DFB Pokal DFB Pokal

Word fan van DFB Pokal!
Facebook
RSS Feed van DFB Pokal Download kalender van DFB Pokal

Arminia Bielefeld - Fortuna Düsseldorf ()

   Einde 
120

Doelpunt van Oliver Fink (Rouwen Hennings)


Jouw oordeel?
115

Rode kaart voor Kaan Ayhan

Jouw oordeel? Terecht - Onterecht
108

Gele kaart voor Florian Hartherz

96

Doelpunt van Rouwen Hennings (Oliver Fink)


Jouw oordeel?
68

Doelpunt van Rouwen Hennings


Jouw oordeel?
58

Gele kaart voor Florian Neuhaus

55

Doelpunt van Fabian Klos (Florian Hartherz)


Jouw oordeel?
47

Gele kaart voor Kaan Ayhan

RUST
Arminia Bielefeld - Fortuna Düsseldorf: 0-0

Speel even voor coach. Wie zou jij vervangen?Klik op het rode pijltje naast de speler die je zou vervangen. Klik op het groene pijltje naast de speler die je zou inbrengen.
Wat vind je van de match? Laat het weten in de Reacties.

43

Gele kaart voor Julian Börner

27

Gele kaart voor Andre Hoffmann

24

Gele kaart voor Fabian Klos

1

Arminia Bielefeld-Fortuna Düsseldorf: 0-0

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Live

Jupiler Pro LeagueUnibet
 14:30 Anderlecht Anderlecht 0-0 Club Brugge Club Brugge
2.80 3.45 2.50
 18:00 KRC Genk KRC Genk 0-0 Antwerp Antwerp
1.69 3.75 5.50
 20:00 Sint-Truiden Sint-Truiden 0-0 Charleroi Charleroi
2.20 3.50 3.30
1e klasse BUnibet
 16:00 Tubeke Tubeke 0-0 OH Leuven OH Leuven
2.70 3.25 2.45
BundesligaBetfirst
 15:30 Hannover 96 Hannover 96 0-0 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
4.55 3.90 1.80
 18:00 Borussia Dortmund Borussia Dortmund 0-0 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
1.87 3.95 4.15
Premier LeagueBetfirst
 15:05 Arsenal Arsenal 0-0 Southampton Southampton
1.53 4.55 6.55
 15:05 Manchester United Manchester United 0-0 Liverpool FC Liverpool FC
3.15 3.50 2.35
Ligue 1Betfirst
 15:00 Montpellier Montpellier 0-0 Reims Reims
2.30 3.00 3.60
 15:00 Nantes Nantes 0-0 Bordeaux Bordeaux
2.00 3.35 4.10
 15:00 Toulouse Toulouse 0-0 Caen Caen
1.87 3.50 4.50
 17:00 Rennes Rennes 0-0 Marseille Marseille
2.90 3.30 2.50
 21:00 Monaco Monaco 0-0 Lyon Lyon
3.25 3.55 2.20
Serie ABetfirst
 12:30 Sampdoria Sampdoria 0-0 Cagliari Cagliari
1.80 3.60 4.85
 15:00 Bologna Bologna 0-0 Juventus Juventus
7.50 4.35 1.48
 15:00 Chievo Chievo 0-0 Genoa Genoa
3.40 3.30 2.30
 15:00 Sassuolo Sassuolo 0-0 SPAL SPAL
2.00 3.45 3.95
 18:00 Parma Parma 0-0 Napoli Napoli
7.75 4.55 1.45
 20:30 Fiorentina Fiorentina 0-0 Inter Milaan Inter Milaan
2.80 3.20 2.75
Nederlandse EredivisieBetfirst
