FA Cup FA Cup

Word fan van FA Cup!
Facebook
RSS Feed van FA Cup Download kalender van FA Cup

Peterborough United - Tranmere Rovers ()

Onbekend
Toeschouwers: 3750

Beoordeel

Peterborough United   Tranmere Rovers
Conor O'Malley -
Jack Baldwin -
Andrew Hughes -
Ryan Tafazolli -
Steven Taylor -
Leonardo Da Silva Lopes   86' -
Michael Doughty   79' -
Gwion Edwards   71' -
Anthony Grant -
Marcus Maddison -
Jack Marriott   52' -
Idris Kanu   71' -
Jermaine Anderson   79' -
Ricky Miller   86' -
 
Scott Davies -
James McEveley   51' -
Stephen McNulty -
Liam Ridehalgh -
Ritchie Sutton -
Jeff Hughes   81'   72': ASSIST -
Dylan Mottley-Henry -
Oliver Norburn -
Conner Jennings   69' -
Gerry McDonagh   68' -
James Norwood -
Andy Cook   72'   68' -
Larnell Cole   69' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen
18/08 20:45 Potton United Potton United 2-0 AFC Dunstable AFC Dunstable Potton United - AFC Dunstable
18/08 20:45 Cambridge City Cambridge City 1-0 Stamford Stamford Cambridge City - Stamford
18/08 20:45 Prescot Cables Prescot Cables 2-2 Onbekend Prescot Cables - Onbekend
18/08 20:45 Onbekend 1-5 Egham Egham Onbekend - Egham
19/08 13:30 South Shields South Shields 3-1 Bridlington Town Bridlington Town South Shields - Bridlington Town
19/08 16:00 Onbekend 0-5 Phoenix Sports Phoenix Sports Onbekend - Phoenix Sports
19/08 16:00 Pagham Pagham 1-1 Sittingbourne Sittingbourne Pagham - Sittingbourne
19/08 16:00 Hollands & Blair Hollands & Blair 1-4 Crowborough Athletic Crowborough Athletic Hollands & Blair - Crowborough Athletic
19/08 16:00 Carshalton Athletic Carshalton Athletic 1-1 Walton & Hersham Walton & Hersham Carshalton Athletic - Walton & Hersham
19/08 16:00 Haywards Heath Town Haywards Heath Town 2-0 South Park South Park Haywards Heath Town - South Park
19/08 16:00 Colliers Wood United FC Colliers Wood United FC 1-1 Shoreham Shoreham Colliers Wood United FC - Shoreham
19/08 16:00 Mole Valley SCR Mole Valley SCR 1-2 Eastbourne Town Eastbourne Town Mole Valley SCR - Eastbourne Town
19/08 16:00 Deal Town Deal Town 2-2 Glebe Glebe Deal Town - Glebe
19/08 16:00 Chertsey Town Chertsey Town 1-3 Horsham Horsham Chertsey Town - Horsham
19/08 16:00 Ramsgate Ramsgate 3-1 Hanworth Villa Hanworth Villa Ramsgate - Hanworth Villa
19/08 16:00 Banstead Banstead 6-3 Loxwood Loxwood Banstead - Loxwood
19/08 16:00 East Preston East Preston 0-8 Thamesmead Town Thamesmead Town East Preston - Thamesmead Town
19/08 16:00 Chipstead Chipstead 2-0 Horley Town Horley Town Chipstead - Horley Town
19/08 16:00 Tunbridge Wells Tunbridge Wells 3-1 CB Hounslow United CB Hounslow United Tunbridge Wells - CB Hounslow United
19/08 16:00 Cockfosters Cockfosters 3-0 Holmer Green Holmer Green Cockfosters - Holmer Green
19/08 16:00 Highmoor Ibis Highmoor Ibis 1-3 North Leigh North Leigh Highmoor Ibis - North Leigh
19/08 16:00 Hanwell Town Hanwell Town 1-0 Longlevens Longlevens Hanwell Town - Longlevens
