Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Rayo Vallecano - Almeria ()

Onbekend
Toeschouwers: 8615

Beoordeel

Rayo Vallecano   Almeria
Alberto Garcia Cabrera -
Sergio Akieme Rodríguez -
José Antonio Dorado Ramírez -
Emiliano Daniel Velázquez Maldonado -
Carneiro Wanderson Sousa -
Santiago Comesaña Veiga   53'   56' -
Adrián Embarba   44'   53': ASSIST -
Unai López Cabrera   68'   88' -
Francisco Peinado -
Oscar Guido Trejo -
Raul de Tomas   65' -
Manucho Alberto Contreiras Gonçalves   56' -
Alejandro Damián Domínguez   65' -
Diego Aguirre Parra   88' -
 
René Román Hinojo -
Pervis Josué Estupiñán Tenorio   58' -
Jorge García Morcillo   45'   45' -
Mariano González Maroto   62' -
Lucien Fridolin Owona Ndong -
Francisco José Rodríguez Gaitán   82' -
Nauzet Aleman Viera   46' -
José Antonio García Rabasco -
Armando Sosa Peña -
Pablo Nicolás Caballero -
José Ángel Pozo la Rosa   43'   84'   84' -
Joaquín Fernández Moreno   46' -
Rubén Alcaraz Jiménez   58' -
Fidel Chaves de la Torre   82' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
10/10 20:00 Huesca Huesca 1-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Huesca - Reus Deportiu
10/10 21:00 Leonesa Leonesa 0-2 Sporting Gijon Sporting Gijon Leonesa - Sporting Gijon
11/10 20:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 2-0 Granada Granada Gimnàstic Tarragona - Granada
11/10 20:00 Numancia Numancia 1-0 Barcelona Barcelona Numancia - Barcelona
11/10 21:00 Real Oviedo Real Oviedo 1-1 Tenerife Tenerife Real Oviedo - Tenerife
11/10 22:00 La Hoya Lorca La Hoya Lorca 0-2 Real Zaragoza Real Zaragoza La Hoya Lorca - Real Zaragoza
11/10 22:00 Sevilla Sevilla 0-0 Cádiz CF Cádiz CF Sevilla - Cádiz CF
12/10 16:00 Lugo Lugo 2-0 Córdoba CF Córdoba CF Lugo - Córdoba CF
12/10 18:00 Valladolid Valladolid 4-0 AD Alcorcon AD Alcorcon Valladolid - AD Alcorcon
12/10 20:00 Osasuna Osasuna 1-0 Albacete Albacete Osasuna - Albacete
12/10 21:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1-0 Almeria Almeria Rayo Vallecano - Almeria
Stand
  Ploeg G P
1. Cádiz CF Cádiz CF 19 35
2. Lugo Lugo 18 33
3. Huesca Huesca 18 33
4. Numancia Numancia 18 31
5. Granada Granada 18 30
6. Real Oviedo Real Oviedo 18 29
7. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 18 29
8. Tenerife Tenerife 18 25
9. Osasuna Osasuna 17 25
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 18 24
11. Reus Deportiu Reus Deportiu 18 24
Topschutters

Geen doelpunten