 12:15 ADO Den Haag ADO Den Haag 0-0 Ajax Ajax
13.00 7.25 1.19
 14:30 PSV PSV 0-0 Feyenoord Feyenoord
1.57 4.50 5.25
 14:30 Emmen Emmen 0-0 Vitesse Vitesse
4.00 3.60 1.91
 16:45 Willem II Willem II 0-0 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
5.55 4.30 1.57
Primeira LigaBetfirst
 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara 0-0 Nacional Nacional
2.15 3.50 3.35
 18:30 Boavista Boavista 0-0 Rio Ave Rio Ave
2.25 3.30 3.40
Scottish Premier LeagueBetfirst
 13:15 Hamilton Academical Hamilton Academical 0-0 Rangers FC Rangers FC
 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 0-0 Motherwell Motherwell
Primera DivisionBetfirst
 12:00 CD Leganés CD Leganés 0-0 Valencia CF Valencia CF
2.80 3.05 2.80
 16:15 Atlético Madrid Atlético Madrid 0-0 Villarreal Villarreal
1.56 4.05 6.85
 18:30 Valladolid Valladolid 0-0 Real Betis Real Betis
2.65 3.20 2.90
 20:45 Levante Levante 0-0 Real Madrid Real Madrid
6.00 4.70 1.51
2. BundesligaBetfirst
 13:30 Jahn Regensburg Jahn Regensburg 0-0 Hamburger SV Hamburger SV
3.00 3.45 2.35
 13:30 Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue 0-0 MSV Duisburg MSV Duisburg
2.25 3.15 3.40
 13:30 1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg 0-0 Padernborn 07 Padernborn 07
2.70 3.45 2.50
League CupBetfirst
 17:30 Chelsea Chelsea 0-0 Manchester City Manchester City
5.45 4.40 1.56
Serie BBetfirst
 21:00 Livorno Livorno 0-0 Venezia Venezia
2.35 2.85 3.40
Eerste DivisieBetfirst
 14:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 0-0 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
1.87 3.75 3.75
Segunda LigaBetfirst
 12:15 Benfica Benfica 0-0 CD Cova Piedade CD Cova Piedade
1.45 4.15 7.00
 12:15 SC Farense SC Farense 0-0 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
4.95 3.35 1.77
 16:00 Arouca Arouca 0-0 Porto Porto
1.95 3.35 4.00
 16:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC 0-0 Braga Braga
2.10 3.15 3.65
 18:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 0-0 Varzim Varzim
2.20 3.10 3.45
 21:00 Estoril Estoril 0-0 Aca.Coimbra Aca.Coimbra
2.05 3.15 3.80
Segunda DivisionBetfirst
 12:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 0-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
1.61 3.70 6.05
 16:00 Almeria Almeria 0-0 Córdoba CF Córdoba CF
1.61 3.80 6.15
 18:00 Malaga Malaga 0-0 Deportivo Deportivo
2.60 2.85 3.20
 18:00 Lugo Lugo 0-0 Elche CF Elche CF
2.25 3.10 3.45
 20:00 Extremadura UD Extremadura UD 0-0 Numancia Numancia
2.40 3.00 3.25