19/08 16:00 Great Yarmouth Town Great Yarmouth Town 1-0 Basildon United Basildon United Great Yarmouth Town - Basildon United
19/08 16:00 Flackwell Heath FC Flackwell Heath FC 1-2 Didcot Town Didcot Town Flackwell Heath FC - Didcot Town
19/08 16:00 Leighton Town Leighton Town 2-3 Tuffley Rovers Tuffley Rovers Leighton Town - Tuffley Rovers
19/08 16:00 Hyde Hyde 4-2 Congleton Town FC Congleton Town FC Hyde - Congleton Town FC
19/08 16:00 Rugby Town Rugby Town 2-3 Romulus Romulus Rugby Town - Romulus
19/08 16:00 Brocton Brocton 2-0 Gresley Gresley Brocton - Gresley
19/08 16:00 AFC Wulfrunians AFC Wulfrunians 1-1 Westfields Westfields AFC Wulfrunians - Westfields
19/08 16:00 Clapton Clapton 2-0 Norwich United Norwich United Clapton - Norwich United
19/08 16:00 Grays Athletic Grays Athletic 2-0 Redbridge Redbridge Grays Athletic - Redbridge
19/08 16:00 Barking Barking 0-0 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC Barking - Saffron Walden Town FC
19/08 16:00 Potters Bar Town Potters Bar Town 4-1 Onbekend Potters Bar Town - Onbekend
19/08 16:00 Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex) 3-0 Wembley Wembley Ashford Town (Middlesex) - Wembley
19/08 16:00 Colney Heath Colney Heath 2-0 Shortwood United Shortwood United Colney Heath - Shortwood United
19/08 16:00 Kidlington Kidlington 1-0 Wantage Town Wantage Town Kidlington - Wantage Town
19/08 16:00 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 1-0 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp Hayes & Yeading United - Brimscombe & Thrupp
19/08 16:00 Onbekend 1-3 Bishops Cleeve Bishops Cleeve Onbekend - Bishops Cleeve
19/08 16:00 Onbekend 2-4 Hadley Hadley Onbekend - Hadley
19/08 16:00 Lewes Lewes 3-3 Newhaven Newhaven Lewes - Newhaven
19/08 16:00 Sheppey United Sheppey United 0-2 Hastings United Hastings United Sheppey United - Hastings United
19/08 16:00 Willand Rovers Willand Rovers 2-1 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm Willand Rovers - Bristol Manor Farm
19/08 16:00 Odd Down Odd Down 1-0 Mangotsfield United Mangotsfield United Odd Down - Mangotsfield United
19/08 16:00 Redhill Redhill 1-3 Ashford United Ashford United Redhill - Ashford United
19/08 16:00 Greenwich Borough Greenwich Borough 4-1 Three Bridges Three Bridges Greenwich Borough - Three Bridges
19/08 16:00 Eynesbury Rovers Eynesbury Rovers 1-1 Peterborough Sports Peterborough Sports Eynesbury Rovers - Peterborough Sports
19/08 16:00 Onbekend 0-3 Cleethorpes Town Cleethorpes Town Onbekend - Cleethorpes Town
19/08 16:00 Onbekend 4-1 Leicester Road Leicester Road Onbekend - Leicester Road
19/08 16:00 Southend Manor Southend Manor 2-3 Gorleston Gorleston Southend Manor - Gorleston
19/08 16:00 Whyteleafe Whyteleafe 1-1 Erith Town Erith Town Whyteleafe - Erith Town
19/08 16:00 Scarborough Athletic Scarborough Athletic 1-1 Marske United Marske United Scarborough Athletic - Marske United
19/08 16:00 Consett AFC Consett AFC 4-0 Heaton Stannington Heaton Stannington Consett AFC - Heaton Stannington
