Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Vitesse - Zulte Waregem ()

Beoordeel

Vitesse   Zulte Waregem
Remko Pasveer -
Alexander Büttner   34'   53'   52' -
Guram Kashia   67' -
Matt Miazga -
Thomas Bruns   66' -
Mason Mount   20' -
Thulani Serero   58' -
Luc Castaignos   20'   35' -
Brian Linssen -
Milot Rashica -
Fankaty Dabo -
Tim Matavz   54'   35' -
Lassana Faye   58' -
Navarone Foor   67' -
 
Louis Bostyn 5
Marvin Baudry   3' 5
Davy De fauw   87' 5
Kingsley Madu   17'   22'   3': ASSIST   22' 5
Sandy Walsh 10
Sander Coopman   70': ASSIST 5
Gertjan De Mets 5
Julien De Sart 5
Onur Kaya   70'   77' 5
Peter Oladeji Olayinka 5
Nill De Pauw   27' 5
Brian Hamalainen   27' 5
Idrissa Doumbia   77' 5
Michaël Heylen   87' 5
Scheidsrechter Scheidsrechter 5
 
  Algemene beoordeling 5
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

87   Davy De fauw
Michaël Heylen
77   Onur Kaya
Idrissa Doumbia
70   Doelpunt van Onur Kaya (Sander Coopman)
67   Guram Kashia
Navarone Foor
66   Gele kaart voor Thomas Bruns
58   Thulani Serero
Lassana Faye
54   Gele kaart voor Tim Matavz
53   Rode kaart voor Alexander Büttner
35   Luc Castaignos
Tim Matavz
34   Gele kaart voor Alexander Büttner
27   Nill De Pauw
Brian Hamalainen
22   Rode kaart voor Kingsley Madu
20   Gele kaart voor Luc Castaignos
20   Gele kaart voor Mason Mount
17   Gele kaart voor Kingsley Madu
3   Doelpunt van Marvin Baudry (Kingsley Madu)
Kalender / Voetbaluitslagen
02/11 19:00 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 0-1 Astana Astana Mac. Tel-Aviv - Astana
02/11 19:00 FC København FC København 3-0 Zlín Zlín FC København - Zlín
02/11 19:00 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 1-2 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol Lokomotiv Moskou - Sheriff Tiraspol
02/11 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 1-1 Atalanta Atalanta Apollon Limassol - Atalanta
02/11 19:00 Lyon Lyon 3-0 Everton Everton Lyon - Everton
02/11 19:00 Rijeka Rijeka 1-4 Austria Wien Austria Wien Rijeka - Austria Wien
02/11 19:00 AEK Athene AEK Athene 0-0 AC Milan AC Milan AEK Athene - AC Milan
02/11 19:00 Istanbul BB Istanbul BB 1-1 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim Istanbul BB - 1899 Hoffenheim
02/11 19:00 Ludogorets Ludogorets 1-1 Braga Braga Ludogorets - Braga
02/11 19:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 0-1 Dinamo Kiev Dinamo Kiev Young Boys Bern - Dinamo Kiev
02/11 19:00 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 2-0 Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë Partizan Belgrado - Skënderbeu Korçë
02/11 19:00 Slavia Praha Slavia Praha 0-2 Villarreal Villarreal Slavia Praha - Villarreal
02/11 21:05 Hertha Berlin Hertha Berlin 2-0 Zorya Zorya Hertha Berlin - Zorya
02/11 21:05 Lazio Lazio 1-0 Nice Nice Lazio - Nice
02/11 21:05 Vitesse Vitesse 0-2 Zulte Waregem Zulte Waregem Vitesse - Zulte Waregem
02/11 21:05 Rosenborg BK Rosenborg BK 1-1 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg Rosenborg BK - Zenit St Petersburg
02/11 21:05 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 1-0 Östersunds FK Östersunds FK Athletic de Bilbao - Östersunds FK
02/11 21:05 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-0 Marseille Marseille Vitória Guimarães - Marseille
02/11 21:05 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 0-0 Konyaspor Konyaspor Red Bull Salzburg - Konyaspor
02/11 21:05 Arsenal Arsenal 0-0 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado Arsenal - Rode Ster Belgrado
02/11 21:05 1. FC Köln 1. FC Köln 5-2 Bate Borisov Bate Borisov 1. FC Köln - Bate Borisov
02/11 21:05 Steaua Boekarest Steaua Boekarest 1-1 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva Steaua Boekarest - Hapoel Be'er Sheva
02/11 21:05 Viktoria Plzen Viktoria Plzen 4-1 Lugano Lugano Viktoria Plzen - Lugano
02/11 21:05 Real Sociedad Real Sociedad 3-0 Vardar Vardar Real Sociedad - Vardar
Stand
  Groep A G P
1. Villarreal Villarreal 4 8
2. Astana Astana 4 7
3. Slavia Praha Slavia Praha 4 5
4. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 4 1
  Groep B G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 4 10
2. Partizan Belgrado Partizan Belgrado 4 5
3. Young Boys Bern Young Boys Bern 4 3
4. Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë 4 2
  Groep C G P
1. Ludogorets Ludogorets 4 8
2. Braga Braga 4 7
3. 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 4 4
4. Istanbul BB Istanbul BB 4 2
  Groep D G P
1. AC Milan AC Milan 4 8
2. AEK Athene AEK Athene 4 6
3. Austria Wien Austria Wien 4 4
4. Rijeka Rijeka 4 3
  Groep E G P
1. Atalanta Atalanta 4 8
2. Lyon Lyon 4 8
3. Apollon Limassol Apollon Limassol 4 3
4. Everton Everton 4 1
  Groep F G P
1. FC København FC København 4 6
2. Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 4 6
3. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 4 5
4. Zlín Zlín 4 2
  Groep G G P
1. Steaua Boekarest Steaua Boekarest 4 10
2. Viktoria Plzen Viktoria Plzen 4 6
3. Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 4 4
4. Lugano Lugano 4 3
  Groep H G P
1. Arsenal Arsenal 4 10
2. Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 4 5
3. Bate Borisov Bate Borisov 4 4
4. 1. FC Köln 1. FC Köln 4 3
  Groep I G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 4 8
2. Marseille Marseille 4 6
3. Vitória Guimarães Vitória Guimarães 4 4
4. Konyaspor Konyaspor 4 4
  Groep J G P
1. Östersunds FK Östersunds FK 4 7
2. Zorya Zorya 4 6
3. Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 4 5
4. Hertha Berlin Hertha Berlin 4 4
  Groep K G P
1. Lazio Lazio 4 12
2. Nice Nice 4 6
3. Zulte Waregem Zulte Waregem 4 4
4. Vitesse Vitesse 4 1
  Groep L G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 4 10
2. Real Sociedad Real Sociedad 4 9
3. Rosenborg BK Rosenborg BK 4 4
4. Vardar Vardar 4 0
Topschutters
  Speler Goals
1. Rode Ster Belgrado Boakye 8
2. Zenit St Petersburg Kokorin 8
3. Trakai Maksimov 7
4. AC Milan Valente Silva 6
5. Apollon Limassol Schembri 5
6. Athletic de Bilbao Aduriz 5
7. Marseille Germain 5
8. Real Sociedad da Silva 4
9. Domžale Balkovec 4
10. FC Midtjylland Sørloth 4