Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Gimnàstic Tarragona - Barcelona ()

Beoordeel

Gimnàstic Tarragona   Barcelona
Stole Dimitrievski -
Bruno Caldini Perone -
Javier Jiménez -
Otar Kakabadze -
Abraham Minero Fernandez   35'   74' -
Juan Antonio Delgado Baeza   82' -
Jon Gaztañaga Arrospide   53' -
Maikel Mesa Piñero -
Francesc Xavier Molina Arias -
Wilfried Aimeric Zahibo   57' -
Manuel Barreiro Bustelo -
Juan Muñiz Gallego   57' -
Álvaro Bustos Sandoval   74' -
Roger Brugué Ayguadé   82' -
 
Adrian Ortola -
David Costas Cordal -
Marc Cucurella Saseta -
Sergi Palencia Hurtado -
Carles Aleña Castillo -
José Manuel Arnáiz Díaz -
Rafael Jiménez Jarque   52' -
Ferrán Sarsanedas Soler   42'   84' -
Marc Cardona Rovira -
Abel Ruiz Ortega   62' -
Antony Ruben Lozano Colon   62' -
Oriol Busquets Mas   84' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
28/09 21:00 Albacete Albacete 2-2 Real Zaragoza Real Zaragoza Albacete - Real Zaragoza
29/09 16:00 Lugo Lugo 1-1 Real Mallorca Real Mallorca Lugo - Real Mallorca
29/09 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Sporting Gijon - UD Las Palmas
29/09 18:00 Granada Granada 4-2 Córdoba CF Córdoba CF Granada - Córdoba CF
29/09 20:30 Tenerife Tenerife 1-0 Cádiz CF Cádiz CF Tenerife - Cádiz CF
30/09 12:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 2-0 Real Oviedo Real Oviedo AD Alcorcon - Real Oviedo
30/09 16:00 Malaga Malaga 1-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Malaga - Rayo Majadahonda
30/09 18:00 Almeria Almeria 2-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Almeria - Reus Deportiu
30/09 18:00 Osasuna Osasuna 0-0 Numancia Numancia Osasuna - Numancia
30/09 20:00 Extremadura UD Extremadura UD 2-2 Elche CF Elche CF Extremadura UD - Elche CF
30/09 20:30 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-3 Deportivo Deportivo Gimnàstic Tarragona - Deportivo
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 31 63
2. Granada Granada 30 57
3. Albacete Albacete 30 53
4. Deportivo Deportivo 31 53
5. Malaga Malaga 30 51
6. Cádiz CF Cádiz CF 30 48
7. Real Mallorca Real Mallorca 30 48
8. Real Oviedo Real Oviedo 30 47
9. Almeria Almeria 31 45
10. AD Alcorcon AD Alcorcon 30 43
11. Sporting Gijon Sporting Gijon 30 42
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Deportivo González Casín 13
2. Osasuna Villar Vázquez 11
3. UD Las Palmas Castro Martín 11
4. Osasuna Torres Morales 10
5. Real Mallorca JúniorWakalibille 10
6. Albacete Bela 9
7. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 9
8. Almeria Candela 9
9. Numancia Diamanka 9
10. Dijon Kaba 8