Beker van België Beker van België

Word fan van Beker van België!
Facebook
RSS Feed van Beker van België Download kalender van Beker van België

KV Oostende - Union SG ()

Beoordeel

KV Oostende   Union SG
William Dutoit -
Aleksander Bjelica -
Nicolas Lombaerts -
Antonio Milic -
Ramin Rezaeian -
Franck Berrier -
Ibrahima Sory Conté   60' -
Andile Ernest Jali -
Kévin Vandendriessche   60' -
Zinho Gano   27'   76' -
Knowledge Musona   84'   90' -
Sébastien Siani   60' -
Fernando Matos Canesin   60' -
Joseph Akpala   76' -
 
Nicaise Kudimbana -
Kevin Kis   90' -
Gertjan Martens -
Pietro Perdichizzi   85' -
Thibault Peyre   71' -
Nzinga Luvumbu   59' -
Charles Morren -
Augusto Alves Da Silva -
Mathias Fixelles   78' -
Dylan Lambrecth   59' -
Serge Tabekou -
Roman Ferber   84'   59' -
Julien Vercauteren   59' -
Christophe Bertjens   85'   78' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
19/09 20:00 KV Kortrijk KV Kortrijk 5-3 RES Durbuy RES Durbuy KV Kortrijk - RES Durbuy
19/09 20:30 Antwerp Antwerp 2-0 Lierse SK Lierse SK Antwerp - Lierse SK
19/09 20:30 Sint-Truiden Sint-Truiden 4-2 nv OH Leuven OH Leuven Sint-Truiden - OH Leuven
20/09 20:00 KV Mechelen KV Mechelen 3-0 Bocholter VV Bocholter VV KV Mechelen - Bocholter VV
20/09 20:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 0-1 KRC Genk KRC Genk Cercle Brugge - KRC Genk
20/09 20:00 Lommel SK Lommel SK 1-2 Waasland-Beveren Waasland-Beveren Lommel SK - Waasland-Beveren
20/09 20:00 KV Oostende KV Oostende 3-1 Union SG Union SG KV Oostende - Union SG
20/09 20:00 Moeskroen Moeskroen 3-1 Tubeke Tubeke Moeskroen - Tubeke
20/09 20:00 Luik FC Luik FC 2-3 Zulte Waregem Zulte Waregem Luik FC - Zulte Waregem
20/09 20:30 Eupen Eupen 3-2 Rupel Boom Rupel Boom Eupen - Rupel Boom
20/09 20:30 Roeselare Roeselare 1-5 Club Brugge Club Brugge Roeselare - Club Brugge
20/09 20:30 Sporting Lokeren Sporting Lokeren 2-0 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Sporting Lokeren - KFCO Beerschot-Wilrijk
20/09 20:30 ASV Geel ASV Geel 2-3 AA Gent AA Gent ASV Geel - AA Gent
20/09 20:45 Standard Standard 4-0 KSK Heist KSK Heist Standard - KSK Heist
20/09 20:45 Westerlo Westerlo 0-1 Anderlecht Anderlecht Westerlo - Anderlecht
21/09 20:45 Charleroi Charleroi 4-0 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre Charleroi - UR La Louvière Centre
Topschutters
  Speler Goals
1. AA Gent Milicevic 3
2. Rupel Boom Put 3
3. Tubeke Stevance 3
4. OH Leuven Storm 3
5. Club Brugge Dennis 2
6. RES Durbuy Jadot 2
7. KSK Heist Napoleone 2
8. Sint-Truiden Vetokele 2
9. Sporting Lokeren De Ridder 2
10. Moeskroen Rotariu 2