Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Marseille - KV Oostende ()

Boulevard Michelet 3, 13008 Marseille
Toeschouwers: 46519

Beoordeel

Marseille   KV Oostende
Steve Mandanda -
Patrice Evra   15'   75' -
Adil Rami -
Jorge Pires da Fonseca Rolando -
Hiroki Sakai -
Luiz Gustavo -
Maxime Lopez -
Dimitri Payet -
Morgan Sanson   32' -
Florian Thauvin   25'   58' -
Valère Germain   2'   57'   82'   85' -
Lucas Ariel Ocampos   58' -
Tomas Hubocan   75' -
Grégory Sertic   85' -
 
Silvio Proto 7
Brecht Capon 6
Antonio Milic 6
Ramin Rezaeian 8
David Rozehnal 7
Zarko Tomasevic 7
Franck Berrier 8
Andile Ernest Jali 9
Sébastien Siani   59'   26': PENALTY 8
Joseph Akpala   64' 5
Knowledge Musona   69'   79' 8
Richairo Zivkovic   69': ASSIST   64' 7
Fernando Matos Canesin   79' 6
Scheidsrechter Scheidsrechter 5
 
  Algemene beoordeling 7
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

85   Valère Germain
Grégory Sertic
82   Doelpunt van Valère Germain
79   Knowledge Musona
Fernando Matos Canesin
75   Patrice Evra
Tomas Hubocan
69   Doelpunt van Knowledge Musona (Richairo Zivkovic)
64   Joseph Akpala
Richairo Zivkovic
59   Gele kaart voor Sébastien Siani
57   Doelpunt van Valère Germain
58   Florian Thauvin
Lucas Ariel Ocampos
32   Doelpunt van Morgan Sanson
26   Doelpunt van Sébastien Siani
25   Penalty voor KV Oostende!
15   Gele kaart voor Patrice Evra
2   Doelpunt van Valère Germain
Kalender / Voetbaluitslagen
27/07 18:00 Mladá Boleslav Mladá Boleslav 2-1 Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë Mladá Boleslav - Skënderbeu Korçë
27/07 18:30 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 1-1 PAOK PAOK Olimpik Donetsk - PAOK
27/07 18:30 Trakai Trakai 2-1 Shkendija 79 Shkendija 79 Trakai - Shkendija 79
27/07 18:45 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 1-0 Panionios Panionios Mac. Tel-Aviv - Panionios
27/07 19:00 Sturm Graz Sturm Graz 1-2 Fenerbahçe Fenerbahçe Sturm Graz - Fenerbahçe
27/07 19:00 Utrecht Utrecht 0-0 Lech Poznan Lech Poznan Utrecht - Lech Poznan
27/07 19:00 AEK AEK 2-0 Dinamo Minsk Dinamo Minsk AEK - Dinamo Minsk
27/07 19:00 Östersunds FK Östersunds FK 1-0 Esch Fola Esch Fola Östersunds FK - Esch Fola
27/07 19:00 AIK AIK 1-1 Braga Braga AIK - Braga
27/07 19:00 Suduva Suduva 3-0 Sion Sion Suduva - Sion
27/07 19:00 Krasnodar Krasnodar 2-1 Lyngby Lyngby Krasnodar - Lyngby
27/07 19:00 PSV PSV 0-1 Osijek Osijek PSV - Osijek
27/07 19:30 Dinamo Boekarest Dinamo Boekarest 1-1 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao Dinamo Boekarest - Athletic de Bilbao
27/07 19:30 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 0-0 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal Botev Plovdiv - Mari­timo Funchal
27/07 19:30 Astra Astra 0-0 Oleksandria Oleksandria Astra - Oleksandria
27/07 20:00 Arka Gdynia Arka Gdynia 3-2 FC Midtjylland FC Midtjylland Arka Gdynia - FC Midtjylland
27/07 20:00 CS U Craiova CS U Craiova 0-1 AC Milan AC Milan CS U Craiova - AC Milan
27/07 20:00 Brøndby IF Brøndby IF 0-0 Hajduk Split Hajduk Split Brøndby IF - Hajduk Split
27/07 20:30 Panathinaikos Panathinaikos 1-0 Qäbälä Qäbälä Panathinaikos - Qäbälä
