Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Real Zaragoza - Tenerife ()

Beoordeel

Real Zaragoza   Tenerife
Cristian Dario Álvarez -
Alberto Benito Correa -
Daniel Lasure Briz -
Diogo Sousa Verdasca -
Iñigo Eguaras Álvarez -
Aleix Febas Pérez   80' -
Simone Grippo -
José Raúl Gutiérrez Parejo   85' -
Jorge Marcos Pombo Escobar   6'   87' -
Javier Ros Añón   90+4' -
Borja Iglesias Quintas   83'   6': ASSIST -
Vinícius Vasconcelos Araújo   80' -
Alberto Zapater   87' -
Julián Javier Delmás Germán   90+4' -
 
Daniel Hernández Santos -
Lucas Elio Aveldaño   21' -
Samuel Geoffroy Camille   13' -
Alberto Jiménez Benítez -
Luis Jesús Pérez Maqueda -
Jesus Manuel Santana Abreu   77' -
Bryan Josue Acosta Ramos -
Víctor Añino Bermúdez -
Juan Carlos Real Ruiz -
Juan Villar Vázquez   31' -
Jorge Sáenz de Miera Colmeiro   21' -
Filip Malbašić   31' -
Brian Martín Pagés   77' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
19/01 16:00 Almeria Almeria 0-0 Cádiz CF Cádiz CF Almeria - Cádiz CF
19/01 18:00 Numancia Numancia 3-2 Córdoba CF Córdoba CF Numancia - Córdoba CF
19/01 18:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 2-2 Real Zaragoza Real Zaragoza Rayo Majadahonda - Real Zaragoza
19/01 20:30 Reus Deportiu Reus Deportiu 0-1 UD Las Palmas UD Las Palmas Reus Deportiu - UD Las Palmas
19/01 20:30 Malaga Malaga 2-1 Lugo Lugo Malaga - Lugo
20/01 12:00 Osasuna Osasuna 2-0 Real Mallorca Real Mallorca Osasuna - Real Mallorca
20/01 16:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 2-0 AD Alcorcon AD Alcorcon Sporting Gijon - AD Alcorcon
20/01 18:00 Deportivo Deportivo 2-0 Albacete Albacete Deportivo - Albacete
20/01 18:00 Tenerife Tenerife 2-0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Tenerife - Gimnàstic Tarragona
20/01 20:00 Extremadura UD Extremadura UD 0-2 Real Oviedo Real Oviedo Extremadura UD - Real Oviedo
21/01 21:00 Granada Granada 2-1 Elche CF Elche CF Granada - Elche CF
Stand
  Ploeg G P
1. Albacete Albacete 26 49
2. Malaga Malaga 26 48
3. Osasuna Osasuna 26 48
4. Granada Granada 26 47
5. Deportivo Deportivo 26 47
6. Real Oviedo Real Oviedo 26 42
7. Cádiz CF Cádiz CF 26 41
8. Real Mallorca Real Mallorca 26 40
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 26 38
10. UD Las Palmas UD Las Palmas 26 37
11. Almeria Almeria 25 34