Eerste Divisie

Word fan van Eerste Divisie!
Facebook
RSS Feed van Eerste Divisie Download kalender van Eerste Divisie

De Graafschap - Emmen ()

Beoordeel

De Graafschap   Emmen
Filip Bednarek -
Myenty Abena -
Sven Nieuwpoort -
Mark Diemers   36'   77': ASSIST -
Andrew Driver -
Tim Receveur   27'   46' -
Jordi Tutuarima   24' -
Sjoerd Ars   68' -
Anthony van den Hurk   68': ASSIST   77' -
Daryl van Mieghem -
Elvio van Overbeek   74' -
Youssef El Jebli   46' -
Lars Nieuwpoort   81'   74' -
 
Dennis Telgenkamp -
Nick Bakker -
Glenn Bijl   50' -
Josimar Lima -
Keziah Veendorp   67': ASSIST -
Jeroen Veldmate   33': ASSIST -
Alexander Bannink   31'   33' -
Hilal Ben Moussa   42'   86' -
Michael Steven Chacón Ibargüen -
Gersom Klok -
Cas Peters -
Omran Haydary   73'   67'   52' -
Willem Huizing   86' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

86   Hilal Ben Moussa
Willem Huizing
81   Gele kaart voor De Graafschap
77   Doelpunt van Anthony van den Hurk (Mark Diemers)
74   Elvio van Overbeek
68   Doelpunt van Sjoerd Ars (Anthony van den Hurk)
67   Doelpunt van Omran Haydary (Keziah Veendorp)
50   Gele kaart voor Glenn Bijl
46   Tim Receveur
Youssef El Jebli
42   Gele kaart voor Hilal Ben Moussa
36   Gele kaart voor Mark Diemers
33   Doelpunt van Alexander Bannink (Jeroen Veldmate)
31   Gele kaart voor Alexander Bannink
27   Gele kaart voor Tim Receveur
24   Gele kaart voor Jordi Tutuarima
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
28/09 20:00 Cambuur Cambuur 0-1 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Cambuur - Roda JC Kerkrade
28/09 20:00 Jong Ajax Jong Ajax 0-3 Eindhoven Eindhoven Jong Ajax - Eindhoven
28/09 20:00 Helmond Sport Helmond Sport 2-2 FC Volendam FC Volendam Helmond Sport - FC Volendam
28/09 20:00 Telstar Telstar 1-0 FC Oss FC Oss Telstar - FC Oss
28/09 20:00 Almere City Almere City 2-1 RKC RKC Almere City - RKC
28/09 20:00 NEC NEC 1-1 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles NEC - Go Ahead Eagles
28/09 20:00 Den Bosch Den Bosch 3-1 Jong AZ Jong AZ Den Bosch - Jong AZ
28/09 20:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 3-2 Dordrecht Dordrecht Sparta Rotterdam - Dordrecht
30/09 14:30 FC Twente FC Twente 2-1 Jong PSV Jong PSV FC Twente - Jong PSV
01/10 20:00 Utrecht Utrecht 0-0 MVV MVV Utrecht - MVV
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. FC Twente FC Twente 29 66
2. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 29 55
3. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 29 54
4. Den Bosch Den Bosch 29 52
5. Jong PSV Jong PSV 29 50
6. FC Oss FC Oss 29 45
7. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 29 43
8. MVV MVV 29 43
9. RKC RKC 29 42
10. Jong Ajax Jong Ajax 29 42
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Roda JC Kerkrade Engels 23
2. NEC Druijf 22
3. Sparta Rotterdam Veldwijk 17
4. FC Oss Dogan 15
5. FC Twente Boere 13
6. Venema 13
7. Ajax Pereira da Silva 12
8. NEC Ouadri 12
9. Den Bosch Beltrame 12
10. De Graafschap van den Hurk 11