27/07 20:30 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 2-0 Sparta Praag Sparta Praag Rode Ster Belgrado - Sparta Praag
27/07 20:30 AA Gent AA Gent 1-1 Rheindorf Altach Rheindorf Altach AA Gent - Rheindorf Altach
27/07 20:30 Bordeaux Bordeaux 2-1 FC Fehérvár FC Fehérvár Bordeaux - FC Fehérvár
27/07 20:45 Aberdeen Aberdeen 2-1 Apollon Limassol Apollon Limassol Aberdeen - Apollon Limassol
27/07 20:45 Marseille Marseille 4-2 KV Oostende KV Oostende Marseille - KV Oostende
27/07 20:45 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 2-1 Odd Grenland Odd Grenland Dinamo Zagreb - Odd Grenland
27/07 21:05 Freiburg Freiburg 1-0 Domžale Domžale Freiburg - Domžale
27/07 21:05 Austria Wien Austria Wien 0-0 AEL AEL Austria Wien - AEL
27/07 21:05 Everton Everton 1-0 Ru?omberok Ru?omberok Everton - Ru?omberok
03/08 19:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 0-1 Bnei Yehuda Bnei Yehuda Zenit St Petersburg - Bnei Yehuda
Stand
  Groep A G P
1. Villarreal Villarreal 4 8
2. Astana Astana 4 7
3. Slavia Praha Slavia Praha 4 5
4. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 4 1
  Groep B G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 4 10
2. Partizan Belgrado Partizan Belgrado 4 5
3. Young Boys Bern Young Boys Bern 4 3
4. Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë 4 2
  Groep C G P
1. Ludogorets Ludogorets 4 8
2. Braga Braga 4 7
3. 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 4 4
4. Istanbul BB Istanbul BB 4 2
  Groep D G P
1. AC Milan AC Milan 4 8
2. AEK Athene AEK Athene 4 6
3. Austria Wien Austria Wien 4 4
4. Rijeka Rijeka 4 3
  Groep E G P
1. Atalanta Atalanta 4 8
2. Lyon Lyon 4 8
3. Apollon Limassol Apollon Limassol 4 3
4. Everton Everton 4 1
  Groep F G P
1. FC København FC København 4 6
2. Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 4 6
3. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 4 5
4. Zlín Zlín 4 2
  Groep G G P
1. Steaua Boekarest Steaua Boekarest 4 10
2. Viktoria Plzen Viktoria Plzen 4 6
3. Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 4 4
4. Lugano Lugano 4 3
  Groep H G P
1. Arsenal Arsenal 4 10
2. Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 4 5
3. Bate Borisov Bate Borisov 4 4
4. 1. FC Köln 1. FC Köln 4 3
  Groep I G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 4 8
2. Marseille Marseille 4 6
3. Vitória Guimarães Vitória Guimarães 4 4
4. Konyaspor Konyaspor 4 4
  Groep J G P
1. Östersunds FK Östersunds FK 4 7
2. Zorya Zorya 4 6
3. Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 4 5
4. Hertha Berlin Hertha Berlin 4 4
  Groep K G P
1. Lazio Lazio 4 12
2. Nice Nice 4 6
3. Zulte Waregem Zulte Waregem 4 4
4. Vitesse Vitesse 4 1
  Groep L G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 4 10
2. Real Sociedad Real Sociedad 4 9
3. Rosenborg BK Rosenborg BK 4 4
4. Vardar Vardar 4 0
Topschutters
  Speler Goals
1. Rode Ster Belgrado Boakye 8
2. Zenit St Petersburg Kokorin 8
3. Trakai Maksimov 7
4. AC Milan Valente Silva 6
5. Apollon Limassol Schembri 5
6. Athletic de Bilbao Aduriz 5
7. Marseille Germain 5
8. Real Sociedad da Silva 4
9. Domžale Balkovec 4
10. FC Midtjylland Sørloth 4