1e klasse B 1e klasse B

Word fan van 1e klasse B!
Facebook
RSS Feed van 1e klasse B Download kalender van 1e klasse B

Cercle Brugge - KFCO Beerschot-Wilrijk ()

Olympialaan 74, 8200 St.-Andries (Brugge)
Toeschouwers: 6200

Beoordeel

Cercle Brugge   KFCO Beerschot-Wilrijk
Paul Nardi -
Jordy Gaspar -
Emmanuel Imorou -
Aleksandar Šofranac -
Isaac Kone -
Benjamin Lambot -
Xavier Mercier   73' -
Johanna Ochieng Omolo   90'   90'   90' -
Guevin Tormin -
Irvin Cardona   67' -
Da Queiroz Barcelos Crysan   46' -
Gianni Bruno   46' -
Stephen Buyl   67' -
Dylan De Belder   73' -
 
Rafael Romo -
Abdel Diarra -
Joren Dom -
Tom Pietermaat -
Arjan Swinkels -
Jan Van Den Bergh   19' -
Hernan Losada   66'   90' -
Alexander Maes -
Mohamed Messoudi   63'   65'   90' -
Tom Van Hyfte -
Euloge Placca Fessou -
Octávio Merlo Manteca   90' -
Karim Essikal   90' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen
08/09 20:30 OH Leuven OH Leuven 2-0 Tubeke Tubeke Facebook OH Leuven - Tubeke
09/09 17:00 Lierse SK Lierse SK 2-2 Westerlo Westerlo Facebook Lierse SK - Westerlo
09/09 20:30 Union SG Union SG 4-0 Roeselare Roeselare Facebook Union SG - Roeselare
10/09 16:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 0-1 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Facebook Cercle Brugge - KFCO Beerschot-Wilrijk
Stand
  Ploeg G P
1. Cercle Brugge Cercle Brugge 9 20
2. Lierse SK Lierse SK 9 18
3. OH Leuven OH Leuven 8 12
4. KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 8 10
5. Tubeke Tubeke 8 9
6. Union SG Union SG 8 9
7. Roeselare Roeselare 8 8
8. Westerlo Westerlo 8 5
Topschutters
  Speler Goals
1. Tubeke Stevance 10
2. OH Leuven Aguemon 9
3. Cercle Brugge Mercier 8
4. KFCO Beerschot-Wilrijk Losada 8
5. Lierse SK Yagan 8
6. OH Leuven Casagolda 8
7. KFCO Beerschot-Wilrijk Placca Fessou 8
8. Union SG Vercauteren 7