19/08 16:00 Onbekend 0-1 Mildenhall Town FC Mildenhall Town FC Onbekend - Mildenhall Town FC
19/08 16:00 Tavistock Tavistock 2-1 Onbekend Tavistock - Onbekend
19/08 16:00 Bridport FC Bridport FC 3-1 Street Street Bridport FC - Street
19/08 16:00 Boston Town FC Boston Town FC 3-2 Carlton Town Carlton Town Boston Town FC - Carlton Town
19/08 16:00 Long Melford Long Melford 1-2 FC Romania FC Romania Long Melford - FC Romania
19/08 16:00 Hengrove Athletic Hengrove Athletic 1-4 Bodmin Town Bodmin Town Hengrove Athletic - Bodmin Town
19/08 16:00 Bridgwater Town Bridgwater Town 1-0 Brislington Brislington Bridgwater Town - Brislington
19/08 16:00 Croydon Croydon 0-0 Faversham Town Faversham Town Croydon - Faversham Town
19/08 16:00 Bracknell Town Bracknell Town 0-4 Winchester City Winchester City Bracknell Town - Winchester City
19/08 16:00 Andover Town Andover Town 3-3 Wimborne Town Wimborne Town Andover Town - Wimborne Town
19/08 16:00 Godalming Town Godalming Town 3-0 Farnham Town Farnham Town Godalming Town - Farnham Town
19/08 16:00 AFC Portchester AFC Portchester 3-1 Amesbury Town Amesbury Town AFC Portchester - Amesbury Town
19/08 16:00 Hamworthy United FC Hamworthy United FC 4-1 Ascot United Ascot United Hamworthy United FC - Ascot United
19/08 16:00 Binfield Binfield 1-1 Horndean Horndean Binfield - Horndean
19/08 16:00 Brockenhurst Brockenhurst 1-5 Hartley Wintney Hartley Wintney Brockenhurst - Hartley Wintney
19/08 16:00 Salisbury Salisbury 3-2 Fareham Town Fareham Town Salisbury - Fareham Town
19/08 16:00 Badshot Lea Badshot Lea 0-3 Moneyfields Moneyfields Badshot Lea - Moneyfields
19/08 16:00 Laverstock & Ford Laverstock & Ford 2-4 Knaphill Knaphill Laverstock & Ford - Knaphill
19/08 16:00 Alresford Town Alresford Town 0-2 Thatcham Town Thatcham Town Alresford Town - Thatcham Town
19/08 16:00 Onbekend 0-3 Paulton Rovers Paulton Rovers Onbekend - Paulton Rovers
19/08 16:00 Barnstaple Town Barnstaple Town 1-0 Clevedon Town Clevedon Town Barnstaple Town - Clevedon Town
19/08 16:00 Bideford Bideford 6-0 Wells City Wells City Bideford - Wells City
19/08 16:00 Cadbury Heath Cadbury Heath 1-0 Yate Town Yate Town Cadbury Heath - Yate Town
19/08 16:00 Leverstock Green Leverstock Green 1-1 Aylesbury United Aylesbury United Leverstock Green - Aylesbury United
19/08 16:00 Tadcaster Tadcaster 0-1 Colne FC Colne FC Tadcaster - Colne FC
19/08 16:00 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals 1-1 Hythe Town Hythe Town Corinthian-Casuals - Hythe Town
19/08 16:00 Walton Casuals Walton Casuals 3-1 Molesey FC Molesey FC Walton Casuals - Molesey FC
19/08 16:00 East Grinstead Town East Grinstead Town 3-2 VCD Athletic VCD Athletic East Grinstead Town - VCD Athletic
19/08 16:00 Fleet Town Fleet Town 1-1 AFC Totton AFC Totton Fleet Town - AFC Totton
19/08 16:00 Taunton Town Taunton Town 3-0 Larkhall Athletic FC Larkhall Athletic FC Taunton Town - Larkhall Athletic FC
19/08 16:00 Albion Sports Albion Sports 2-1 Newton Aycliffe Newton Aycliffe Albion Sports - Newton Aycliffe
