Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Girona FC - AD Alcorcon ()

Onbekend
Toeschouwers: 8157

Beoordeel

Girona FC   AD Alcorcon
Yassine Bounou -
Pedro Alcalá Guirado -
Pablo Maffeo Becerra   81' -
Johan Andrés Mojica Palacio   81' -
Francisco José Olivas Alba   62' -
Juan Pedro Ramírez López -
Eloi Amagat Arimany   46' -
Pere Pons Riera -
Cristian Portugués Manzanera -
Samuele Longo -
Francisco Sandaza   5' -
Borja García Freire   46' -
Cristian Ignacio Herrera López   81' -
Miguel Ángel Garrido Cifuentes   81' -
 
Marko Dmitrović -
Carlos Bellvis Llorens   55' -
Unai Elgezabal Udondo   15' -
David Navarro -
Lucien Fridolin Owona Ndong -
Nélson Augusto Tomar Marcos -
Marko Bakić   64' -
Carlos Carbonell Gil   58' -
Pablo Pérez Rodríguez   41'   81' -
Daniel Toribio Gutiérrez -
Alvaro Jimenez Candela -
Víctor Pérez Alonso   90+1'   58' -
Óscar Plano Pedreño   64' -
David Rodriguez Sánchez   81' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
13/05 20:00? Almeria Almeria - Granada Granada Almeria - Granada
13/05 20:00? Leonesa Leonesa - Lugo Lugo Leonesa - Lugo
13/05 20:00? La Hoya Lorca La Hoya Lorca - Numancia Numancia La Hoya Lorca - Numancia
13/05 20:00? Sporting Gijon Sporting Gijon - Barcelona Barcelona Sporting Gijon - Barcelona
13/05 20:00? Osasuna Osasuna - Real Oviedo Real Oviedo Osasuna - Real Oviedo
13/05 20:00? Rayo Vallecano Rayo Vallecano - Córdoba CF Córdoba CF Rayo Vallecano - Córdoba CF
13/05 20:00? Valladolid Valladolid - Albacete Albacete Valladolid - Albacete
13/05 20:00? Huesca Huesca - AD Alcorcon AD Alcorcon Huesca - AD Alcorcon
13/05 20:00? Cádiz CF Cádiz CF - Real Zaragoza Real Zaragoza Cádiz CF - Real Zaragoza
13/05 20:00? Sevilla Sevilla - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Sevilla - Gimnàstic Tarragona
13/05 20:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - Tenerife Tenerife Reus Deportiu - Tenerife
Stand
  Ploeg G P
1. Sporting Gijon Sporting Gijon 6 11
2. Numancia Numancia 6 11
3. Cádiz CF Cádiz CF 6 11
4. Tenerife Tenerife 6 10
5. Almeria Almeria 6 10
6. Valladolid Valladolid 6 10
7. Lugo Lugo 6 10
8. Leonesa Leonesa 6 10
9. Osasuna Osasuna 6 9
10. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 6 9
11. AD Alcorcon AD Alcorcon 6 9
Topschutters

Geen doelpunten