Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Numancia - Barcelona ()

Onbekend
Toeschouwers: 3203

Beoordeel

Numancia   Barcelona
Aitor Fernández Abarisketa -
Daniel Pedro Calvo Sanromán -
Adrián Ripa Cruz   77' -
Unai Elgezabal Udondo   18' -
Unai Medina Pérez   50'   52' -
Gregorio Sierra Lopez   71' -
Alberto Escasi Oliva   50' -
Marc Mateu Sanjuán -
Pablo Valcarce Vidal   59' -
Manuel Del Moral Fernández Manu   71' -
Pere Milla Peña -
Markel Etxeberria Mendiola   52' -
Guillermo Fernández Hierro   82': PENALTY   71' -
Pablo Guido Larrea Gambara   71' -
 
Adrian Ortola -
David Costas Cordal -
Marc Cucurella Saseta   84' -
Rodrigo Tarín Higón -
Carles Aleña Castillo   82' -
José Manuel Arnáiz Díaz -
Oriol Busquets Mas -
Rafael Jiménez Jarque   46' -
Marc Cardona Rovira   62' -
David Concha Salas   46' -
Ferrán Sarsanedas Soler   53'   46' -
Antony Ruben Lozano Colon   81'   62' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
12/10 16:00 Malaga Malaga 2-1 Albacete Albacete Malaga - Albacete
12/10 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 2-1 Cádiz CF Cádiz CF Extremadura UD - Cádiz CF
12/10 21:00 Deportivo Deportivo 4-0 Elche CF Elche CF Deportivo - Elche CF
13/10 16:00 Osasuna Osasuna 3-1 Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
13/10 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Sporting Gijon - Reus Deportiu
13/10 20:30 Numancia Numancia 1-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Numancia - Real Zaragoza
13/10 20:30 Almeria Almeria 3-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Almeria - UD Las Palmas
14/10 13:00 Tenerife Tenerife 0-0 Lugo Lugo Tenerife - Lugo
14/10 16:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-0 Real Oviedo Real Oviedo Rayo Majadahonda - Real Oviedo
14/10 20:45 Granada Granada 1-0 Real Mallorca Real Mallorca Granada - Real Mallorca
15/10 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-3 AD Alcorcon AD Alcorcon Gimnàstic Tarragona - AD Alcorcon
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 31 60
2. Granada Granada 31 58
3. Albacete Albacete 31 56
4. Malaga Malaga 31 54
5. Deportivo Deportivo 31 53
6. Cádiz CF Cádiz CF 31 49
7. Real Mallorca Real Mallorca 30 48
8. Real Oviedo Real Oviedo 31 47
9. Sporting Gijon Sporting Gijon 31 45
10. Almeria Almeria 31 45
11. AD Alcorcon AD Alcorcon 31 43
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Deportivo González Casín 13
2. Osasuna Villar Vázquez 11
3. UD Las Palmas Castro Martín 11
4. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 10
5. Osasuna Torres Morales 10
6. Real Mallorca JúniorWakalibille 10
7. Albacete Bela 9
8. Almeria Candela 9
9. Numancia Diamanka 9
10. Dijon Kaba 8