Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Osasuna - Albacete ()

C/ El Sadar, s/n 31006 Pamplona (Navarra),
Toeschouwers: 16292

Beoordeel

Osasuna   Albacete
Sergio Herrera Pirón -
Manuel Castellano Castro -
Carlos Clerc Martinez   69' -
Unai García Lugea -
Sanjuré Oier -
Joaquín Arzura -
Mateo Ezequiel García   78' -
Enrique González Casín   87' -
Roberto Torres Morales   63' -
Lucas Torro Marset   29' -
Francisco Jimenez Tejada Xisco -
(Miguel Ángel de las Cuevas Barberá) Miguel   63' -
Sebastián Coris Cardeñosa   78' -
Fausto Antonio Tienza Nuñez   90+2'   87' -
 
Bartolomeu Nadal Mesquida -
Carlos Javier Delgado Rodríguez -
Mickael Gaffour -
David Morillas Jiménez -
Esteban Ariel Saveljich   58' -
Ion Erice Dominguez   69' -
Rafael Gálvez Cerillo -
Francisco José Perdomo Borges   89' -
Néstor Susaeta Jaurrieta   60' -
Roman Zozulya -
Héctor Hernández Marrero   56' -
Daniel Jose Rodríguez Vázquez   76'   60' -
César de la Hoz López   69' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
10/10 20:00 Huesca Huesca 1-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Huesca - Reus Deportiu
10/10 21:00 Leonesa Leonesa 0-2 Sporting Gijon Sporting Gijon Leonesa - Sporting Gijon
11/10 20:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 2-0 Granada Granada Gimnàstic Tarragona - Granada
11/10 20:00 Numancia Numancia 1-0 Barcelona Barcelona Numancia - Barcelona
11/10 21:00 Real Oviedo Real Oviedo 1-1 Tenerife Tenerife Real Oviedo - Tenerife
11/10 22:00 La Hoya Lorca La Hoya Lorca 0-2 Real Zaragoza Real Zaragoza La Hoya Lorca - Real Zaragoza
11/10 22:00 Sevilla Sevilla 0-0 Cádiz CF Cádiz CF Sevilla - Cádiz CF
12/10 16:00 Lugo Lugo 2-0 Córdoba CF Córdoba CF Lugo - Córdoba CF
12/10 18:00 Valladolid Valladolid 4-0 AD Alcorcon AD Alcorcon Valladolid - AD Alcorcon
12/10 20:00 Osasuna Osasuna 1-0 Albacete Albacete Osasuna - Albacete
12/10 21:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1-0 Almeria Almeria Rayo Vallecano - Almeria
Stand
  Ploeg G P
1. Lugo Lugo 10 19
2. Osasuna Osasuna 10 19
3. Sporting Gijon Sporting Gijon 10 18
4. Numancia Numancia 10 18
5. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 10 18
6. Valladolid Valladolid 10 17
7. Huesca Huesca 10 16
8. Granada Granada 10 16
9. Tenerife Tenerife 10 15
10. Real Zaragoza Real Zaragoza 10 13
11. Cádiz CF Cádiz CF 10 13
Topschutters

Geen doelpunten