Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Apollon Limassol - Everton ()

Beoordeel

Apollon Limassol   Everton
Tassos Anastasios Kissas -
Roberge Valentin -
Andrei Ovidiu Pițian -
Jander Ribeiro Santana -
Allan Rodrigues de Souza -
Esteban Fernando Sachetti   78' -
Joao Pedro Guerra Cunha -
Nicolás Martínez   75' -
Fotios Papoulis -
Adrián Sardinero Corpa   60' -
André Schembri -
Antonio Jakolis   60' -
Ioannis Pittas   75' -
 
Joel Robles Blázquez -
Muhamed Besic -
Morgan Feeney -
Henry Charsley   90+1' -
Davy Klaassen -
Morgan Schneiderlin -
Nikola Vlašić   21': ASSIST   87' -
Ademola Lookman   21'   28' -
Kevin Mirallas   28': ASSIST   88' -
Beni Baningime   73' -
Fraser Hornby   82' -
Nathan Broadhead   82' -
Anthony Gordon   88' -
Alex Denny   90+1' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen
07/12 19:00 Villarreal Villarreal 0-1 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Villarreal - Mac. Tel-Aviv
07/12 19:00 FC København FC København 2-0 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol FC København - Sheriff Tiraspol
07/12 19:00 Zlín Zlín 0-2 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou Zlín - Lokomotiv Moskou
07/12 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 0-3 Everton Everton Apollon Limassol - Everton
07/12 19:00 Atalanta Atalanta 1-0 Lyon Lyon Atalanta - Lyon
07/12 19:00 Rijeka Rijeka 2-0 AC Milan AC Milan Rijeka - AC Milan
07/12 19:00 Austria Wien Austria Wien 0-0 AEK Athene AEK Athene Austria Wien - AEK Athene
07/12 19:00 Istanbul BB Istanbul BB 2-1 Braga Braga Istanbul BB - Braga
07/12 19:00 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 1-1 Ludogorets Ludogorets 1899 Hoffenheim - Ludogorets
07/12 19:00 Young Boys Bern Young Boys Bern 2-1 Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë Young Boys Bern - Skënderbeu Korçë
07/12 19:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev 4-1 Partizan Belgrado Partizan Belgrado Dinamo Kiev - Partizan Belgrado
07/12 19:00 Slavia Praha Slavia Praha 0-1 Astana Astana Slavia Praha - Astana
07/12 21:05 Hertha Berlin Hertha Berlin 1-1 Östersunds FK Östersunds FK Hertha Berlin - Östersunds FK
07/12 21:05 Zulte Waregem Zulte Waregem 3-2 Lazio Lazio Zulte Waregem - Lazio
07/12 21:05 Vitesse Vitesse 1-0 Nice Nice Vitesse - Nice
07/12 21:05 Vardar Vardar 1-1 Rosenborg BK Rosenborg BK Vardar - Rosenborg BK
07/12 21:05 Zorya Zorya 0-2 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao Zorya - Athletic de Bilbao
07/12 21:05 Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1-1 Konyaspor Konyaspor Vitória Guimarães - Konyaspor
07/12 21:05 Marseille Marseille 0-0 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg Marseille - Red Bull Salzburg
07/12 21:05 Arsenal Arsenal 6-0 Bate Borisov Bate Borisov Arsenal - Bate Borisov
07/12 21:05 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 1-0 1. FC Köln 1. FC Köln Rode Ster Belgrado - 1. FC Köln
07/12 21:05 Steaua Boekarest Steaua Boekarest 1-2 Lugano Lugano Steaua Boekarest - Lugano
07/12 21:05 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 0-2 Viktoria Plzen Viktoria Plzen Hapoel Be'er Sheva - Viktoria Plzen
07/12 21:05 Real Sociedad Real Sociedad 1-3 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg Real Sociedad - Zenit St Petersburg
Stand
  Groep A G P
1. Villarreal Villarreal 6 11
2. Astana Astana 6 10
3. Slavia Praha Slavia Praha 6 8
4. Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv 6 4
  Groep B G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 6 13
2. Partizan Belgrado Partizan Belgrado 6 8
3. Young Boys Bern Young Boys Bern 6 6
4. Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë 6 5
  Groep C G P
1. Braga Braga 6 10
2. Ludogorets Ludogorets 6 9
3. Istanbul BB Istanbul BB 6 8
4. 1899 Hoffenheim 1899 Hoffenheim 6 5
  Groep D G P
1. AC Milan AC Milan 6 11
2. AEK Athene AEK Athene 6 8
3. Rijeka Rijeka 6 7
4. Austria Wien Austria Wien 6 5
  Groep E G P
1. Atalanta Atalanta 6 14
2. Lyon Lyon 6 11
3. Everton Everton 6 4
4. Apollon Limassol Apollon Limassol 6 3
  Groep F G P
1. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 6 11
2. FC København FC København 6 9
3. Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 6 9
4. Zlín Zlín 6 2
  Groep G G P
1. Viktoria Plzen Viktoria Plzen 6 12
2. Steaua Boekarest Steaua Boekarest 6 10
3. Lugano Lugano 6 9
4. Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 6 4
  Groep H G P
1. Arsenal Arsenal 6 13
2. Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado 6 9
3. 1. FC Köln 1. FC Köln 6 6
4. Bate Borisov Bate Borisov 6 5
  Groep I G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 6 12
2. Marseille Marseille 6 8
3. Konyaspor Konyaspor 6 6
4. Vitória Guimarães Vitória Guimarães 6 5
  Groep J G P
1. Östersunds FK Östersunds FK 6 11
2. Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao 6 11
3. Zorya Zorya 6 6
4. Hertha Berlin Hertha Berlin 6 5
  Groep K G P
1. Lazio Lazio 6 13
2. Nice Nice 6 9
3. Zulte Waregem Zulte Waregem 6 7
4. Vitesse Vitesse 6 5
  Groep L G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 6 16
2. Real Sociedad Real Sociedad 6 12
3. Rosenborg BK Rosenborg BK 6 5
4. Vardar Vardar 6 1
Topschutters
  Speler Goals
1. Rode Ster Belgrado Boakye 8
2. Zenit St Petersburg Kokorin 8
3. Athletic de Bilbao Aduriz 8
4. AC Milan Valente Silva 8
5. Videoton FC Scepovic 7
6. Trakai Maksimov 7
7. Dinamo Kiev Ribeiro Moraes Júnior 6
8. Real Sociedad da Silva 5
9. Apollon Limassol Schembri 5
10. Red Bull Salzburg Dabbur 5