Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Beoordeel

Gimnàstic Tarragona   Albacete
Stole Dimitrievski   90+1': ASSIST -
Carlos Blanco Moreno -
Javier Jiménez   20': ASSIST -
Otar Kakabadze -
Juan Antonio Delgado Baeza   20'   76' -
Jon Gaztañaga Arrospide -
Maikel Mesa Piñero -
Francesc Xavier Molina Arias -
José Omar Perdomo Machado   11'   64' -
Sergio Tejera Rodriguez   45+1'   63' -
Manuel Barreiro Bustelo -
Abraham Minero Fernandez   63' -
José Antonio Morente Oliva   90+5'   64' -
Ikechuwku Uche   90+1'   76' -
 
Bartolomeu Nadal Mesquida -
Álvaro Arroyo Martínez   75' -
Mariano Bíttolo -
Mickael Gaffour -
Esteban Ariel Saveljich -
César de la Hoz López   78' -
Ion Erice Dominguez   25': ASSIST -
Daniel Jose Rodríguez Vázquez   81' -
Jérémie Bela   64' -
Héctor Hernández Marrero   43'   60' -
Roman Zozulya   79'   25' -
José Francisco Agulló Sevilla   60' -
Francisco José Perdomo Borges   75' -
Aridane Jesus Santana Cabrera   81' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
15/09 21:00 Lugo Lugo 2-1 Real Zaragoza Real Zaragoza Lugo - Real Zaragoza
16/09 16:00 Valladolid Valladolid 2-1 Granada Granada Valladolid - Granada
16/09 18:00 La Hoya Lorca La Hoya Lorca 1-1 Reus Deportiu Reus Deportiu La Hoya Lorca - Reus Deportiu
16/09 18:00 Sevilla Sevilla 0-0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano Sevilla - Rayo Vallecano
16/09 20:00 Osasuna Osasuna 2-1 Almeria Almeria Osasuna - Almeria
16/09 20:30 Numancia Numancia 3-0 Sporting Gijon Sporting Gijon Numancia - Sporting Gijon
17/09 12:00 Leonesa Leonesa 3-2 Huesca Huesca Leonesa - Huesca
17/09 16:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-1 Barcelona Barcelona AD Alcorcon - Barcelona
17/09 18:00 Real Oviedo Real Oviedo 1-0 Cádiz CF Cádiz CF Real Oviedo - Cádiz CF
17/09 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 3-1 Albacete Albacete Gimnàstic Tarragona - Albacete
17/09 20:00 Córdoba CF Córdoba CF 2-0 Tenerife Tenerife Córdoba CF - Tenerife
Stand
  Ploeg G P
1. Huesca Huesca 23 46
2. Cádiz CF Cádiz CF 22 42
3. Real Oviedo Real Oviedo 23 40
4. Lugo Lugo 23 39
5. Granada Granada 23 37
6. Numancia Numancia 22 36
7. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 22 36
8. Valladolid Valladolid 23 35
9. Osasuna Osasuna 22 35
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 23 33
11. Tenerife Tenerife 22 29
Topschutters

Geen doelpunten