19/08 16:00 Sunderland RCA Sunderland RCA 4-0 Ashington AFC Ashington AFC Sunderland RCA - Ashington AFC
19/08 16:00 Guisborough Town Guisborough Town 1-5 Shildon AFC Shildon AFC Guisborough Town - Shildon AFC
19/08 16:00 Goole Goole 1-2 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC Goole - Newcastle Benfield FC
19/08 16:00 Barnoldswick Town Barnoldswick Town 2-1 Dunston Dunston Barnoldswick Town - Dunston
19/08 16:00 Harrogate Railway Harrogate Railway 1-1 Kendal Town Kendal Town Harrogate Railway - Kendal Town
19/08 16:00 Penrith AFC Penrith AFC 1-1 Whitley Bay FC Whitley Bay FC Penrith AFC - Whitley Bay FC
19/08 16:00 Abbey Hey Abbey Hey 2-2 Maine Road Maine Road Abbey Hey - Maine Road
19/08 16:00 Penistone Church Penistone Church 2-0 Onbekend Penistone Church - Onbekend
19/08 16:00 Frickley Athletic Frickley Athletic 2-1 Runcorn Town Runcorn Town Frickley Athletic - Runcorn Town
19/08 16:00 Ramsbottom United Ramsbottom United 2-3 Liversedge Liversedge Ramsbottom United - Liversedge
19/08 16:00 Pontefract Collieries Pontefract Collieries 1-2 Skelmersdale United Skelmersdale United Pontefract Collieries - Skelmersdale United
19/08 16:00 Uxbridge Uxbridge 0-4 Thame United Thame United Uxbridge - Thame United
19/08 16:00 Aylesbury FC Aylesbury FC 2-1 Cirencester Town Cirencester Town Aylesbury FC - Cirencester Town
19/08 16:00 Swindon Supermarine Swindon Supermarine 1-0 Northwood Northwood Swindon Supermarine - Northwood
19/08 16:00 Sheffield Sheffield 0-2 Ossett Town Ossett Town Sheffield - Ossett Town
19/08 16:00 Bamber Bridge Bamber Bridge 3-2 Brighouse Town Brighouse Town Bamber Bridge - Brighouse Town
19/08 16:00 Trafford Trafford 2-2 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic Trafford - Kidsgrove Athletic
19/08 16:00 Glossop North End FC Glossop North End FC 0-2 Mossley Mossley Glossop North End FC - Mossley
19/08 16:00 Ossett Albion Ossett Albion 3-4 Droylsden Droylsden Ossett Albion - Droylsden
19/08 16:00 Colwyn Bay Colwyn Bay 3-0 Stocksbridge Park Steels Stocksbridge Park Steels Colwyn Bay - Stocksbridge Park Steels
19/08 16:00 Newcastle Town Newcastle Town 1-1 Evesham United Evesham United Newcastle Town - Evesham United
19/08 16:00 Lincoln United Lincoln United 0-0 Belper Town Belper Town Lincoln United - Belper Town
19/08 16:00 Dereham Town Dereham Town 3-0 Corby Town Corby Town Dereham Town - Corby Town
19/08 16:00 Bury Town Bury Town 1-2 Tilbury Tilbury Bury Town - Tilbury
19/08 16:00 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea 0-2 Haringey Borough Haringey Borough Bowers & Pitsea - Haringey Borough
19/08 16:00 Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree 5-1 Waltham Abbey Waltham Abbey Maldon & Tiptree - Waltham Abbey
19/08 16:00 AFC Hornchurch AFC Hornchurch 2-0 Brentwood Town Brentwood Town AFC Hornchurch - Brentwood Town
19/08 16:00 Canvey Island Canvey Island 0-2 Witham Town Witham Town Canvey Island - Witham Town