Arminia Bielefeld

Manuel Prietl   99    
Florian Dick   97    
Stefan Moreno    
Florian Hartherz   55   108    
Brian Behrendt    
Keanu Staude    
Konstantin Kerschbaumer    
Fabian Klos   24   55    
Julian Börner   43    
Christoph Hemlein   79    
Andreas Voglsammer   74    
Bank
Andraž Šporar   74    
Patrick Weihrauch   79    
Stephan Salger    
Nils Teixeira   97    
Leandro Putaro   99    
Nikolai Rehnen    
Soren Brandy    

Fortuna Düsseldorf

Kaan Ayhan   47   115    
Michael Rensing    
Ihlas Bebou    
Andre Hoffmann   27    
Oliver Fink   96   120    
Jean Zimmer   93    
Florian Neuhaus   58    
Niko Gießelmann    
Marcel Sobottka    
Anderson-Lenda Lucoqui   63    
Emir Kujovic   62    
Bank
Davor Lovren   63   117    
Rouwen Hennings   68   96   120   62    
Adam Bodzek    
Robin Bormuth   117    
Julian Schauerte   93    
Jerome Julien Kiesewetter    
Raphael Wolf    
Kalender / Voetbaluitslagen
17/08 20:45 Schweinfurt Schweinfurt 0-2 FC Schalke 04 FC Schalke 04 Schweinfurt - FC Schalke 04
17/08 20:45 Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden 3-2 nv FC St. Pauli FC St. Pauli Wehen Wiesbaden - FC St. Pauli
17/08 20:45 1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg 0-1 Darmstadt 98 Darmstadt 98 1. FC Magdeburg - Darmstadt 98
18/08 15:30 Wormatia Worms Wormatia Worms 1-6 Werder Bremen Werder Bremen Wormatia Worms - Werder Bremen
18/08 15:30 Ulm 1846 Ulm 1846 2-1 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt Ulm 1846 - Eintracht Frankfurt
18/08 15:30 Linx Linx 1-2 1.FC Nürnberg 1.FC Nürnberg Linx - 1.FC Nürnberg
18/08 15:30 Drochtersen / Assel Drochtersen / Assel 0-1 Bayern München Bayern München Drochtersen / Assel - Bayern München
18/08 15:30 Kaiserslautern Kaiserslautern 1-6 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim Kaiserslautern - 1899 Hoffenheim
18/08 15:30 SV Elversberg SV Elversberg 0-1 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg SV Elversberg - VfL Wolfsburg
18/08 15:30 Rödinghausen Rödinghausen 3-2 nv Dynamo Dresden Dynamo Dresden Rödinghausen - Dynamo Dresden
18/08 15:30 CfR Pforzheim CfR Pforzheim 0-1 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen CfR Pforzheim - Bayer Leverkusen
18/08 15:30 Dassendorf Dassendorf 0-1 MSV Duisburg MSV Duisburg Dassendorf - MSV Duisburg
18/08 18:30 Erndtebrück Erndtebrück 3-5 Hamburger SV Hamburger SV Erndtebrück - Hamburger SV
18/08 18:30 Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue 1-3 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 Erzgebirge Aue - 1. FSV Mainz 05
18/08 18:30 Rot-Weiß Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 0-6 Sandhausen Sandhausen Rot-Weiß Oberhausen - Sandhausen
18/08 20:45 Hansa Rostock Hansa Rostock 2-0 VFB Stuttgart VFB Stuttgart Hansa Rostock - VFB Stuttgart
19/08 15:30 TuS RW Koblenz TuS RW Koblenz 0-5 Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf TuS RW Koblenz - Fortuna Düsseldorf
19/08 15:30 Karlsruher SC Karlsruher SC 0-6 Hannover 96 Hannover 96 Karlsruher SC - Hannover 96
19/08 15:30 Lok Stendal Lok Stendal 0-5 Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld Lok Stendal - Arminia Bielefeld
19/08 15:30 Chemie Leipzig Chemie Leipzig 2-1 Jahn Regensburg Jahn Regensburg Chemie Leipzig - Jahn Regensburg
19/08 15:30 Weiche Flensburg Weiche Flensburg 1-0 VfL Bochum VfL Bochum Weiche Flensburg - VfL Bochum
19/08 15:30 Viktoria Köln Viktoria Köln 1-3 RB Leipzig RB Leipzig Viktoria Köln - RB Leipzig
19/08 15:30 BFC Dynamo BFC Dynamo 1-9 1. FC Köln 1. FC Köln BFC Dynamo - 1. FC Köln
19/08 15:30 Steinbach Steinbach 1-2 FC Augsburg FC Augsburg Steinbach - FC Augsburg
19/08 15:30 Jeddeloh Jeddeloh 2-5 1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim Jeddeloh - 1. FC Heidenheim
19/08 18:30 München 1860 München 1860 1-3 Holstein Kiel Holstein Kiel München 1860 - Holstein Kiel
19/08 18:30 Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena 2-4 Union Berlin Union Berlin Carl Zeiss Jena - Union Berlin
19/08 18:30 Hastedt Hastedt 1-11 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach Hastedt - Bor. Mönchengladbach
20/08 18:30 Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig 1-2 Hertha Berlin Hertha Berlin Eintracht Braunschweig - Hertha Berlin
20/08 18:30 Energie Cottbus Energie Cottbus  2-2P Freiburg Freiburg Energie Cottbus - Freiburg
20/08 18:30 Padernborn 07 Padernborn 07 2-1 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt 04 Padernborn 07 - FC Ingolstadt 04
20/08 20:45 Greuther Fürth Greuther Fürth 1-2 nv Borussia Dortmund Borussia Dortmund Greuther Fürth - Borussia Dortmund
Topschutters
  Speler Goals
1. 1. FC Köln Terodde 4
2. Hamburger SV Lasogga 4
3. Fortuna Düsseldorf Lukebakio 4
4. Werder Bremen Harnik 3
5. 1899 Hoffenheim Apolinário de Lira 3
6. Fortuna Düsseldorf Ducksch 3
7. Borussia Dortmund Reus 3
8. Padernborn 07 Hünemeier 3
9. 1. FC Heidenheim Dovedan 3
10. QPR Polter 2