Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Beoordeel

Valladolid   Barcelona
Jordi Masip Lopez -
Alberto Guitián Ceballos -
José Ignacio Martínez García   60'   52': ASSIST -
Javier Moyano Lujano   46' -
David Omar Rodriguez Barrera   77' -
José Manuel Arnáiz Díaz -
Antonio Jesús Cotán Pérez   46' -
Borja Fernández Fernández -
Herrero Javaloyas Miguel Alfonso   72' -
Antonio Jesús Regal Angulo   70' -
Iván Salvador Edu   52' -
Pablo Hervías Ruiz   46' -
Luis Miguel Sánchez Benítez   75'   46' -
Jaime Mata Arnaiz   72' -
 
Alberto Vara Lara -
Juan Miranda González -
José Antonio Martínez Gil -
Rodrigo Tarín Higón   28': ASSIST -
Carles Aleña Castillo -
Oriol Busquets Mas -
Rafael Jiménez Jarque -
Iñigo Ruiz de Galarreta Etxeberria   42' -
Marc Cardona Rovira   38'   80' -
Antony Ruben Lozano Colon   28'   38': ASSIST   86' -
Carles Pérez Sayol   68' -
Daniel Morer Cabrera   80' -
David Concha Salas   86' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
17/08 20:00 Cádiz CF Cádiz CF 1-0 Almeria Almeria Cádiz CF - Almeria
17/08 22:00 Albacete Albacete 1-1 Deportivo Deportivo Albacete - Deportivo
18/08 19:00 Elche CF Elche CF 0-0 Granada Granada Elche CF - Granada
18/08 19:30 Lugo Lugo 1-2 Malaga Malaga Lugo - Malaga
18/08 20:30 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-1 Sporting Gijon Sporting Gijon AD Alcorcon - Sporting Gijon
18/08 22:00 Córdoba CF Córdoba CF 3-3 Numancia Numancia Córdoba CF - Numancia
19/08 19:00 Real Mallorca Real Mallorca 1-0 Osasuna Osasuna Real Mallorca - Osasuna
19/08 19:00 Real Oviedo Real Oviedo 1-1 Extremadura UD Extremadura UD Real Oviedo - Extremadura UD
19/08 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 2-1 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Real Zaragoza - Rayo Majadahonda
19/08 22:00 UD Las Palmas UD Las Palmas 2-0 Reus Deportiu Reus Deportiu UD Las Palmas - Reus Deportiu
20/08 20:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-1 Tenerife Tenerife Gimnàstic Tarragona - Tenerife
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 34 67
2. Granada Granada 34 61
3. Albacete Albacete 34 61
4. Cádiz CF Cádiz CF 34 56
5. Real Mallorca Real Mallorca 34 55
6. Malaga Malaga 34 55
7. Deportivo Deportivo 34 54
8. Sporting Gijon Sporting Gijon 34 52
9. Real Oviedo Real Oviedo 34 52
10. Almeria Almeria 34 49
11. AD Alcorcon AD Alcorcon 34 47
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Deportivo González Casín 15
2. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 12
3. Almeria Candela 12
4. Ruibal García 11
5. Osasuna Villar Vázquez 11
6. UD Las Palmas Castro Martín 11
7. Granada Rodríguez Díaz 10
8. Albacete Bela 10
9. Sporting Gijon Đurđević 10
10. Osasuna Torres Morales 10