Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Tenerife - Gimnàstic Tarragona ()

Beoordeel

Tenerife   Gimnàstic Tarragona
Daniel Hernández Santos -
Lucas Elio Aveldaño   68' -
Raúl Miguel Cámara   88' -
Iñaki Sáenz Arenzana -
Jorge Sáenz de Miera Colmeiro -
Víctor Añino Bermúdez -
Filip Malbašić   64': PENALTY   72' -
Tironne Del Pino Ramos   18'   59' -
Juan Carlos Real Ruiz -
Aitor Sanz Martín   72': ASSIST -
Casadesús Castaño Víctor   70' -
Francisco Montanes Claverias   59' -
Juan Villar Vázquez   70' -
 
Bernabé Barragán Maestre   63'   65' -
Carlos Blanco Moreno -
Javier Jiménez   84' -
Abraham Minero Fernandez -
Daisuke Suzuki   33'   86'   86' -
Juan Antonio Delgado Baeza   70' -
Jon Gaztañaga Arrospide -
Maikel Mesa Piñero   68' -
Francesc Xavier Molina Arias   73' -
Sergio Tejera Rodriguez -
Manuel Barreiro Bustelo -
José Perales Nájera   65' -
Ikechuwku Uche   68' -
José Antonio Morente Oliva   90+3'   70' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen
07/10 16:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 3-0 Sevilla Sevilla Sporting Gijon - Sevilla
07/10 18:00 Almeria Almeria 0-3 Huesca Huesca Almeria - Huesca
07/10 18:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 1-1 Leonesa Leonesa Reus Deportiu - Leonesa
07/10 20:00 Tenerife Tenerife 2-0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Tenerife - Gimnàstic Tarragona
07/10 20:30 Cádiz CF Cádiz CF 0-2 Osasuna Osasuna Cádiz CF - Osasuna
08/10 12:00 Albacete Albacete 2-1 La Hoya Lorca La Hoya Lorca Albacete - La Hoya Lorca
08/10 16:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 4-1 Valladolid Valladolid Rayo Vallecano - Valladolid
08/10 18:00 Barcelona Barcelona 1-1 Real Oviedo Real Oviedo Barcelona - Real Oviedo
08/10 18:00 Córdoba CF Córdoba CF 3-0 AD Alcorcon AD Alcorcon Córdoba CF - AD Alcorcon
08/10 20:00 Granada Granada 2-0 Lugo Lugo Granada - Lugo
08/10 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 3-0 Numancia Numancia Real Zaragoza - Numancia
Stand
  Ploeg G P
1. Huesca Huesca 23 46
2. Cádiz CF Cádiz CF 22 42
3. Real Oviedo Real Oviedo 23 40
4. Lugo Lugo 23 39
5. Granada Granada 23 37
6. Numancia Numancia 22 36
7. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 22 36
8. Valladolid Valladolid 23 35
9. Osasuna Osasuna 22 35
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 23 33
11. Tenerife Tenerife 22 29
Topschutters

Geen doelpunten