Eerste Divisie

Word fan van Eerste Divisie!
Facebook
RSS Feed van Eerste Divisie Download kalender van Eerste Divisie

Emmen - Jong PSV ()

Meerdijk 59, 7825 TH Emmen,
Toeschouwers: 3043

Beoordeel

Emmen   Jong PSV
Dennis Telgenkamp -
Nick Bakker -
Keziah Veendorp   42' -
Jeroen Veldmate -
Alexander Bannink   11' -
Hilal Ben Moussa   68'   87' -
Michael Steven Chacón Ibargüen -
Youri Loen   11': ASSIST -
Gersom Klok -
Cas Peters   27'   75': ASSIST   82' -
Omran Haydary   75'   76' -
Mario Bilate   76' -
Anco Jansen   82' -
Tim Siekman   87' -
 
Yanick van Osch -
Dirk Abels -
Jurich Carolina -
Bram van Vlerken -
Laros Duarte -
Marcel Ritzmaier   60' -
Philippe Rommens -
Sam Lammers   17'   61' -
Nikolai Laursen -
Donyell Malen -
Matthias Verreth   17': ASSIST   79' -
Lenners Daneels   61' -
Karim Bannani   72' -
Joey Konings   79' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

76   Omran Haydary
Mario Bilate
87   Hilal Ben Moussa
Tim Siekman
82   Cas Peters
Anco Jansen
79   Matthias Verreth
Joey Konings
75   Doelpunt van Omran Haydary (Cas Peters)
68   Gele kaart voor Hilal Ben Moussa
61   Sam Lammers
Lenners Daneels
60   Gele kaart voor Marcel Ritzmaier
42   Gele kaart voor Keziah Veendorp
27   Doelpunt van Cas Peters
17   Doelpunt van Sam Lammers (Matthias Verreth)
11   Doelpunt van Alexander Bannink (Youri Loen)
Kalender / Voetbaluitslagen
12/10 20:00 FC Volendam FC Volendam - Almere City Almere City FC Volendam - Almere City
12/10 20:00 Jong AZ Jong AZ - Utrecht Utrecht Jong AZ - Utrecht
12/10 20:00 Helmond Sport Helmond Sport - Telstar Telstar Helmond Sport - Telstar
12/10 20:00 NEC NEC - Eindhoven Eindhoven NEC - Eindhoven
12/10 20:00 Den Bosch Den Bosch - Dordrecht Dordrecht Den Bosch - Dordrecht
12/10 20:00 RKC RKC - FC Oss FC Oss RKC - FC Oss
14/10 12:15 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles - Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Go Ahead Eagles - Roda JC Kerkrade
14/10 14:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - Cambuur Cambuur Sparta Rotterdam - Cambuur
14/10 16:45 FC Twente FC Twente - MVV MVV FC Twente - MVV
15/10 20:00 Jong PSV Jong PSV - Jong Ajax Jong Ajax Jong PSV - Jong Ajax
Stand
  Ploeg G P
1. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 0 0
2. Helmond Sport Helmond Sport 0 0
3. NEC NEC 0 0
4. Almere City Almere City 0 0
5. Eindhoven Eindhoven 0 0
6. FC Twente FC Twente 0 0
7. Cambuur Cambuur 0 0
8. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 0 0
9. Dordrecht Dordrecht 0 0
10. FC Volendam FC Volendam 0 0
Topschutters

Geen doelpunten