Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

AD Alcorcon - Barcelona ()

Beoordeel

AD Alcorcon   Barcelona
Casto Espinosa Barriga -
Carlos Bellvis Llorens -
David Fernandez Cortazar -
David Navarro -
Laureano Sanabria Ruiz -
Borja Domínguez Domínguez   84' -
Jon Errasti Zabalete   43' -
Álvaro Peña Herrero   70' -
Alvaro Jimenez Candela   76'   82' -
Jonathan Pereira Rodríguez   76': ASSIST -
Albert Dorca Maso   70' -
Luis Borja Lázaro Fernández   82' -
Daniel Toribio Gutiérrez   84' -
 
Alberto Vara Lara -
David Costas Cordal -
Marc Cucurella Saseta -
José Antonio Martínez Gil -
Carles Aleña Castillo   88' -
José Manuel Arnáiz Díaz -
Rafael Jiménez Jarque -
Iñigo Ruiz de Galarreta Etxeberria   88': ASSIST -
Ferrán Sarsanedas Soler   74' -
Marc Cardona Rovira   54' -
David Concha Salas   66' -
Antony Ruben Lozano Colon   66' -
Oriol Busquets Mas   74' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
15/09 21:00 Lugo Lugo 2-1 Real Zaragoza Real Zaragoza Lugo - Real Zaragoza
16/09 16:00 Valladolid Valladolid 2-1 Granada Granada Valladolid - Granada
16/09 18:00 La Hoya Lorca La Hoya Lorca 1-1 Reus Deportiu Reus Deportiu La Hoya Lorca - Reus Deportiu
16/09 18:00 Sevilla Sevilla 0-0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano Sevilla - Rayo Vallecano
16/09 20:00 Osasuna Osasuna 2-1 Almeria Almeria Osasuna - Almeria
16/09 20:30 Numancia Numancia 3-0 Sporting Gijon Sporting Gijon Numancia - Sporting Gijon
17/09 12:00 Leonesa Leonesa 3-2 Huesca Huesca Leonesa - Huesca
17/09 16:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-1 Barcelona Barcelona AD Alcorcon - Barcelona
17/09 18:00 Real Oviedo Real Oviedo 1-0 Cádiz CF Cádiz CF Real Oviedo - Cádiz CF
17/09 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 3-1 Albacete Albacete Gimnàstic Tarragona - Albacete
17/09 20:00 Córdoba CF Córdoba CF 2-0 Tenerife Tenerife Córdoba CF - Tenerife
Stand
  Ploeg G P
1. Huesca Huesca 23 46
2. Cádiz CF Cádiz CF 22 42
3. Real Oviedo Real Oviedo 23 40
4. Lugo Lugo 23 39
5. Granada Granada 23 37
6. Numancia Numancia 22 36
7. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 22 36
8. Valladolid Valladolid 23 35
9. Osasuna Osasuna 22 35
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 23 33
11. Tenerife Tenerife 22 29
Topschutters

Geen doelpunten