19/08 16:00 AFC Sudbury AFC Sudbury 4-0 Aveley Aveley AFC Sudbury - Aveley
19/08 16:00 Slimbridge Slimbridge 1-2 Cinderford Town Cinderford Town Slimbridge - Cinderford Town
19/08 16:00 Chalfont St Peter Chalfont St Peter 2-2 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB Chalfont St Peter - Beaconsfield SYCOB
19/08 16:00 Ashton Athletic Ashton Athletic 4-2 Runcorn Linnets Runcorn Linnets Ashton Athletic - Runcorn Linnets
19/08 16:00 Parkgate Parkgate 2-4 Worksop Parramore Worksop Parramore Parkgate - Worksop Parramore
19/08 16:00 Ilford Ilford 1-1 Haverhill Borough Haverhill Borough Ilford - Haverhill Borough
19/08 16:00 Staveley MW Staveley MW 0-1 Basford United Basford United Staveley MW - Basford United
19/08 16:00 Barton Rovers Barton Rovers 1-2 Deeping Rangers Deeping Rangers Barton Rovers - Deeping Rangers
19/08 16:00 Yaxley FC Yaxley FC 5-3 Harborough Town Harborough Town Yaxley FC - Harborough Town
19/08 16:00 Holbeach United Holbeach United 6-1 Northampton ON Chenecks Northampton ON Chenecks Holbeach United - Northampton ON Chenecks
19/08 16:00 Newport Pagnell Town FC Newport Pagnell Town FC 3-3 Kempston Rovers Kempston Rovers Newport Pagnell Town FC - Kempston Rovers
19/08 16:00 Arlesey Town Arlesey Town 3-1 Desborough Town Desborough Town Arlesey Town - Desborough Town
19/08 16:00 Soham Town Rangers Soham Town Rangers 3-2 Cogenhoe United Cogenhoe United Soham Town Rangers - Cogenhoe United
19/08 16:00 Wellingborough Town Wellingborough Town 0-4 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds Wellingborough Town - AFC Rushden & Diamonds
19/08 16:00 Bedford Town Bedford Town 3-1 Swaffham Town Swaffham Town Bedford Town - Swaffham Town
19/08 16:00 Onbekend 1-1 Romford Romford Onbekend - Romford
19/08 16:00 Hertford Town Hertford Town 4-1 Hadleigh United Hadleigh United Hertford Town - Hadleigh United
19/08 16:00 Haverhill Rovers Haverhill Rovers 1-1 Heybridge Swifts Heybridge Swifts Haverhill Rovers - Heybridge Swifts
19/08 16:00 Newmarket Town Newmarket Town 1-2 Ware Ware Newmarket Town - Ware
19/08 16:00 Brantham Athletic Brantham Athletic 3-6 Cheshunt Cheshunt Brantham Athletic - Cheshunt
19/08 16:00 Wisbech Town Wisbech Town 2-2 Spalding United Spalding United Wisbech Town - Spalding United
19/08 16:00 Bottesford Town Bottesford Town 4-1 Clipstone Clipstone Bottesford Town - Clipstone
19/08 16:00 Hinckley AFC Hinckley AFC 4-1 Aylestone Park Aylestone Park Hinckley AFC - Aylestone Park
19/08 16:00 1874 Northwich 1874 Northwich 3-3 West Didsbury & Chorlton West Didsbury & Chorlton 1874 Northwich - West Didsbury & Chorlton
19/08 16:00 Radcliffe Borough Radcliffe Borough 1-1 Burscough Burscough Radcliffe Borough - Burscough
19/08 16:00 Leek Town Leek Town 2-0 Cammell Laird Cammell Laird Leek Town - Cammell Laird
19/08 16:00 Sporting Khalsa Sporting Khalsa 1-1 Market Drayton Town Market Drayton Town Sporting Khalsa - Market Drayton Town
19/08 16:00 Alvechurch Alvechurch 2-0 Hanley Town Hanley Town Alvechurch - Hanley Town
