Beker van België Beker van België

Word fan van Beker van België!
Facebook
RSS Feed van Beker van België Download kalender van Beker van België

Pepingen - Sterrebeek ()

Onbekend

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen
05/08 18:00 Libramont Libramont 0-5 Rupel Boom Rupel Boom Libramont - Rupel Boom
05/08 18:00 Solrézienne Solrézienne P0-0  Walem Walem Solrézienne - Walem
05/08 18:00 Hamoir Hamoir 1-0 KFC Merelbeke KFC Merelbeke Hamoir - KFC Merelbeke
05/08 18:00 Helson Helchteren Helson Helchteren 0-2 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre Helson Helchteren - UR La Louvière Centre
05/08 18:00 Houtvenne Houtvenne 4-0 Ster-Francorchamps Ster-Francorchamps Houtvenne - Ster-Francorchamps
05/08 19:00 Daring Molenbeek Daring Molenbeek 3-1 Leopoldsburg Leopoldsburg Daring Molenbeek - Leopoldsburg
05/08 19:00 KFC Turnhout KFC Turnhout 3-0 Belœil Belœil KFC Turnhout - Belœil
05/08 19:00 Brasschaat Brasschaat 1-4 City Pirates City Pirates Brasschaat - City Pirates
05/08 19:00 Onbekend P2-2  Bornem Bornem Onbekend - Bornem
05/08 19:00 Marloie Sport Marloie Sport 0-3 Hoogstraten Hoogstraten Marloie Sport - Hoogstraten
05/08 19:30 Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw 4-0 KRC Waregem KRC Waregem Zwarte Leeuw - KRC Waregem
05/08 19:30 Hoei Hoei 2-0 UCE Liège UCE Liège Hoei - UCE Liège
05/08 19:30 Esperanza Neerpelt Esperanza Neerpelt P0-0  Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo Esperanza Neerpelt - Thes Sport Tessenderlo
05/08 19:30 Spy Spy 0-3 Cappellen Cappellen Spy - Cappellen
05/08 20:00 Onbekend  0-0P SK Londerzeel SK Londerzeel Onbekend - SK Londerzeel
05/08 20:00 RC Mechelen RC Mechelen 1-2 Olsa Brakel Olsa Brakel RC Mechelen - Olsa Brakel
05/08 20:00 Tempo Overijse Tempo Overijse 2-1 Namen UR Namen UR Tempo Overijse - Namen UR
06/08 15:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge 0-3 Diest Diest Elene-Grotenberge - Diest
06/08 16:00 Onbekend 0-4 ES de la Molignée ES de la Molignée Onbekend - ES de la Molignée
06/08 16:00 Onbekend 1-5 Rapid Symphorinois Rapid Symphorinois Onbekend - Rapid Symphorinois
06/08 16:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 5-1 Hamme-Zogge Hamme-Zogge Albert Quévy Mons - Hamme-Zogge
06/08 16:00 FC Tilleur FC Tilleur 5-1 SC Aarschot SC Aarschot FC Tilleur - SC Aarschot
06/08 16:00 Jong Lede Jong Lede 4-1 Mol Wezel Mol Wezel Jong Lede - Mol Wezel
06/08 16:00 St.-Gillis-Waas St.-Gillis-Waas 0-3 SK Ronse SK Ronse St.-Gillis-Waas - SK Ronse
06/08 16:00 KSCT Menen KSCT Menen P1-1  Vosselaar Vosselaar KSCT Menen - Vosselaar
06/08 16:00 FC Meux FC Meux 0-1 Waltwilder VV Waltwilder VV FC Meux - Waltwilder VV
06/08 16:00 CS Manageoise CS Manageoise  2-2P Huvo Jeuk Huvo Jeuk CS Manageoise - Huvo Jeuk
06/08 16:00 Zwevezele Zwevezele 2-0 Onbekend Zwevezele - Onbekend
06/08 16:00 Onbekend 2-5 US Givry US Givry Onbekend - US Givry
06/08 16:00 Grand-Leez Grand-Leez 1-2 Eppegem Eppegem Grand-Leez - Eppegem
06/08 16:00 Sporting Bruxelles Sporting Bruxelles 3-2 Onbekend Sporting Bruxelles - Onbekend
06/08 16:00 FC Gullegem FC Gullegem 2-0 Wellin Wellin FC Gullegem - Wellin
06/08 16:00 Habay-la-Neuve Habay-la-Neuve 0-6 KVK Westhoek KVK Westhoek Habay-la-Neuve - KVK Westhoek
06/08 16:00 Hoeilaart Hoeilaart 0-1 Sprimont CS Sprimont CS Hoeilaart - Sprimont CS
06/08 16:00 Chastre Chastre 1-3 KRC Harelbeke KRC Harelbeke Chastre - KRC Harelbeke
06/08 16:00 WS Bruxelles WS Bruxelles P1-1  La Roche La Roche WS Bruxelles - La Roche
06/08 16:00 Bertrigeoise Bertrigeoise 0-1 Eendracht Wervik Eendracht Wervik Bertrigeoise - Eendracht Wervik
06/08 16:00 SV Oostkamp SV Oostkamp 1-0 Dison Dison SV Oostkamp - Dison
06/08 16:00 Wingene Wingene 2-1 Heur Tongeren Heur Tongeren Wingene - Heur Tongeren
06/08 16:00 KFC Weywertz KFC Weywertz 7-0 Onbekend KFC Weywertz - Onbekend
