Beker van Portugal

Word fan van Beker van Portugal!
Facebook
RSS Feed van Beker van Portugal Download kalender van Beker van Portugal

CD Santa Clara - Chaves ()

Beoordeel

CD Santa Clara   Chaves
Marco André Rocha Pereira -
Vitor Manuel Fernandes Alves   87'   23' -
Toni Gorupec   41' -
Marcelo José Oliveira   75' -
Nélson Alexandre Farpelha Estrela   89' -
Ruben Filipe Oliveira Saldanha -
Miguel Salgadinho Pedro Pacheco de Melo   82' -
Osama Rashid -
Thiago Santos Santana   62' -
Fernando Andrade dos Santos   19'   67' -
João Carlos Silva Reis   85' -
Paulo Clemente Ventura Raimundo   67' -
Denis Pineda   89' -
 
António Filipe Norinho de Carvalho -
Nikola Maraš -
Paulo Sérgio Mota -
Domingos Sousa Coutinho Meneses Duarte -
Ruben Rafael Sousa Ferreira   12'   64' -
Pedro Miguel Amorim Pereira Silva -
Renan Bardini Bressan   46' -
João Filipe Couto Patrão   83' -
Davidson da Luz Pereira -
Higor Inácio Platiny de Oliveira Rodrigues -
Hamdou Mohamed Elnouni   46' -
Jorge Fernando Barbosa Intima   46' -
Matheus Fellipe Costa Pereira   83'   46' -
Jeferson Fernandes Macedo   64' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
22/11 21:45 SL Benfica SL Benfica - Arouca Arouca SL Benfica - Arouca
24/11 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV - Sporting Lissabon Sporting Lissabon Lusitano FCV - Sporting Lissabon
24/11 16:30 CD Cova Piedade CD Cova Piedade - CD Aves CD Aves CD Cova Piedade - CD Aves
24/11 21:45 FC Porto FC Porto - Belenenses Belenenses FC Porto - Belenenses
25/11 15:30 Montalegre Montalegre - RD Agueda RD Agueda Montalegre - RD Agueda
25/11 15:30 Sporting Covilhã Sporting Covilhã - Moreirense Moreirense Sporting Covilhã - Moreirense
25/11 16:00 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal - Feirense Feirense Mari­timo Funchal - Feirense
25/11 16:00 CD Tondela CD Tondela - Vale Formoso Vale Formoso CD Tondela - Vale Formoso
25/11 16:00 Rio Ave Rio Ave - Silves FC Silves FC Rio Ave - Silves FC
25/11 16:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira - Vitória Guimarães Vitória Guimarães CF Uniao Madeira - Vitória Guimarães
25/11 16:00 SC Espinho SC Espinho - Boavista Boavista SC Espinho - Boavista
25/11 16:00 Penafiel Penafiel - Vitória Setúbal Vitória Setúbal Penafiel - Vitória Setúbal
25/11 16:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira - Casa Pia AC Casa Pia AC Paços de Ferreira - Casa Pia AC
25/11 16:00 Leixões Leixões - Anadia FC Anadia FC Leixões - Anadia FC
25/11 18:00 CD Santa Clara CD Santa Clara - Chaves Chaves CD Santa Clara - Chaves
25/11 20:30 Braga Braga - SC Praiense SC Praiense Braga - SC Praiense
Topschutters

Geen doelpunten