Russische Premier League Russische Premier League

Word fan van Russische Premier League!
Facebook
RSS Feed van Russische Premier League Download kalender van Russische Premier League

Arsenal Tula - CSKA Moskou ()

Onbekend
Toeschouwers: 15120
   Einde 
90+1

Gele kaart voor Bebars Natcho

85

Gele kaart voor Gia Grigalava

79

Doelpunt van Goran Čaušić (Cyril Kombarov)


Jouw oordeel?
54

Rode kaart voor Konstantin Kuchaev

Jouw oordeel? Terecht - Onterecht

RUST
Arsenal Tula - CSKA Moskou: 0-0

Speel even voor coach. Wie zou jij vervangen?Klik op het rode pijltje naast de speler die je zou vervangen. Klik op het groene pijltje naast de speler die je zou inbrengen.
Wat vind je van de match? Laat het weten in de Reacties.

23

Gele kaart voor Konstantin Kuchaev

1

Arsenal Tula-CSKA Moskou: 0-0

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Live

Jupiler Pro LeagueUnibet
 14:30 Anderlecht Anderlecht - Club Brugge Club Brugge
2.80 3.45 2.50
 18:00 KRC Genk KRC Genk - Antwerp Antwerp
1.69 3.75 5.50
 20:00 Sint-Truiden Sint-Truiden - Charleroi Charleroi
2.20 3.50 3.30
1e klasse BUnibet
 16:00 Tubeke Tubeke - OH Leuven OH Leuven
2.70 3.25 2.45
BundesligaBetfirst
 15:30 Hannover 96 Hannover 96 - Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
4.55 3.90 1.80
 18:00 Borussia Dortmund Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
1.87 3.95 4.15
Premier LeagueBetfirst
 15:05 Arsenal Arsenal - Southampton Southampton
1.53 4.55 6.55
 15:05 Manchester United Manchester United - Liverpool FC Liverpool FC
3.15 3.50 2.35
Ligue 1Betfirst
 15:00 Montpellier Montpellier - Reims Reims
2.30 3.00 3.60
 15:00 Nantes Nantes - Bordeaux Bordeaux
2.00 3.35 4.10
 15:00 Toulouse Toulouse - Caen Caen
1.87 3.50 4.50
 17:00 Rennes Rennes - Marseille Marseille
2.90 3.30 2.50
 21:00 Monaco Monaco - Lyon Lyon
3.25 3.55 2.20
Serie ABetfirst
 12:30 Sampdoria Sampdoria - Cagliari Cagliari
1.80 3.60 4.85
 15:00 Bologna Bologna - Juventus Juventus
7.50 4.35 1.48
 15:00 Chievo Chievo - Genoa Genoa
3.40 3.30 2.30
 15:00 Sassuolo Sassuolo - SPAL SPAL
2.00 3.45 3.95
 18:00 Parma Parma - Napoli Napoli
7.75 4.55 1.45
 20:30 Fiorentina Fiorentina - Inter Milaan Inter Milaan
2.80 3.20 2.75
Nederlandse EredivisieBetfirst
 12:15 ADO Den Haag ADO Den Haag - Ajax Ajax
13.00 7.25 1.19
 14:30 PSV PSV - Feyenoord Feyenoord
1.57 4.50 5.25
 14:30 Emmen Emmen - Vitesse Vitesse
4.00 3.60 1.91
 16:45 Willem II Willem II - AZ Alkmaar AZ Alkmaar
5.55 4.30 1.57
Primeira LigaBetfirst
 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara - Nacional Nacional
2.15 3.50 3.35
 18:30 Boavista Boavista - Rio Ave Rio Ave
2.25 3.30 3.40
Scottish Premier LeagueBetfirst
 13:15 Hamilton Academical Hamilton Academical - Rangers FC Rangers FC
 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow - Motherwell Motherwell
Primera DivisionBetfirst
 12:00 CD Leganés CD Leganés - Valencia CF Valencia CF
2.80 3.05 2.80
 16:15 Atlético Madrid Atlético Madrid - Villarreal Villarreal
1.56 4.05 6.85
 18:30 Valladolid Valladolid - Real Betis Real Betis
2.65 3.20 2.90
 20:45 Levante Levante - Real Madrid Real Madrid
6.00 4.70 1.51
2. BundesligaBetfirst
 13:30 Jahn Regensburg Jahn Regensburg - Hamburger SV Hamburger SV
3.00 3.45 2.35
 13:30 Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue - MSV Duisburg MSV Duisburg
2.25 3.15 3.40
 13:30 1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg - Padernborn 07 Padernborn 07
2.70 3.45 2.50
League CupBetfirst
 17:30 Chelsea Chelsea - Manchester City Manchester City
5.45 4.40 1.56
Serie BBetfirst
 21:00 Livorno Livorno - Venezia Venezia
2.35 2.85 3.40
Eerste DivisieBetfirst
 14:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
1.87 3.75 3.75
Segunda LigaBetfirst
 12:15 Benfica Benfica - CD Cova Piedade CD Cova Piedade
1.45 4.15 7.00
 12:15 SC Farense SC Farense - Paços de Ferreira Paços de Ferreira
4.95 3.35 1.77
 16:00 Arouca Arouca - Porto Porto
1.95 3.35 4.00
 16:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC - Braga Braga
2.10 3.15 3.65
 18:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães - Varzim Varzim
2.20 3.10 3.45
 21:00 Estoril Estoril - Aca.Coimbra Aca.Coimbra
2.05 3.15 3.80
Segunda DivisionBetfirst
 12:00 Sporting Gijon Sporting Gijon - Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
1.61 3.70 6.05
 16:00 Almeria Almeria - Córdoba CF Córdoba CF
1.61 3.80 6.15
 18:00 Malaga Malaga - Deportivo Deportivo
2.60 2.85 3.20
 18:00 Lugo Lugo - Elche CF Elche CF
2.25 3.10 3.45
 20:00 Extremadura UD Extremadura UD - Numancia Numancia
2.40 3.00 3.25
Kalender / Voetbaluitslagen
23/11 16:00 Terek Grozny Terek Grozny 0-2 CSKA Moskou CSKA Moskou Terek Grozny - CSKA Moskou
23/11 18:30 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1-2 Ural Ural Lokomotiv Moskou - Ural
24/11 12:00 Dinamo Moskou Dinamo Moskou 1-2 Yenisey Yenisey Dinamo Moskou - Yenisey
24/11 14:30 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 1-0 Ufa Ufa Gazovik Orenburg - Ufa
24/11 17:00 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala 1-1 Rubin Kazan Rubin Kazan Anzhi Makhachkala - Rubin Kazan
25/11 12:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 3-1 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov Spartak Moskou - Kriliya Sovetov
25/11 14:30 Krasnodar Krasnodar 3-0 Arsenal Tula Arsenal Tula Krasnodar - Arsenal Tula
25/11 17:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 2-0 Rostov FK Rostov FK Zenit St Petersburg - Rostov FK
Stand
  Ploeg G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 17 34
2. Krasnodar Krasnodar 17 33
3. CSKA Moskou CSKA Moskou 17 30
4. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 17 28
5. Spartak Moskou Spartak Moskou 17 28
6. Rubin Kazan Rubin Kazan 17 25
7. Rostov FK Rostov FK 17 24
8. Terek Grozny Terek Grozny 17 23
Topschutters

Geen doelpunten