Beker van Portugal

Word fan van Beker van Portugal!
Facebook
RSS Feed van Beker van Portugal Download kalender van Beker van Portugal

CD Santa Clara - Chaves ()

Beoordeel

CD Santa Clara   Chaves
Marco André Rocha Pereira -
Vitor Manuel Fernandes Alves   87'   23' -
Toni Gorupec   41' -
Marcelo José Oliveira   75' -
Nélson Alexandre Farpelha Estrela   89' -
Ruben Filipe Oliveira Saldanha -
Miguel Salgadinho Pedro Pacheco de Melo   82' -
Osama Rashid -
Thiago Santos Santana   62' -
Fernando Andrade dos Santos   19'   67' -
João Carlos Silva Reis   85' -
Paulo Clemente Ventura Raimundo   67' -
Denis Pineda   89' -
 
António Filipe Norinho de Carvalho -
Nikola Maraš -
Paulo Sérgio Mota -
Domingos Sousa Coutinho Meneses Duarte -
Ruben Rafael Sousa Ferreira   12'   64' -
Pedro Miguel Amorim Pereira Silva -
Renan Bardini Bressan   46' -
João Filipe Couto Patrão   83' -
Davidson da Luz Pereira -
Higor Inácio Platiny de Oliveira Rodrigues -
Hamdou Mohamed Elnouni   46' -
Jorge Fernando Barbosa Intima   46' -
Matheus Fellipe Costa Pereira   83'   46' -
Jeferson Fernandes Macedo   64' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
16/11 21:30 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 2-0 FC Famalicao FC Famalicao Sporting Lissabon - FC Famalicao
17/11 21:30 FC Porto FC Porto 3-2 Portimonense Portimonense FC Porto - Portimonense
18/11 19:15 SL Benfica SL Benfica 2-0 Vitória Setúbal Vitória Setúbal SL Benfica - Vitória Setúbal
18/11 21:30 Rio Ave Rio Ave 1-0 Braga Braga Rio Ave - Braga
19/11 15:30 AD Oliveirense AD Oliveirense 2-3 nv Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal AD Oliveirense - Mari­timo Funchal
19/11 16:00 Moreirense Moreirense 5-2 Felgueiras 1932 Felgueiras 1932 Moreirense - Felgueiras 1932
19/11 16:00 SC Farense SC Farense 2-1 Leixões Leixões SC Farense - Leixões
19/11 16:00 Caldas SC Caldas SC P1-1  Arouca Arouca Caldas SC - Arouca
19/11 16:00 FC Vizela FC Vizela  2-2P Vilaverdense FC Vilaverdense FC FC Vizela - Vilaverdense FC
19/11 16:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 4-2 Freamunde Freamunde CF Uniao Madeira - Freamunde
19/11 16:00 Aca.Coimbra Aca.Coimbra 1-0 Nacional Nacional Aca.Coimbra - Nacional
19/11 16:00 União de Leiria União de Leiria 0-3 CD Aves CD Aves União de Leiria - CD Aves
19/11 17:00 Ideal Ideal 1-4 CD Cova Piedade CD Cova Piedade Ideal - CD Cova Piedade
19/11 17:00 SC Praiense SC Praiense 3-2 nv Vilafranquense Vilafranquense SC Praiense - Vilafranquense
19/11 17:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 2-0 Chaves Chaves CD Santa Clara - Chaves
19/11 21:15 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 2-1 Feirense Feirense Vitória Guimarães - Feirense
Topschutters
  Speler Goals
1. München 1860 Minervino da Silva 5
2. Mari­timo Funchal Pereira de Pinho 3
3. CD Aves Gomes da Silva 3
4. AS Roma Doumbia 3
5. SL Benfica Arango Duque 2
6. SC Farense Amaro Livramento 2
7. CD Aves Defendi 2
8. Sporting Lissabon Dost 2
9. Gil Vicente Maciel 2
10. CF Uniao Madeira da Silva Abreu 2