Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Beoordeel

Nice   Lazio
Yoan Cardinale -
Patrick Burner -
Bonfim Dante -
Christophe Jallet -
Maxime Le Marchand -
Marlon Santos da Silva Barbosa -
Pierre Lees Melou   71' -
Nampalys Mendy   78' -
Wesley Sneijder   4': ASSIST -
Rémi Walter -
Mario Balotelli   4' -
Alassane Pléa   71' -
 
Thoma Strakosha -
Bartolomeu Jacinto Quissanga -
Stefan Daniel Radu -
Luís Carlos Almeida da Cunha   60' -
Davide Di Gennaro   60' -
Patricio Gabarrón Gil -
Senad Lulic -
Sergej Milinkovic-Savic   5': ASSIST   65'   89' -
Alessandro Murgia -
Luiz Felipe Ramos Marchi   86' -
Felipe Caicedo   5'   65': ASSIST   75' -
Luis Alberto Romero Alconchel   89': ASSIST   60' -
Ciro Immobile   60' -
Leiva Lucas   75' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
19/10 17:00 Astana Astana 4-0 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Astana - Mac. Tel-Aviv
19/10 19:00 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 1-2 Steaua Boekarest Steaua Boekarest Hapoel Be'er Sheva - Steaua Boekarest
19/10 19:00 Bate Borisov Bate Borisov 1-0 1. FC Köln 1. FC Köln Bate Borisov - 1. FC Köln
19/10 19:00 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 0-1 Arsenal Arsenal Rode Ster Belgrado - Arsenal
19/10 19:00 Konyaspor Konyaspor 0-2 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Konyaspor - Red Bull Salzburg
19/10 19:00 Marseille Marseille 2-1 Vitória Guimarães Vitória Guimarães Marseille - Vitória Guimarães
19/10 19:00 Östersunds FK Östersunds FK 2-2 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao Östersunds FK - Athletic de Bilbao
19/10 19:00 Zorya Zorya 2-1 Hertha Berlin Hertha Berlin Zorya - Hertha Berlin
19/10 19:00 Nice Nice 1-3 Lazio Lazio Nice - Lazio
19/10 19:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-1 Vitesse Vitesse Zulte Waregem - Vitesse
19/10 19:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 3-1 Rosenborg BK Rosenborg BK Zenit St Petersburg - Rosenborg BK
19/10 19:00 Lugano Lugano 3-2 Viktoria Plzen Viktoria Plzen Lugano - Viktoria Plzen
19/10 19:00 Vardar Vardar 0-6 Real Sociedad Real Sociedad Vardar - Real Sociedad
19/10 21:05 Villarreal Villarreal 2-2 Slavia Praha Slavia Praha Villarreal - Slavia Praha
19/10 21:05 Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë 0-0 Partizan Belgrado Partizan Belgrado Skënderbeu Korçë - Partizan Belgrado
19/10 21:05 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 2-2 Young Boys Bern Young Boys Bern Dinamo Kiev - Young Boys Bern
19/10 21:05 Braga Braga 0-2 Ludogorets Ludogorets Braga - Ludogorets
19/10 21:05 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 3-1 Istanbul BB Istanbul BB 1899 Hoffenheim - Istanbul BB
19/10 21:05 AC Milan AC Milan 0-0 AEK Athene AEK Athene AC Milan - AEK Athene
19/10 21:05 Austria Wien Austria Wien 1-3 Rijeka Rijeka Austria Wien - Rijeka
19/10 21:05 Everton Everton 1-2 Lyon Lyon Everton - Lyon
19/10 21:05 Atalanta Atalanta 3-1 Apollon Limassol Apollon Limassol Atalanta - Apollon Limassol
19/10 21:05 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1-1 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou Sheriff Tiraspol - Lokomotiv Moskou
19/10 21:05 Zlín Zlín 1-1 FC København FC København Zlín - FC København
Stand
  Groep A G P
1. Villarreal Villarreal 6 11
2. Astana Astana 6 10
3. Slavia Praha Slavia Praha 6 8
4. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 6 4
  Groep B G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 6 13
2. Partizan Belgrado Partizan Belgrado 6 8
3. Young Boys Bern Young Boys Bern 6 6
4. Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë 6 5
  Groep C G P
1. Braga Braga 6 10
2. Ludogorets Ludogorets 6 9
3. Istanbul BB Istanbul BB 6 8
4. 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 6 5
  Groep D G P
1. AC Milan AC Milan 6 11
2. AEK Athene AEK Athene 6 8
3. Rijeka Rijeka 6 7
4. Austria Wien Austria Wien 6 5
  Groep E G P
1. Atalanta Atalanta 6 14
2. Lyon Lyon 6 11
3. Everton Everton 6 4
4. Apollon Limassol Apollon Limassol 6 3
  Groep F G P
1. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 6 11
2. FC København FC København 6 9
3. Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 6 9
4. Zlín Zlín 6 2
  Groep G G P
1. Viktoria Plzen Viktoria Plzen 6 12
2. Steaua Boekarest Steaua Boekarest 6 10
3. Lugano Lugano 6 9
4. Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 6 4
  Groep H G P
1. Arsenal Arsenal 6 13
2. Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 6 9
3. 1. FC Köln 1. FC Köln 6 6
4. Bate Borisov Bate Borisov 6 5
  Groep I G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 6 12
2. Marseille Marseille 6 8
3. Konyaspor Konyaspor 6 6
4. Vitória Guimarães Vitória Guimarães 6 5
  Groep J G P
1. Östersunds FK Östersunds FK 6 11
2. Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 6 11
3. Zorya Zorya 6 6
4. Hertha Berlin Hertha Berlin 6 5
  Groep K G P
1. Lazio Lazio 6 13
2. Nice Nice 6 9
3. Zulte Waregem Zulte Waregem 6 7
4. Vitesse Vitesse 6 5
  Groep L G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 6 16
2. Real Sociedad Real Sociedad 6 12
3. Rosenborg BK Rosenborg BK 6 5
4. Vardar Vardar 6 1
Topschutters
  Speler Goals
1. Rode Ster Belgrado Boakye 8
2. Zenit St Petersburg Kokorin 8
3. Athletic de Bilbao Aduriz 8
4. AC Milan Valente Silva 8
5. Videoton FC Scepovic 7
6. Trakai Maksimov 7
7. Dinamo Kiev Ribeiro Moraes Júnior 6
8. Real Sociedad da Silva 5
9. Apollon Limassol Schembri 5
10. Red Bull Salzburg Dabbur 5