Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Zulte Waregem - Vitesse ()

Kies jouw voorkeur
Zulte Waregem
Neutraal
Vitesse
50%50%
Zuiderlaan 17, 8790 Waregem, 8790 Waregem

Vergelijking

Zulte Waregem
  Vitesse
4 Positie
3
0 Punten
0
0 Gewonnen
0
1 Verloren
1
1 Gescoorde doelpunten
2
5 Doelpunten tegen
3
0 Onderlinge duels gewonnen
0
0 Gele kaarten
0
0 Rode kaarten
0

Prono

Zulte Waregem wint Gelijk Vitesse wint
0 0 0
Populairste
Kalender / Voetbaluitslagen
19/10 17:00 Astana Astana - Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Astana - Mac. Tel-Aviv
19/10 19:00 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva - Steaua Boekarest Steaua Boekarest Hapoel Be'er Sheva - Steaua Boekarest
19/10 19:00 Bate Borisov Bate Borisov - 1. FC Köln 1. FC Köln Bate Borisov - 1. FC Köln
19/10 19:00 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado - Arsenal Arsenal Rode Ster Belgrado - Arsenal
19/10 19:00 Konyaspor Konyaspor - Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Konyaspor - Red Bull Salzburg
19/10 19:00 Marseille Marseille - Vitória Guimarães Vitória Guimarães Marseille - Vitória Guimarães
19/10 19:00 Östersunds FK Östersunds FK - Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao Östersunds FK - Athletic de Bilbao
19/10 19:00 Zorya Zorya - Hertha Berlin Hertha Berlin Zorya - Hertha Berlin
19/10 19:00 Nice Nice - Lazio Lazio Nice - Lazio
19/10 19:00 Zulte Waregem Zulte Waregem - Vitesse Vitesse Zulte Waregem - Vitesse
19/10 19:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg - Rosenborg BK Rosenborg BK Zenit St Petersburg - Rosenborg BK
19/10 19:00 Lugano Lugano - Viktoria Plzen Viktoria Plzen Lugano - Viktoria Plzen
19/10 19:00 Vardar Vardar - Real Sociedad Real Sociedad Vardar - Real Sociedad
19/10 21:05 Villarreal Villarreal - Slavia Praha Slavia Praha Villarreal - Slavia Praha
19/10 21:05 Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë - Partizan Belgrado Partizan Belgrado Skënderbeu Korçë - Partizan Belgrado
19/10 21:05 Dinamo Kiev Dinamo Kiev - Young Boys Bern Young Boys Bern Dinamo Kiev - Young Boys Bern
19/10 21:05 Braga Braga - Ludogorets Ludogorets Braga - Ludogorets
19/10 21:05 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim - Istanbul BB Istanbul BB 1899 Hoffenheim - Istanbul BB
19/10 21:05 AC Milan AC Milan - AEK Athene AEK Athene AC Milan - AEK Athene
19/10 21:05 Austria Wien Austria Wien - Rijeka Rijeka Austria Wien - Rijeka
19/10 21:05 Everton Everton - Lyon Lyon Everton - Lyon
19/10 21:05 Atalanta Atalanta - Apollon Limassol Apollon Limassol Atalanta - Apollon Limassol
19/10 21:05 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol - Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou Sheriff Tiraspol - Lokomotiv Moskou
19/10 21:05 Zlín Zlín - FC København FC København Zlín - FC København
Stand
  Groep A G P
1. Villarreal Villarreal 1 3
2. Slavia Praha Slavia Praha 1 3
3. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 1 0
4. Astana Astana 1 0
  Groep B G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 1 3
2. Partizan Belgrado Partizan Belgrado 1 1
3. Young Boys Bern Young Boys Bern 1 1
4. Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë 1 0
  Groep C G P
1. Braga Braga 1 3
2. Istanbul BB Istanbul BB 1 1
3. Ludogorets Ludogorets 1 1
4. 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 1 0
  Groep D G P
1. AC Milan AC Milan 1 3
2. AEK Athene AEK Athene 1 3
3. Rijeka Rijeka 1 0
4. Austria Wien Austria Wien 1 0
  Groep E G P
1. Atalanta Atalanta 1 3
2. Apollon Limassol Apollon Limassol 1 1
3. Lyon Lyon 1 1
4. Everton Everton 1 0
  Groep F G P
1. Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1 1
2. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1 1
3. Zlín Zlín 1 1
4. FC København FC København 1 1
  Groep G G P
1. Steaua Boekarest Steaua Boekarest 1 3
2. Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 1 3
3. Lugano Lugano 1 0
4. Viktoria Plzen Viktoria Plzen 1 0
  Groep H G P
1. Arsenal Arsenal 1 3
2. Bate Borisov Bate Borisov 1 1
3. Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 1 1
4. 1. FC Köln 1. FC Köln 1 0
  Groep I G P
1. Marseille Marseille 1 3
2. Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1 1
3. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 1 1
4. Konyaspor Konyaspor 1 0
  Groep J G P
1. Östersunds FK Östersunds FK 1 3
2. Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 1 1
3. Hertha Berlin Hertha Berlin 1 1
4. Zorya Zorya 1 0
  Groep K G P
1. Nice Nice 1 3
2. Lazio Lazio 1 3
3. Vitesse Vitesse 1 0
4. Zulte Waregem Zulte Waregem 1 0
  Groep L G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 1 3
2. Real Sociedad Real Sociedad 1 3
3. Rosenborg BK Rosenborg BK 1 0
4. Vardar Vardar 1 0
Topschutters
  Speler Goals
1. Rode Ster Belgrado Boakye 7
2. Trakai Maksimov 7
3. AC Milan Valente Silva 5
4. Zenit St Petersburg Kokorin 5
5. Marseille Germain 5
6. FC Midtjylland Sørloth 4
7. Apollon Limassol Schembri 4
8. Mac. Tel-Aviv Kjartansson 4
9. AIK Markkanen 4
10. Osijek Bočkaj 4