Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

UCAM Murcia - Huesca ()

Beoordeel

UCAM Murcia   Huesca
Gabriel Ribas Ródenas -
Unai Albizua Urquijo -
Sergio Blázquez Sánchez   66' -
Juan Francisco Góngora Mateo -
Francisco Pérez Caso -
Juan De Dios Prados López   69' -
David González   68' -
Manuel Sánchez López   74' -
Jonathan Mejía Ruiz   18'   22'   89' -
Pere Milla Peña   90+3' -
Vicente Pérez Madrid   78' -
Juan José Collantes Guerrero   68' -
David Morillas Jiménez   90+1'   78' -
David Mayoral Lastras   89' -
 
Sergio Herrera Pirón -
Carlos Akapo Martínez   90+3' -
Rajko Brežančić   74' -
Inigo Lopez Montana   52' -
Carlos David Moreno Hernandez -
Franck-Yves Bambock -
David Ferreiro Quiroga -
Alexander David González Sibulo   84' -
Gonzalo Julián Melero Manzanares   58' -
Vinícius Vasconcelos Araújo   56' -
Samuel Sáiz Alonso   27' -
Alvaro Vadillo Cifuente   52' -
David López Moreno   74' -
Juan José Camacho Barnola   84' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
19/05 20:00? Albacete Albacete - Granada Granada Albacete - Granada
19/05 20:00? Real Oviedo Real Oviedo - Numancia Numancia Real Oviedo - Numancia
19/05 20:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - Malaga Malaga Reus Deportiu - Malaga
19/05 20:00? Lugo Lugo - Deportivo Deportivo Lugo - Deportivo
19/05 20:00? Real Mallorca Real Mallorca - Almeria Almeria Real Mallorca - Almeria
19/05 20:00? UD Las Palmas UD Las Palmas - Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda UD Las Palmas - Rayo Majadahonda
19/05 20:00? Elche CF Elche CF - Tenerife Tenerife Elche CF - Tenerife
19/05 20:00? Córdoba CF Córdoba CF - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Córdoba CF - Gimnàstic Tarragona
19/05 20:00? Cádiz CF Cádiz CF - Osasuna Osasuna Cádiz CF - Osasuna
19/05 20:00? AD Alcorcon AD Alcorcon - Extremadura UD Extremadura UD AD Alcorcon - Extremadura UD
19/05 20:00? Real Zaragoza Real Zaragoza - Sporting Gijon Sporting Gijon Real Zaragoza - Sporting Gijon
Stand
  Ploeg G P
1. Malaga Malaga 5 15
2. UD Las Palmas UD Las Palmas 5 11
3. Granada Granada 5 11
4. Real Mallorca Real Mallorca 5 10
5. Albacete Albacete 5 9
6. Real Zaragoza Real Zaragoza 6 8
7. Sporting Gijon Sporting Gijon 6 8
8. Deportivo Deportivo 5 8
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 5 8
10. Real Oviedo Real Oviedo 5 8
11. Reus Deportiu Reus Deportiu 5 7
Topschutters

Geen doelpunten