Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division
   Einde 
90+1
87

Doelpunt van Jaime Mata Arnaiz


Jouw oordeel?
60

Doelpunt van Miguel Ángel Herrero Javaloyas Michel


Jouw oordeel?

RUST
Valladolid - AD Alcorcon: 1-0

Speel even voor coach. Wie zou jij vervangen?Klik op het rode pijltje naast de speler die je zou vervangen. Klik op het groene pijltje naast de speler die je zou inbrengen.
Wat vind je van de match? Laat het weten in de Reacties.

41

Doelpunt van Jaime Mata Arnaiz


Jouw oordeel?
38
23

Gele kaart voor Marco Sangalli Fuentes

1

Valladolid-AD Alcorcon: 0-0

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Live

Jupiler Pro LeagueUnibet
 20:30 Standard Standard 2-0 Sporting Lokeren Sporting Lokeren
1.01 17.25 48.75
1e klasse BUnibet
 20:30 Tubeke Tubeke 0-2 KV Mechelen KV Mechelen
31.00 14.00 1.00
BundesligaBetfirst
 20:30 FC Augsburg FC Augsburg 2-2 Bayern München Bayern München
16.50 4.50 1.28
Ligue 1Betfirst
 19:00 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 2-0 Dijon Dijon
 20:45 Lyon Lyon 2-1 Guingamp Guingamp
1.07 9.75 33.75
Serie ABetfirst
 20:30 Juventus Juventus 2-0 Frosinone Frosinone
1.00 23.50 64.25
Nederlandse EredivisieBetfirst
 20:00 ADO Den Haag ADO Den Haag 1-0 Zwolle Zwolle
1.31 3.90 13.75
Primeira LigaBetfirst
 21:30 Rio Ave Rio Ave - CD Santa Clara CD Santa Clara
1.91 3.50 4.40
Primera DivisionBetfirst
 21:00 SD Eibar SD Eibar 0-0 Getafe Getafe
2.25 2.65 4.05
2. BundesligaBetfirst
 18:30 Padernborn 07 Padernborn 07 3-2 1. FC Köln 1. FC Köln
 18:30 Sandhausen Sandhausen 1-1 Darmstadt 98 Darmstadt 98
FA CupBetfirst
 20:45 QPR QPR 0-0 Watford Watford
4.30 2.75 2.10
Ligue 2Betfirst
 20:00 Gazélec Ajaccio Gazélec Ajaccio 1-1 Stade Brestois Stade Brestois
7.75 1.83 2.40
 20:00 Auxerre Auxerre 0-0 Clermont FC Clermont FC
4.45 1.62 4.30
 20:00 Châteauroux Châteauroux 0-1 Orléans Orléans
7.50 2.90 1.62
 20:00 Le Havre Le Havre 0-2 Nancy Nancy
29.50 9.50 1.05
 20:00 Lorient Lorient 2-0 Red Star 93 Red Star 93
1.00 17.50 56.00
 20:00 Niort Niort 1-1 Troyes Troyes
4.00 1.74 4.00
 20:00 Paris FC Paris FC 1-0 Ajaccio Ajaccio
1.10 6.25 65.75
 20:00 Valenciennes Valenciennes 3-1 Grenoble Grenoble
1.02 11.75 36.25
Serie BBetfirst
 21:00 Palermo Palermo 0-0 Brescia Brescia
2.15 2.80 3.70
Eerste DivisieBetfirst
 20:00 FC Volendam FC Volendam 1-0 Helmond Sport Helmond Sport
1.13 5.70 25.25
 20:00 Dordrecht Dordrecht 1-3 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
35.00 13.75 1.00
 20:00 RKC RKC 0-1 Almere City Almere City
7.50 3.40 1.47
 20:00 MVV MVV 2-1 Utrecht Utrecht
1.00 17.75 48.00
 20:00 Eindhoven Eindhoven 1-0 Jong Ajax Jong Ajax
1.42 3.50 8.25
 20:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 4-3 NEC NEC
1.18 4.95 19.50
 20:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 1-0 Cambuur Cambuur
1.34 3.90 10.00
 20:00 FC Oss FC Oss 1-0 Telstar Telstar
2.70 2.35 3.45
 20:00 Jong AZ Jong AZ 0-0 Den Bosch Den Bosch
5.35 1.86 2.70
Segunda DivisionBetfirst
 21:00 Córdoba CF Córdoba CF 1-0 Granada Granada
1.71 3.40 4.85
Kalender / Voetbaluitslagen
12/10 16:00 Malaga Malaga 2-1 Albacete Albacete Malaga - Albacete
12/10 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 2-1 Cádiz CF Cádiz CF Extremadura UD - Cádiz CF
12/10 21:00 Deportivo Deportivo 4-0 Elche CF Elche CF Deportivo - Elche CF
13/10 16:00 Osasuna Osasuna 3-1 Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
13/10 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Sporting Gijon - Reus Deportiu
13/10 20:30 Numancia Numancia 1-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Numancia - Real Zaragoza
13/10 20:30 Almeria Almeria 3-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Almeria - UD Las Palmas
14/10 13:00 Tenerife Tenerife 0-0 Lugo Lugo Tenerife - Lugo
14/10 16:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-0 Real Oviedo Real Oviedo Rayo Majadahonda - Real Oviedo
14/10 20:45 Granada Granada 1-0 Real Mallorca Real Mallorca Granada - Real Mallorca
15/10 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-3 AD Alcorcon AD Alcorcon Gimnàstic Tarragona - AD Alcorcon
Stand
  Ploeg G P
1. Albacete Albacete 25 48
2. Osasuna Osasuna 25 47
3. Deportivo Deportivo 25 46
4. Malaga Malaga 25 45
5. Granada Granada 26 44
6. Real Oviedo Real Oviedo 25 39
7. AD Alcorcon AD Alcorcon 25 38
8. Cádiz CF Cádiz CF 25 38
9. Real Mallorca Real Mallorca 25 37
10. Almeria Almeria 25 34
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 25 34