Russische Premier League Russische Premier League

Word fan van Russische Premier League!
Facebook
RSS Feed van Russische Premier League Download kalender van Russische Premier League

CSKA Moskou - Zenit St Petersburg ()

Luzhnetskaya nab. 24, 119048 Moskou
Toeschouwers: 26137

Beoordeel

CSKA Moskou   Zenit St Petersburg
Igor Akinfeev   11' -
Alexei Berezutski   30' -
Vasili Berezutski -
Mário Figueira Fernandes   11' -
Georgy Shennikov -
Viktor Vasin   5' -
Aleksandr Golovin -
Konstantin Kuchaev -
Bebars Natcho   66'   71' -
Pontus Wernbloom   65' -
Victor Vinicius Coelho Santos   90' -
Astemir Gordyushenko   71' -
Timur Zhamaletdinov   90' -
 
Andrey Lunyov   46' -
Domenico Criscito -
Branislav Ivanovic -
Emanuel Mammana -
Miha Mevlja   32' -
Aleksandr Erokhin -
Daler Kuzyaev -
Leandro Daniel Paredes   66' -
Aleksandr Kokorin -
Dmitriy Poloz   58' -
Yuri Lodigin   46' -
Artem Dzyuba   66'   58' -
Claudio Matías Kranevitter   70' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

90   Victor Vinicius Coelho Santos
Timur Zhamaletdinov
71   Bebars Natcho
Astemir Gordyushenko
66   Gele kaart voor Bebars Natcho
66   Gele kaart voor Leandro Daniel Paredes
65   Gele kaart voor Pontus Wernbloom
66   Gele kaart voor Artem Dzyuba
58   Dmitriy Poloz
Artem Dzyuba
46   Andrey Lunyov
Yuri Lodigin
32   Gele kaart voor Miha Mevlja
30   Gele kaart voor Alexei Berezutski
11   Gele kaart voor Igor Akinfeev
11   Gele kaart voor Mário Figueira Fernandes
5   Gele kaart voor Viktor Vasin
Kalender / Voetbaluitslagen
09/11 17:30 Arsenal Tula Arsenal Tula - Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala Arsenal Tula - Anzhi Makhachkala
10/11 12:00 Ural Ural - Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg Ural - Gazovik Orenburg
10/11 14:30 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov - Terek Grozny Terek Grozny Kriliya Sovetov - Terek Grozny
10/11 17:00 Rostov FK Rostov FK - Dinamo Moskou Dinamo Moskou Rostov FK - Dinamo Moskou
11/11 09:30 Yenisey Yenisey - Krasnodar Krasnodar Yenisey - Krasnodar
11/11 12:00 Ufa Ufa - Spartak Moskou Spartak Moskou Ufa - Spartak Moskou
11/11 14:30 Rubin Kazan Rubin Kazan - Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou Rubin Kazan - Lokomotiv Moskou
11/11 17:00 CSKA Moskou CSKA Moskou - Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg CSKA Moskou - Zenit St Petersburg
Stand
  Ploeg G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 10 25
2. Krasnodar Krasnodar 10 19
3. Rostov FK Rostov FK 10 18
4. Spartak Moskou Spartak Moskou 10 18
5. Rubin Kazan Rubin Kazan 10 17
6. CSKA Moskou CSKA Moskou 10 16
7. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 10 15
8. Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 10 14
Topschutters

Geen doelpunten