Beker van België Beker van België

Word fan van Beker van België!
Facebook
RSS Feed van Beker van België Download kalender van Beker van België

Pepingen - Sterrebeek ()

Onbekend

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen
04/08 16:00 Schriek Schriek 1-2 Olympic Charleroi Olympic Charleroi Schriek - Olympic Charleroi
04/08 17:00 Hamoir Hamoir 4-1 Deerlijk Sport Deerlijk Sport Hamoir - Deerlijk Sport
04/08 18:00 Eendracht Wervik Eendracht Wervik 2-1 Wépion Wépion Eendracht Wervik - Wépion
04/08 18:30 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder 4-0 Grand-Leez Grand-Leez Bilzen-Waltwilder - Grand-Leez
04/08 19:00 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel 8-0 Sartoise Sartoise Sint-Eloois-Winkel - Sartoise
04/08 19:00 Vosselaar Vosselaar 6-0 KRC Waregem KRC Waregem Vosselaar - KRC Waregem
04/08 19:30 Heur Tongeren Heur Tongeren 2-0 Sporting Kampenhout Sporting Kampenhout Heur Tongeren - Sporting Kampenhout
04/08 19:30 Tempo Overijse Tempo Overijse 6-1 Hechtel Hechtel Tempo Overijse - Hechtel
04/08 19:30 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen P0-0  KM Torhout KM Torhout Spouwen-Mopertingen - KM Torhout
04/08 19:30 KFC Lille KFC Lille 3-4 Hades Hades KFC Lille - Hades
04/08 20:00 FC Lebbeke FC Lebbeke  1-1P Diegem Sport Diegem Sport FC Lebbeke - Diegem Sport
04/08 20:00 Groen Star Beek Groen Star Beek 2-3 Racing Club Gent Racing Club Gent Groen Star Beek - Racing Club Gent
04/08 20:00 Ciney Ciney 2-3 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée Ciney - Stockay-Warfusée
04/08 20:00 Hoogstraten Hoogstraten 2-0 Stade Bierbeek Stade Bierbeek Hoogstraten - Stade Bierbeek
04/08 20:00 Cappellen Cappellen 2-0 FCB Sprimont FCB Sprimont Cappellen - FCB Sprimont
04/08 20:00 Rebecq Rebecq 3-2 FC Doornik FC Doornik Rebecq - FC Doornik
04/08 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 3-0 Kontich FC Kontich FC Patro Eisden Maasmechelen - Kontich FC
04/08 20:00 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 6-0 Chevetogne Chevetogne SK Sint-Niklaas - Chevetogne
04/08 20:00 Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg 4-0 Bosquetia Frameries Bosquetia Frameries Couvin Mariembourg - Bosquetia Frameries
04/08 20:00 Huvo Jeuk Huvo Jeuk 1-4 Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw Huvo Jeuk - Zwarte Leeuw
04/08 20:00 Kelmis Kelmis 0-2 BX Brussels BX Brussels Kelmis - BX Brussels
05/08 16:00 FC Tilleur FC Tilleur 4-2 Loyers B Loyers B FC Tilleur - Loyers B
05/08 16:00 Hamme VW Hamme VW 5-0 Mormont Mormont Hamme VW - Mormont
05/08 16:00 Hoger Op Kalken Hoger Op Kalken 2-4 KFC De Kempen KFC De Kempen Hoger Op Kalken - KFC De Kempen
05/08 16:00 VC Herentals VC Herentals 0-1 FC Meux FC Meux VC Herentals - FC Meux
05/08 16:00 RES Durbuy RES Durbuy  1-1P Bambrugge RC Bambrugge RC RES Durbuy - Bambrugge RC
05/08 16:00 KVK Tienen KVK Tienen 1-2 Mandel United Mandel United KVK Tienen - Mandel United
05/08 16:00 FC Gullegem FC Gullegem 1-0 Svelta Melsele Svelta Melsele FC Gullegem - Svelta Melsele
05/08 16:00 WS Lauwe WS Lauwe 1-4 Berchem Sport Berchem Sport WS Lauwe - Berchem Sport
05/08 16:00 Bullingen Bullingen  1-1P Zepperen-Brustem Zepperen-Brustem Bullingen - Zepperen-Brustem
05/08 16:00 FC Duffel FC Duffel 3-0 Anderlues Anderlues FC Duffel - Anderlues
05/08 16:00 Aywaille Aywaille 2-3 KFC Merelbeke KFC Merelbeke Aywaille - KFC Merelbeke
05/08 16:00 Houtvenne Houtvenne 2-0 SC Aarschot SC Aarschot Houtvenne - SC Aarschot
05/08 16:00 Betekom Betekom 3-2 Houdinois Houdinois Betekom - Houdinois
05/08 16:00 Ninove Ninove 0-2 Olsa Brakel Olsa Brakel Ninove - Olsa Brakel
05/08 16:00 Champlon Champlon 0-2 Witgoor Dessel Witgoor Dessel Champlon - Witgoor Dessel
05/08 16:00 Herenelderen Herenelderen 1-3 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge Herenelderen - Elene-Grotenberge
05/08 16:00 AC Le Roeulx AC Le Roeulx 0-1 Stade Waremme Stade Waremme AC Le Roeulx - Stade Waremme
05/08 16:00 City Pirates City Pirates P1-1  Huldenberg Huldenberg City Pirates - Huldenberg
05/08 16:00 KVK Westhoek KVK Westhoek P1-1  Zwevezele Zwevezele KVK Westhoek - Zwevezele
