Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Gimnàstic Tarragona - AD Alcorcon ()

Beoordeel

Gimnàstic Tarragona   AD Alcorcon
Stole Dimitrievski -
Bruno Caldini Perone -
Javier Jiménez   54' -
Otar Kakabadze -
Abraham Minero Fernandez   84'   87'   87' -
Jon Gaztañaga Arrospide -
Francesc Xavier Molina Arias -
Sergio Tejera Rodriguez   46' -
Manuel Barreiro Bustelo -
José Antonio Morente Oliva -
Ikechuwku Uche   14' -
Juan Antonio Delgado Baeza   14' -
Eddy S. Pascual Israfilov   46' -
Jean Luc Gbayara Assoubre   54' -
 
Casto Espinosa Barriga -
David Fernandez Cortazar -
Hugo Alvarez Quintas   26' -
Laureano Sanabria Ruiz -
César Soriano Ferrero -
Albert Dorca Maso   45+2' -
Jon Errasti Zabalete   85' -
Álvaro Peña Herrero   20'   62': ASSIST   75' -
Daniel Toribio Gutiérrez -
Alvaro Jimenez Candela   31'   45+2': ASSIST -
Nicolao Manuel Dumitru Cardoso   62'   66' -
David González   66' -
Carlos Bellvis Llorens   75' -
Borja Domínguez Domínguez   85' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
20/10 21:00 Osasuna Osasuna 2-2 Barcelona Barcelona Osasuna - Barcelona
21/10 16:00 Huesca Huesca 1-0 Cádiz CF Cádiz CF Huesca - Cádiz CF
21/10 18:00 Numancia Numancia 1-3 Granada Granada Numancia - Granada
21/10 20:00 La Hoya Lorca La Hoya Lorca 2-2 Tenerife Tenerife La Hoya Lorca - Tenerife
21/10 20:30 Sevilla Sevilla 2-2 Real Zaragoza Real Zaragoza Sevilla - Real Zaragoza
22/10 12:00 Real Oviedo Real Oviedo 2-0 Córdoba CF Córdoba CF Real Oviedo - Córdoba CF
22/10 16:00 Valladolid Valladolid 2-2 Lugo Lugo Valladolid - Lugo
22/10 18:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1-1 Sporting Gijon Sporting Gijon Rayo Vallecano - Sporting Gijon
22/10 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0-3 AD Alcorcon AD Alcorcon Gimnàstic Tarragona - AD Alcorcon
22/10 20:00 Almeria Almeria 0-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Almeria - Reus Deportiu
23/10 20:30 Leonesa Leonesa 0-0 Albacete Albacete Leonesa - Albacete
Stand
  Ploeg G P
1. Huesca Huesca 23 46
2. Cádiz CF Cádiz CF 22 42
3. Real Oviedo Real Oviedo 23 40
4. Lugo Lugo 23 39
5. Granada Granada 23 37
6. Numancia Numancia 22 36
7. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 22 36
8. Valladolid Valladolid 23 35
9. Osasuna Osasuna 22 35
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 23 33
11. Tenerife Tenerife 22 29
Topschutters

Geen doelpunten