Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

AD Alcorcon - Lugo ()

Onbekend
Toeschouwers: 2125

Beoordeel

AD Alcorcon   Lugo
Casto Espinosa Barriga -
David Fernandez Cortazar -
Hugo Alvarez Quintas -
Laureano Sanabria Ruiz -
César Soriano Ferrero -
Albert Dorca Maso   81'   83' -
Jon Errasti Zabalete   83' -
Álvaro Peña Herrero   66' -
Daniel Toribio Gutiérrez   81' -
Alvaro Jimenez Candela -
Luis Borja Lázaro Fernández   70' -
David González   66' -
Jonathan Pereira Rodríguez   70' -
Borja Domínguez Domínguez   83' -
 
Juan Carlos Martín Corral -
Eduard Campabadal Claros -
Bernardo Víctor Cruz Torres -
Ignasi Miquel   90+2' -
Luis Ruiz Sayago -
Fernando Seoane Antelo -
Ramon Olamilekan Azeez -
Antonio Campillo Medina   31'   78' -
Iriome González González -
Cristian Ignacio Herrera López   62' -
Sergio Ismael Díaz Velázquez   62' -
Nicolás Gabriel Albarracín Basil   90+2': ASSIST   78' -
Mario Barco Vilar   88'   85' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
13/10 21:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Huesca Huesca Sporting Gijon - Huesca
14/10 16:00 Cádiz CF Cádiz CF 2-2 Leonesa Leonesa Cádiz CF - Leonesa
14/10 18:00 Granada Granada 2-0 Real Oviedo Real Oviedo Granada - Real Oviedo
14/10 18:00 Barcelona Barcelona 1-0 La Hoya Lorca La Hoya Lorca Barcelona - La Hoya Lorca
14/10 20:00 Tenerife Tenerife 1-1 Numancia Numancia Tenerife - Numancia
15/10 12:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 0-2 Rayo Vallecano Rayo Vallecano Reus Deportiu - Rayo Vallecano
15/10 16:00 Albacete Albacete 2-1 Sevilla Sevilla Albacete - Sevilla
15/10 18:00 Almeria Almeria 1-1 Valladolid Valladolid Almeria - Valladolid
15/10 20:00 Córdoba CF Córdoba CF 1-5 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Córdoba CF - Gimnàstic Tarragona
15/10 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 1-1 Osasuna Osasuna Real Zaragoza - Osasuna
16/10 21:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 0-1 Lugo Lugo AD Alcorcon - Lugo
Stand
  Ploeg G P
1. Huesca Huesca 23 46
2. Cádiz CF Cádiz CF 22 42
3. Real Oviedo Real Oviedo 23 40
4. Lugo Lugo 23 39
5. Granada Granada 23 37
6. Numancia Numancia 22 36
7. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 22 36
8. Valladolid Valladolid 23 35
9. Osasuna Osasuna 22 35
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 23 33
11. Tenerife Tenerife 22 29
Topschutters

Geen doelpunten