Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Lazio - Zulte Waregem ()

Viale del Foro Italico, 00194 Rome
Toeschouwers: 300

Beoordeel

Lazio   Zulte Waregem
Thoma Strakosha -
Mauricio dos Santos Nascimento -
Jordan Lukaku   79' -
Bartolomeu Jacinto Quissanga -
Stefan Daniel Radu -
Felipe Anderson Pereira Gomes -
Davide Di Gennaro   54' -
Adam Marusic -
Alessandro Murgia   90': ASSIST -
Marco Parolo -
Luis Alberto Romero Alconchel   54' -
Felipe Caicedo   18' -
Ciro Immobile   90'   54' -
Sergej Milinkovic-Savic   54' -
Senad Lulic   79' -
 
Nicola Leali -
Marvin Baudry   50'   85' -
Davy De fauw -
Timothy Derijck -
Brian Hamalainen -
Michaël Heylen -
Sander Coopman -
Idrissa Doumbia -
Nill De Pauw   46' -
Grigoris Kastanos   46' -
Aaron Leya Iseka   84' -
Peter Oladeji Olayinka   46' -
Onur Kaya   46' -
Ivan Šaponjić   85' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
28/09 17:00 Astana Astana 1-1 Slavia Praha Slavia Praha Astana - Slavia Praha
28/09 19:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 3-1 Real Sociedad Real Sociedad Zenit St Petersburg - Real Sociedad
28/09 19:00 1. FC Köln 1. FC Köln 0-1 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 1. FC Köln - Rode Ster Belgrado
28/09 19:00 Bate Borisov Bate Borisov 2-4 Arsenal Arsenal Bate Borisov - Arsenal
28/09 19:00 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 1-0 Marseille Marseille Red Bull Salzburg - Marseille
28/09 19:00 Konyaspor Konyaspor 2-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães Konyaspor - Vitória Guimarães
28/09 19:00 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 0-1 Zorya Zorya Athletic de Bilbao - Zorya
28/09 19:00 Östersunds FK Östersunds FK 1-0 Hertha Berlin Hertha Berlin Östersunds FK - Hertha Berlin
28/09 19:00 Lazio Lazio 2-0 Zulte Waregem Zulte Waregem Lazio - Zulte Waregem
28/09 19:00 Nice Nice 3-0 Vitesse Vitesse Nice - Vitesse
28/09 19:00 Rosenborg BK Rosenborg BK 3-1 Vardar Vardar Rosenborg BK - Vardar
28/09 19:00 Lugano Lugano 1-2 Steaua Boekarest Steaua Boekarest Lugano - Steaua Boekarest
28/09 19:00 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 3-1 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva Viktoria Plzen - Hapoel Be'er Sheva
28/09 21:05 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 0-0 FC København FC København Sheriff Tiraspol - FC København
28/09 21:05 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 2-3 Dinamo Kiev Dinamo Kiev Partizan Belgrado - Dinamo Kiev
28/09 21:05 Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë 1-1 Young Boys Bern Young Boys Bern Skënderbeu Korçë - Young Boys Bern
28/09 21:05 Ludogorets Ludogorets 2-1 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim Ludogorets - 1899 Hoffenheim
28/09 21:05 Braga Braga 2-1 Istanbul BB Istanbul BB Braga - Istanbul BB
28/09 21:05 AEK Athene AEK Athene 2-2 Austria Wien Austria Wien AEK Athene - Austria Wien
28/09 21:05 AC Milan AC Milan 3-2 Rijeka Rijeka AC Milan - Rijeka
28/09 21:05 Lyon Lyon 1-1 Atalanta Atalanta Lyon - Atalanta
28/09 21:05 Everton Everton 2-2 Apollon Limassol Apollon Limassol Everton - Apollon Limassol
28/09 21:05 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 3-0 Zlín Zlín Lokomotiv Moskou - Zlín
28/09 21:05 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 0-0 Villarreal Villarreal Mac. Tel-Aviv - Villarreal
Stand
  Groep A G P
1. Villarreal Villarreal 4 8
2. Astana Astana 4 7
3. Slavia Praha Slavia Praha 4 5
4. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 4 1
  Groep B G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 4 10
2. Partizan Belgrado Partizan Belgrado 4 5
3. Young Boys Bern Young Boys Bern 4 3
4. Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë 4 2
  Groep C G P
1. Ludogorets Ludogorets 4 8
2. Braga Braga 4 7
3. 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 4 4
4. Istanbul BB Istanbul BB 4 2
  Groep D G P
1. AC Milan AC Milan 4 8
2. AEK Athene AEK Athene 4 6
3. Austria Wien Austria Wien 4 4
4. Rijeka Rijeka 4 3
  Groep E G P
1. Atalanta Atalanta 4 8
2. Lyon Lyon 4 8
3. Apollon Limassol Apollon Limassol 4 3
4. Everton Everton 4 1
  Groep F G P
1. FC København FC København 4 6
2. Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 4 6
3. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 4 5
4. Zlín Zlín 4 2
  Groep G G P
1. Steaua Boekarest Steaua Boekarest 4 10
2. Viktoria Plzen Viktoria Plzen 4 6
3. Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 4 4
4. Lugano Lugano 4 3
  Groep H G P
1. Arsenal Arsenal 4 10
2. Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 4 5
3. Bate Borisov Bate Borisov 4 4
4. 1. FC Köln 1. FC Köln 4 3
  Groep I G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 4 8
2. Marseille Marseille 4 6
3. Vitória Guimarães Vitória Guimarães 4 4
4. Konyaspor Konyaspor 4 4
  Groep J G P
1. Östersunds FK Östersunds FK 4 7
2. Zorya Zorya 4 6
3. Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 4 5
4. Hertha Berlin Hertha Berlin 4 4
  Groep K G P
1. Lazio Lazio 4 12
2. Nice Nice 4 6
3. Zulte Waregem Zulte Waregem 4 4
4. Vitesse Vitesse 4 1
  Groep L G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 4 10
2. Real Sociedad Real Sociedad 4 9
3. Rosenborg BK Rosenborg BK 4 4
4. Vardar Vardar 4 0
Topschutters
  Speler Goals
1. Rode Ster Belgrado Boakye 8
2. Zenit St Petersburg Kokorin 8
3. Trakai Maksimov 7
4. AC Milan Valente Silva 6
5. Apollon Limassol Schembri 5
6. Athletic de Bilbao Aduriz 5
7. Marseille Germain 5
8. Real Sociedad da Silva 4
9. Domžale Balkovec 4
10. FC Midtjylland Sørloth 4