06/08 16:00 FC Doornik FC Doornik 1-3 Eendracht Termien Eendracht Termien FC Doornik - Eendracht Termien
06/08 16:00 Richelle United Richelle United 2-0 Nismes Nismes Richelle United - Nismes
06/08 16:00 Aischoise Aischoise 0-1 Anderlues Anderlues Aischoise - Anderlues
06/08 16:00 Taminoise Taminoise P2-2  Diegem Sport Diegem Sport Taminoise - Diegem Sport
06/08 16:00 VC Herentals VC Herentals 7-0 Gedinnois Gedinnois VC Herentals - Gedinnois
06/08 16:00 Stade Bierbeek Stade Bierbeek 2-1 Solières Sport Solières Sport Stade Bierbeek - Solières Sport
06/08 16:00 Nassogne Nassogne 0-2 Sp. Petegem Sp. Petegem Nassogne - Sp. Petegem
06/08 16:00 Aywaille Aywaille 2-1 Izegem Izegem Aywaille - Izegem
06/08 16:00 Walhain CG Walhain CG 4-0 Westkapelle Westkapelle Walhain CG - Westkapelle
06/08 16:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 3-1 Kruibeke J.Vl. Kruibeke J.Vl. Olympia SC Wijgmaal - Kruibeke J.Vl.
06/08 16:00 URS Lixhe-Lanaye URS Lixhe-Lanaye 2-4 Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel URS Lixhe-Lanaye - Sint-Eloois-Winkel
06/08 16:00 Malmundaria Malmundaria 0-3 Olympic Charleroi Olympic Charleroi Malmundaria - Olympic Charleroi
06/08 16:00 Ternesse Ternesse 1-3 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen Ternesse - Spouwen-Mopertingen
06/08 16:00 RES Durbuy RES Durbuy 1-0 Balen Balen RES Durbuy - Balen
06/08 16:00 RES Acren RES Acren 2-1 KVW Zaventem KVW Zaventem RES Acren - KVW Zaventem
06/08 16:00 RC Lauwe RC Lauwe 1-4 Luik FC Luik FC RC Lauwe - Luik FC
06/08 16:00 Svelta Melsele Svelta Melsele  1-1P KVV Zelzate KVV Zelzate Svelta Melsele - KVV Zelzate
06/08 16:00 Loyers B Loyers B  3-3P CS Onhaye CS Onhaye Loyers B - CS Onhaye
06/08 16:00 Sint Job Sint Job 2-3 Onbekend Sint Job - Onbekend
06/08 16:00 Oostduinkerke Oostduinkerke 1-2 Pont-a-Celles Buzet Pont-a-Celles Buzet Oostduinkerke - Pont-a-Celles Buzet
06/08 16:00 RBD Borinage RBD Borinage 5-1 FC Herstal FC Herstal RBD Borinage - FC Herstal
06/08 16:00 KM Torhout KM Torhout 9-0 Assesse Assesse KM Torhout - Assesse
06/08 16:00 Vlijtingen VV Vlijtingen VV 3-1 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas Vlijtingen VV - SK Sint-Niklaas
06/08 16:00 Péruwelz Péruwelz P2-2  Rebecq Rebecq Péruwelz - Rebecq
06/08 16:00 Stade Waremme Stade Waremme 3-0 Oostnieuwkerke Oostnieuwkerke Stade Waremme - Oostnieuwkerke
06/08 16:00 Kelmis Kelmis  1-1P Grimbergen Grimbergen Kelmis - Grimbergen
06/08 16:00 Huizingen Huizingen 0-5 FC Lebbeke FC Lebbeke Huizingen - FC Lebbeke
06/08 16:00 Eendracht Zele Eendracht Zele 1-4 Bocholter VV Bocholter VV Eendracht Zele - Bocholter VV
06/08 16:00 Avanti Avanti 0-2 Sporting Hasselt Sporting Hasselt Avanti - Sporting Hasselt
06/08 16:00 FC Duffel FC Duffel 4-1 RCS Brainois RCS Brainois FC Duffel - RCS Brainois
06/08 16:00 Waterloo Waterloo 1-4 KVK Tienen KVK Tienen Waterloo - KVK Tienen
06/08 16:00 Betekom Betekom 1-0 Verlaine Verlaine Betekom - Verlaine
06/08 16:00 Grimbie Grimbie 0-2 Mormont Mormont Grimbie - Mormont
06/08 16:00 Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts 1-0 Sassp. Boezinge Sassp. Boezinge Sint-Lenaarts - Sassp. Boezinge
06/08 16:00 Blankenberge Blankenberge  1-1P SV Temse SV Temse Blankenberge - SV Temse
06/08 16:00 Hades Hades 0-1 Bambrugge RC Bambrugge RC Hades - Bambrugge RC
06/08 16:00 Pepingen Pepingen 2-0 Sterrebeek Sterrebeek Pepingen - Sterrebeek
06/08 16:00 Ciney Ciney  2-2P Ninove Ninove Ciney - Ninove
06/08 16:00 Liedekerke Liedekerke 1-7 Racing Club Gent Racing Club Gent Liedekerke - Racing Club Gent
06/08 17:00 Onbekend 0-6 Groen Rood Katelijne Groen Rood Katelijne Onbekend - Groen Rood Katelijne
Topschutters
  Speler Goals
1. Club Brugge Dennis 4
2. AA Gent Milicevic 4
3. Rupel Boom Put 3
4. Tubeke Stevance 3
5. OH Leuven Storm 3
6. KV Kortrijk Perbet 3
7. KV Oostende Gano 3
8. KV Kortrijk Ouali 3
9. Club Brugge Vossen 2
10. RES Durbuy Jadot 2