Russische Premier League Russische Premier League

Word fan van Russische Premier League!
Facebook
RSS Feed van Russische Premier League Download kalender van Russische Premier League

Zenit St Petersburg - Ural ()

Petrovsky Island, 2-g, 197042 Sint Petersburg
Toeschouwers: 2004

Beoordeel

Zenit St Petersburg   Ural
Andrey Lunev -
Domenico Criscito   89'   86': ASSIST -
Branislav Ivanovic   86' -
Igor Smolnikov -
Daniel Miguel Alves Gomes -
Giuliano Victor De Paula   90+3': ASSIST -
Ibragim Tsallagov -
Artur Yusupov   53' -
Yuri Zhirkov   63' -
Artem Dzyuba   86' -
Aleksandr Kokorin   44' -
Oleg Shatov   44' -
Yohan Mollo   90+3'   53' -
Luis Neto   63' -
 
Nikolai Zabolotnyi -
Gregor Balažic -
Dominik Dinga -
Eric Cosmin Bicfalvi   23'   60'   60' -
Alexandr Dantsev -
Nikolai Dimitrov -
Roman Emelyanov   40'   86'   86' -
Denis Kulakov -
Vladimir Iljin -
Chisamba Lungu   68' -
Roman Pavlyuchenko   61'   61'   61'   61' -
Mikhail Merkulov   68' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

90+3   Doelpunt van Yohan Mollo (Giuliano Victor De Paula)
89   Gele kaart voor Domenico Criscito
86   Gele kaart voor Artem Dzyuba
86   Doelpunt van Branislav Ivanovic (Domenico Criscito)
86   Rode kaart voor Roman Emelyanov
61   Gele kaart voor Roman Pavlyuchenko
61   Rode kaart voor Roman Pavlyuchenko
68   Chisamba Lungu
Mikhail Merkulov
63   Yuri Zhirkov
Luis Neto
61   Rode kaart voor Roman Pavlyuchenko
60   Rode kaart voor Eric Cosmin Bicfalvi
53   Artur Yusupov
Yohan Mollo
44   Aleksandr Kokorin
Oleg Shatov
40   Gele kaart voor Roman Emelyanov
23   Gele kaart voor Eric Cosmin Bicfalvi
Kalender / Voetbaluitslagen
14/10 18:30 CSKA Moskou CSKA Moskou 1-0 Ufa Ufa CSKA Moskou - Ufa
15/10 13:30 Amkar Perm Amkar Perm 0-0 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou Amkar Perm - Lokomotiv Moskou
15/10 16:00 Rubin Kazan Rubin Kazan 3-0 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov Rubin Kazan - Kriliya Sovetov
15/10 18:30 Spartak Moskou Spartak Moskou 1-0 Rostov FK Rostov FK Spartak Moskou - Rostov FK
16/10 15:30 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 3-1 Tom Tomsk Tom Tomsk Gazovik Orenburg - Tom Tomsk
16/10 18:00 Arsenal Tula Arsenal Tula 0-0 Krasnodar Krasnodar Arsenal Tula - Krasnodar
17/10 18:30 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 0-0 Terek Grozny Terek Grozny Anzhi Makhachkala - Terek Grozny
22/04 13:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 2-0 Ural Ural Zenit St Petersburg - Ural
Stand
  Ploeg G P
1. Spartak Moskou Spartak Moskou 25 57
2. CSKA Moskou CSKA Moskou 25 50
3. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 25 49
4. Krasnodar Krasnodar 25 42
5. Rostov FK Rostov FK 25 39
6. Terek Grozny Terek Grozny 25 36
7. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 25 35
8. Amkar Perm Amkar Perm 25 35
Topschutters

Geen doelpunten