Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Sporting Gijon - Huesca ()

Beoordeel

Sporting Gijon   Huesca
Diego Mariño -
. Alex -
Federico Barba   61' -
Jordi Calavera Espinach   61' -
Sergio Álvarez Diaz   69' -
Ismael Lopez Blanco -
Rubén García Santos   78' -
Alejandro Bergantinos Garcia -
Moisés Gómez Bordonado -
Carlos Carmona Bonet   51'   70' -
Carlos Castro García   72' -
Michael Nicolás Santos Rosadilla   70' -
Stefan Scepovic   72' -
Pablo Pérez Rodríguez   78' -
 
Alejandro Remiro Gargallo -
Carlos Akapo Martínez -
Jair Amador Silos -
Jorge Pulido Mayoral -
Juan Aguilera Aguilera Núñez -
Alexander David González Sibulo -
Gonzalo Julián Melero Manzanares   62': PENALTY -
Lluis Sastre Reus -
Alvaro Vadillo Cifuente -
Alejandro Gallar Falguera   83' -
David Ferreiro Quiroga   83' -
Luis Eduardo Delgado Pacheco   89' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
13/10 21:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Huesca Huesca Sporting Gijon - Huesca
14/10 16:00 Cádiz CF Cádiz CF 2-2 Leonesa Leonesa Cádiz CF - Leonesa
14/10 18:00 Granada Granada 2-0 Real Oviedo Real Oviedo Granada - Real Oviedo
14/10 18:00 Barcelona Barcelona 1-0 La Hoya Lorca La Hoya Lorca Barcelona - La Hoya Lorca
14/10 20:00 Tenerife Tenerife 1-1 Numancia Numancia Tenerife - Numancia
15/10 12:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 0-2 Rayo Vallecano Rayo Vallecano Reus Deportiu - Rayo Vallecano
15/10 16:00 Albacete Albacete 2-1 Sevilla Sevilla Albacete - Sevilla
15/10 18:00 Almeria Almeria 1-1 Valladolid Valladolid Almeria - Valladolid
15/10 20:00 Córdoba CF Córdoba CF 1-5 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Córdoba CF - Gimnàstic Tarragona
15/10 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 1-1 Osasuna Osasuna Real Zaragoza - Osasuna
16/10 21:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 0-1 Lugo Lugo AD Alcorcon - Lugo
Stand
  Ploeg G P
1. Valladolid Valladolid 46 77
2. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 42 76
3. Huesca Huesca 42 75
4. Real Zaragoza Real Zaragoza 44 72
5. Sporting Gijon Sporting Gijon 44 71
6. Numancia Numancia 46 70
7. Real Oviedo Real Oviedo 42 65
8. Cádiz CF Cádiz CF 42 64
9. Osasuna Osasuna 42 64
10. Granada Granada 42 61
11. Tenerife Tenerife 42 59
Topschutters

Geen doelpunten