19/08 16:00 Walsall Wood Walsall Wood 0-1 Tividale Tividale Walsall Wood - Tividale
19/08 16:00 Bedworth United Bedworth United 0-2 Haughmond Haughmond Bedworth United - Haughmond
19/08 16:00 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting 3-4 Coleshill Town Coleshill Town Bromsgrove Sporting - Coleshill Town
19/08 16:00 Oadby Town Oadby Town 1-3 Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo Oadby Town - Loughborough Dynamo
19/08 16:00 Kirby Muxloe Kirby Muxloe 0-2 Dunkirk Dunkirk Kirby Muxloe - Dunkirk
19/08 16:00 Tower Hamlets Tower Hamlets 0-4 Takeley Takeley Tower Hamlets - Takeley
19/08 16:00 Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo 3-0 Blaby & Whetstone Athletic Blaby & Whetstone Athletic Shepshed Dynamo - Blaby & Whetstone Athletic
19/08 16:00 Wolverhampton Casuals Wolverhampton Casuals 2-2 Boldmere St Michaels Boldmere St Michaels Wolverhampton Casuals - Boldmere St Michaels
20/08 16:00 Guildford City Guildford City 4-0 Camberley Town Camberley Town Guildford City - Camberley Town
20/08 16:00 Baldock Town Baldock Town 3-1 North Greenford United North Greenford United Baldock Town - North Greenford United
20/08 16:00 Cray Wanderers Cray Wanderers 2-3 Sevenoaks Town Sevenoaks Town Cray Wanderers - Sevenoaks Town
20/08 16:00 Littlehampton Town Littlehampton Town 3-2 Eastbourne United Eastbourne United Littlehampton Town - Eastbourne United
20/08 16:00 Hallam Hallam 1-4 Atherton Collieries Atherton Collieries Hallam - Atherton Collieries
20/08 16:00 Worcester City Worcester City 1-1 Chasetown Chasetown Worcester City - Chasetown
20/08 16:00 Herne Bay Herne Bay 2-1 Chessington & Hook United Chessington & Hook United Herne Bay - Chessington & Hook United
20/08 16:00 Erith & Belvedere Erith & Belvedere 1-4 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM) Erith & Belvedere - Cray Valley (PM)
20/08 16:00 Pickering Town CFC Pickering Town CFC 1-2 Clitheroe Clitheroe Pickering Town CFC - Clitheroe
20/08 16:00 Highworth Town Highworth Town 2-3 Marlow Marlow Highworth Town - Marlow
20/08 16:00 St Margaretsbury St Margaretsbury 2-2 Hullbridge Sports Hullbridge Sports St Margaretsbury - Hullbridge Sports
20/08 16:00 Quorn Quorn 1-3 AFC Mansfield AFC Mansfield Quorn - AFC Mansfield
20/08 16:00 Crawley Green Crawley Green 2-3 Berkhamsted Berkhamsted Crawley Green - Berkhamsted
03/11 20:45 Notts County Notts County 4-2 Bristol Rovers Bristol Rovers Notts County - Bristol Rovers
03/11 20:45 Port Vale Port Vale 2-0 Oxford Utd Oxford Utd Port Vale - Oxford Utd
03/11 20:55 Hyde Hyde 0-4 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons Hyde - Milton Keynes Dons
04/11 13:30 SL Aquaforce SL Aquaforce 1-3 Mansfield Town Mansfield Town SL Aquaforce - Mansfield Town
04/11 16:00 Stevenage Stevenage 5-0 Nantwich Town Nantwich Town Stevenage - Nantwich Town
04/11 16:00 Carlisle United F.C. Carlisle United F.C. 3-2 Oldham Athletic A.F.C. Oldham Athletic A.F.C. Carlisle United F.C. - Oldham Athletic A.F.C.
