Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

AD Alcorcon - Barcelona ()

Beoordeel

AD Alcorcon   Barcelona
Casto Espinosa Barriga -
Carlos Bellvis Llorens -
David Fernandez Cortazar -
David Navarro -
Laureano Sanabria Ruiz -
Borja Domínguez Domínguez   84' -
Jon Errasti Zabalete   43' -
Álvaro Peña Herrero   70' -
Alvaro Jimenez Candela   76'   82' -
Jonathan Pereira Rodríguez   76': ASSIST -
Albert Dorca Maso   70' -
Luis Borja Lázaro Fernández   82' -
Daniel Toribio Gutiérrez   84' -
 
Alberto Vara Lara -
David Costas Cordal -
Marc Cucurella Saseta -
José Antonio Martínez Gil -
Carles Aleña Castillo   88' -
José Manuel Arnáiz Díaz -
Rafael Jiménez Jarque -
Iñigo Ruiz de Galarreta Etxeberria   88': ASSIST -
Ferrán Sarsanedas Soler   74' -
Marc Cardona Rovira   54' -
David Concha Salas   66' -
Antony Ruben Lozano Colon   66' -
Oriol Busquets Mas   74' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
15/09 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-0 Osasuna Osasuna Gimnàstic Tarragona - Osasuna
15/09 18:00 Tenerife Tenerife 0-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Tenerife - Reus Deportiu
15/09 18:00 Malaga Malaga 3-0 Córdoba CF Córdoba CF Malaga - Córdoba CF
15/09 20:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-0 Deportivo Deportivo AD Alcorcon - Deportivo
16/09 12:00 Elche CF Elche CF 1-1 Real Mallorca Real Mallorca Elche CF - Real Mallorca
16/09 16:00 Lugo Lugo 0-2 Real Oviedo Real Oviedo Lugo - Real Oviedo
16/09 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 1-2 UD Las Palmas UD Las Palmas Extremadura UD - UD Las Palmas
16/09 18:30 Almeria Almeria 2-1 Real Zaragoza Real Zaragoza Almeria - Real Zaragoza
16/09 20:00 Granada Granada 3-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Granada - Rayo Majadahonda
16/09 20:30 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Numancia Numancia Sporting Gijon - Numancia
17/09 20:00 Albacete Albacete 1-1 Cádiz CF Cádiz CF Albacete - Cádiz CF
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 31 60
2. Granada Granada 30 57
3. Albacete Albacete 30 53
4. Deportivo Deportivo 31 53
5. Malaga Malaga 30 51
6. Cádiz CF Cádiz CF 30 48
7. Real Mallorca Real Mallorca 30 48
8. Real Oviedo Real Oviedo 30 47
9. Almeria Almeria 31 45
10. AD Alcorcon AD Alcorcon 30 43
11. Sporting Gijon Sporting Gijon 30 42
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Deportivo González Casín 13
2. Osasuna Villar Vázquez 11
3. UD Las Palmas Castro Martín 11
4. Osasuna Torres Morales 10
5. Real Mallorca JúniorWakalibille 10
6. Albacete Bela 9
7. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 9
8. Almeria Candela 9
9. Numancia Diamanka 9
10. Dijon Kaba 8