1e klasse B 1e klasse B

Word fan van 1e klasse B!
Facebook
RSS Feed van 1e klasse B Download kalender van 1e klasse B

Cercle Brugge - US Duinkerke ()

Kies jouw voorkeur
Cercle Brugge
Neutraal
US Duinkerke
99%1%
Olympialaan 74, 8200 St.-Andries (Brugge)

Onderlinge duels

Prono

Cercle Brugge wint Gelijk US Duinkerke wint
0 0 0
Populairste
Kalender / Voetbaluitslagen
24/06 18:00 Linden Linden 0-4 OH Leuven OH Leuven Linden - OH Leuven
27/06 19:00 TSV Havelse TSV Havelse 1-0 Union SG Union SG TSV Havelse - Union SG
28/06 19:00 Zoersel Zoersel 0-4 Westerlo Westerlo Zoersel - Westerlo
01/07 18:00 ASV Geel ASV Geel 2-5 OH Leuven OH Leuven ASV Geel - OH Leuven
01/07 19:00 Lint Lint 1-7 Lierse SK Lierse SK Lint - Lierse SK
02/07 19:00 Nielse SV Nielse SV 0-14 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Nielse SV - KFCO Beerschot-Wilrijk
02/07 19:00 VfL Wolfsburg II VfL Wolfsburg II 2-0 Union SG Union SG VfL Wolfsburg II - Union SG
04/07 19:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 0-2 Roeselare Roeselare KRC Harelbeke - Roeselare
05/07 19:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 0-3 Cercle Brugge Cercle Brugge SV Oudenaarde - Cercle Brugge
05/07 19:30 Kontich FC Kontich FC 1-6 Lierse SK Lierse SK Kontich FC - Lierse SK
06/07 19:30 Zoersel Zoersel 0-7 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Zoersel - KFCO Beerschot-Wilrijk
08/07 13:00 VfL Bochum VfL Bochum 0-0 Union SG Union SG VfL Bochum - Union SG
08/07 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 2-1 US Duinkerke US Duinkerke Cercle Brugge - US Duinkerke
12/07 19:30 Houtvenne Houtvenne 0-3 Westerlo Westerlo Houtvenne - Westerlo
15/07 19:00 Antwerp Antwerp 0-1 Cercle Brugge Cercle Brugge Antwerp - Cercle Brugge
19/07 19:00 Rebecq Rebecq 0-3 Union SG Union SG Rebecq - Union SG
19/07 19:30 Oosterzonen Oosterzonen 1-1 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Oosterzonen - KFCO Beerschot-Wilrijk
19/07 19:30 Knokke Knokke 1-5 Roeselare Roeselare Knokke - Roeselare
22/07 13:30 Cercle Brugge Cercle Brugge 1-1 Reading Reading Cercle Brugge - Reading
22/07 15:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren 2-0 Roeselare Roeselare Sporting Lokeren - Roeselare
22/07 18:00 FCV Dender EH FCV Dender EH 0-0 Tubeke Tubeke FCV Dender EH - Tubeke
23/07 20:00 Oosterzonen Oosterzonen 3-2 Westerlo Westerlo Oosterzonen - Westerlo
25/07 15:00 Lille OSC Lille OSC Geannuleerd Roeselare Roeselare Lille OSC - Roeselare
26/07 19:00 Dessel Sport Dessel Sport 0-1 Westerlo Westerlo Dessel Sport - Westerlo
26/07 19:30 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 3-2 Knokke Knokke KFCO Beerschot-Wilrijk - Knokke
26/07 19:30 NEC NEC 2-1 Lierse SK Lierse SK NEC - Lierse SK
26/07 20:00 KSK Heist KSK Heist 1-3 OH Leuven OH Leuven KSK Heist - OH Leuven
29/07 15:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 1-1 Westerlo Westerlo Go Ahead Eagles - Westerlo
29/07 17:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 2-1 Roeselare Roeselare Sint-Eloois-Winkel - Roeselare
29/07 18:00 OH Leuven OH Leuven 1-1 FCV Dender EH FCV Dender EH OH Leuven - FCV Dender EH
01/08 19:30 RWD Molenbeek RWD Molenbeek 4-1 Lierse SK Lierse SK RWD Molenbeek - Lierse SK
08/08 19:30 Oosterzonen Oosterzonen Geannuleerd Lierse SK Lierse SK Oosterzonen - Lierse SK
23/08 19:30 Mandel United Mandel United 2-1 Lierse SK Lierse SK Mandel United - Lierse SK
30/08 19:30 FCV Dender EH FCV Dender EH Geannuleerd Lierse SK Lierse SK FCV Dender EH - Lierse SK
Stand
  Ploeg G P
1. Lierse SK Lierse SK 8 18
2. Cercle Brugge Cercle Brugge 8 17
3. OH Leuven OH Leuven 8 12
4. KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 8 10
5. Tubeke Tubeke 8 9
6. Union SG Union SG 8 9
7. Roeselare Roeselare 8 8
8. Westerlo Westerlo 8 5
Topschutters
  Speler Goals
1. Tubeke Stevance 10
2. OH Leuven Aguemon 9
3. KFCO Beerschot-Wilrijk Losada 8
4. OH Leuven Casagolda 8
5. KFCO Beerschot-Wilrijk Placca Fessou 8
6. Cercle Brugge Mercier 7
7. Union SG Vercauteren 7
8. Westerlo Naessens 7