04/11 16:00 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 2-1 Rotherham United Rotherham United Crewe Alexandra - Rotherham United
04/11 16:00 Luton Town Luton Town 1-0 Portsmouth Portsmouth Luton Town - Portsmouth
04/11 16:00 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity 0-6 Slough Town Slough Town Gainsborough Trinity - Slough Town
04/11 16:00 Northampton Town Northampton Town 0-0 Scunthorpe Scunthorpe Northampton Town - Scunthorpe
04/11 16:00 Rochdale Rochdale 4-0 Bromley Bromley Rochdale - Bromley
04/11 16:00 Wigan Wigan 2-1 Crawley Town Crawley Town Wigan - Crawley Town
04/11 16:00 Gateshead Gateshead 2-0 Chelmsford City Chelmsford City Gateshead - Chelmsford City
04/11 16:00 Ebbsfleet United Ebbsfleet United 2-6 Doncaster Rovers Doncaster Rovers Ebbsfleet United - Doncaster Rovers
04/11 16:00 Cheltenham Town Cheltenham Town 2-4 Maidstone United Maidstone United Cheltenham Town - Maidstone United
04/11 16:00 Gillingham Gillingham 2-1 Leyton Orient Leyton Orient Gillingham - Leyton Orient
04/11 16:00 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1-0 Lincoln Lincoln AFC Wimbledon - Lincoln
04/11 16:00 Plymouth Argyle Plymouth Argyle 1-0 Grimsby Town Grimsby Town Plymouth Argyle - Grimsby Town
04/11 16:00 Colchester United Colchester United 0-1 Oxford City Oxford City Colchester United - Oxford City
04/11 16:00 Bradford City Bradford City 2-0 Chesterfield Chesterfield Bradford City - Chesterfield
04/11 16:00 Morecambe Morecambe 3-0 Hartlepool Hartlepool Morecambe - Hartlepool
04/11 16:00 Yeovil Town Yeovil Town 1-0 Southend United Southend United Yeovil Town - Southend United
04/11 16:00 Peterborough United Peterborough United 1-1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers Peterborough United - Tranmere Rovers
04/11 16:00 Forest Green Rovers Forest Green Rovers 1-0 Macclesfield Town Macclesfield Town Forest Green Rovers - Macclesfield Town
04/11 16:00 AFC Fylde AFC Fylde 4-2 Kidderminster Kidderminster AFC Fylde - Kidderminster
04/11 16:00 Shrewsbury Shrewsbury 5-0 Aldershot Town Aldershot Town Shrewsbury - Aldershot Town
04/11 16:00 Hereford FC Hereford FC 1-0 AFC Telford United AFC Telford United Hereford FC - AFC Telford United
04/11 16:00 Boreham Wood Boreham Wood 2-1 Blackpool Blackpool Boreham Wood - Blackpool
04/11 16:00 Blackburn Blackburn 3-1 Barnet Barnet Blackburn - Barnet
04/11 18:15 Newport County Newport County 2-1 Walsall Walsall Newport County - Walsall
05/11 15:00 Woking Woking 1-1 Bury Bury Woking - Bury
05/11 15:00 Solihull Moors Solihull Moors 0-2 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers Solihull Moors - Wycombe Wanderers
05/11 15:00 Charlton Athletic Charlton Athletic 3-1 Truro City Truro City Charlton Athletic - Truro City
05/11 15:00 Leatherhead Leatherhead 1-1 Billericay Town Billericay Town Leatherhead - Billericay Town
05/11 15:00 Guiseley Guiseley 0-0 Accrington Stanley Accrington Stanley Guiseley - Accrington Stanley
05/11 15:00 Dartford Dartford 1-5 Swindon Town Swindon Town Dartford - Swindon Town
05/11 15:00 Exeter City Exeter City 3-1 Heybridge Swifts Heybridge Swifts Exeter City - Heybridge Swifts
05/11 15:00 Cambridge United Cambridge United 1-0 Sutton United Sutton United Cambridge United - Sutton United
05/11 15:00 Coventry City Coventry City 2-0 Maidenhead United Maidenhead United Coventry City - Maidenhead United
06/11 20:45 Chorley Chorley 1-2 Fleetwood Town Fleetwood Town Chorley - Fleetwood Town
Topschutters
  Speler Goals
1. Leatherhead Midson 5
2. Exeter City Stockley 5
3. Macclesfield Town Rowe 5
4. Rowe 4
5. Forest Green Rovers Doidge 4
6. Stevenage Godden 4
7. Peterborough United Lloyd-McGoldrick 3
8. Chorley Haughton 3
9. Oxford City Paterson 3
10. Bromley Cunnington 3