05/08 16:00 RAS Monceau RAS Monceau P0-0  La Louvière La Louvière RAS Monceau - La Louvière
05/08 16:00 Stockel Stockel P1-1  Walhain CG Walhain CG Stockel - Walhain CG
05/08 16:00 s Gravenwezel-Schilde s Gravenwezel-Schilde 1-3 Dikkelvenne Dikkelvenne s Gravenwezel-Schilde - Dikkelvenne
05/08 16:00 SK Londerzeel SK Londerzeel 1-2 Eendracht Termien Eendracht Termien SK Londerzeel - Eendracht Termien
05/08 16:00 ST Léger ST Léger P4-4  KVV Zelzate KVV Zelzate ST Léger - KVV Zelzate
05/08 16:00 Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts 0-2 Sp. Petegem Sp. Petegem Sint-Lenaarts - Sp. Petegem
05/08 16:00 US Givry US Givry 2-0 Avanti Avanti US Givry - Avanti
05/08 16:00 Aubel Aubel 1-0 Schoonbeek-Beverst Schoonbeek-Beverst Aubel - Schoonbeek-Beverst
05/08 16:00 Wolvertem Merchtem Wolvertem Merchtem 3-0 Anderlecht SCB Anderlecht SCB Wolvertem Merchtem - Anderlecht SCB
05/08 16:00 Helson Helchteren Helson Helchteren 0-1 Ternesse Ternesse Helson Helchteren - Ternesse
05/08 16:00 Entité Floreffe Entité Floreffe 0-1 SV Temse SV Temse Entité Floreffe - SV Temse
05/08 16:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 3-1 Verlaine Verlaine Albert Quévy Mons - Verlaine
05/08 16:00 Kobbegem Kobbegem  1-1P Jong Zulte Jong Zulte Kobbegem - Jong Zulte
05/08 16:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 3-2 Lyra-Lierse Lyra-Lierse Olympia SC Wijgmaal - Lyra-Lierse
05/08 16:00 Solières Sport Solières Sport 5-0 Rhisnes Rhisnes Solières Sport - Rhisnes
05/08 16:00 KFC Weywertz KFC Weywertz 0-3 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath KFC Weywertz - Pays Vert Ostiches-Ath
05/08 16:00 Wavre Sports Wavre Sports 2-0 Melsbroek Melsbroek Wavre Sports - Melsbroek
05/08 16:00 Namen UR Namen UR 5-1 Zwaluwen Olmen Zwaluwen Olmen Namen UR - Zwaluwen Olmen
05/08 16:00 URS Lixhe-Lanaye URS Lixhe-Lanaye 0-5 Wevelgem City Wevelgem City URS Lixhe-Lanaye - Wevelgem City
05/08 16:00 RC Mechelen RC Mechelen 3-0 Herkol Herkol RC Mechelen - Herkol
05/08 16:00 Marloie Sport Marloie Sport  1-1P Pepingen-Halle Pepingen-Halle Marloie Sport - Pepingen-Halle
05/08 16:00 Ethe Belmont Ethe Belmont 0-1 RES Acren RES Acren Ethe Belmont - RES Acren
05/08 16:00 Eendracht Aalter Eendracht Aalter 2-0 Waterloo Waterloo Eendracht Aalter - Waterloo
05/08 16:00 Adegem Adegem 1-4 Lochristi Lochristi Adegem - Lochristi
05/08 16:00 Sporting Hasselt Sporting Hasselt  1-1P Hoeilaart Hoeilaart Sporting Hasselt - Hoeilaart
05/08 16:00 Heusy Heusy 1-4 KVW Zaventem KVW Zaventem Heusy - KVW Zaventem
05/08 16:00 UCE Liège UCE Liège 2-0 Sint-Dimpna Sint-Dimpna UCE Liège - Sint-Dimpna
05/08 16:00 Ganshoren Ganshoren 5-1 Bocholter VV Bocholter VV Ganshoren - Bocholter VV
05/08 16:00 RBD Borinage RBD Borinage 2-1 RCS Brainois RCS Brainois RBD Borinage - RCS Brainois
05/08 16:00 Stade Brainois Stade Brainois P0-0  CS Onhaye CS Onhaye Stade Brainois - CS Onhaye
05/08 16:00 Eppegem Eppegem P1-1  Vlaamse Ardennen Vlaamse Ardennen Eppegem - Vlaamse Ardennen
05/08 16:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 2-0 Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke KRC Harelbeke - Oostnieuwkerke
05/08 16:00 Wingene Wingene 2-0 Taminoise Taminoise Wingene - Taminoise
05/08 16:00 Longlier Longlier 1-5 Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe Longlier - Léopold Uccle-Woluwe
05/08 16:00 Rochefort Rochefort 3-7 SK Ronse SK Ronse Rochefort - SK Ronse
05/08 16:00 RFC Wetteren RFC Wetteren  2-2P UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre RFC Wetteren - UR La Louvière Centre
05/08 16:00 KSCT Menen KSCT Menen 4-0 Dendermonde Dendermonde KSCT Menen - Dendermonde
05/08 16:00 Hoeilaart Hoeilaart 0-0 KFC Turnhout KFC Turnhout Hoeilaart - KFC Turnhout
05/08 16:00 Nijlen Nijlen 1-0 RC Lauwe RC Lauwe Nijlen - RC Lauwe
05/08 18:00 Wellen Wellen P4-4  Diest Diest Wellen - Diest
Topschutters
  Speler Goals
1. Union SG Niakaté 3
2. Moeskroen Benson Hedilazio 2
3. Charleroi Benavente Bristol 2
4. AA Gent Limbombe 2
5. Knokke Dhondt 2
6. AA Gent Awoniyi 2
7. Lommel SK Miramar Rocha 2
8. Virton Koré 2
9. Sporting Lokeren Skúlason 2
10. Knokke Vanfleteren 2