Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Reus Deportiu - Lugo ()

Onbekend
Toeschouwers: 1822

Beoordeel

Reus Deportiu   Lugo
Edgar Badia -
Francisco Javier Atienza Valverde -
Joan Campins Vidal -
Alejandro Menendez Diez -
Jesús Olmo Lozano -
Alejandro Carbonell Vallés   69' -
Vítor Emanuel Cruz da Silva -
Juan Domínguez Lamas -
David Haro Iniesta   69' -
Alfredo Juan Mayordomo   45' -
Abdoul Karim Yoda   69' -
Dejan Lekić   69' -
Juan del Carmen Cámara Mesa   80' -
 
Juan Carlos Martín Corral -
Bernardo Víctor Cruz Torres -
Serge Sidoine Tchaha Leuko -
Luis Ruiz Sayago   52'   14': ASSIST   53' -
Fernando Seoane Antelo -
Ramon Olamilekan Azeez -
Vico Villegas Federico   88' -
José Antonio Malagón Rubio -
Carlos Pita González   61'   68' -
Mario Barco Vilar -
Cristian Ignacio Herrera López   90+2'   14' -
Vasyl Kravets   74'   53' -
Nicolás Gabriel Albarracín Basil   90+1'   68' -
Daniel Escriche Romero   88' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
19/01 16:00 Almeria Almeria 0-0 Cádiz CF Cádiz CF Almeria - Cádiz CF
19/01 18:00 Numancia Numancia 3-2 Córdoba CF Córdoba CF Numancia - Córdoba CF
19/01 18:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 2-2 Real Zaragoza Real Zaragoza Rayo Majadahonda - Real Zaragoza
19/01 20:30 Reus Deportiu Reus Deportiu 0-1 UD Las Palmas UD Las Palmas Reus Deportiu - UD Las Palmas
19/01 20:30 Malaga Malaga 2-1 Lugo Lugo Malaga - Lugo
20/01 12:00 Osasuna Osasuna 2-0 Real Mallorca Real Mallorca Osasuna - Real Mallorca
20/01 16:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 2-0 AD Alcorcon AD Alcorcon Sporting Gijon - AD Alcorcon
20/01 18:00 Deportivo Deportivo 2-0 Albacete Albacete Deportivo - Albacete
20/01 18:00 Tenerife Tenerife 2-0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Tenerife - Gimnàstic Tarragona
20/01 20:00 Extremadura UD Extremadura UD 0-2 Real Oviedo Real Oviedo Extremadura UD - Real Oviedo
21/01 21:00 Granada Granada 2-1 Elche CF Elche CF Granada - Elche CF
Stand
  Ploeg G P
1. Albacete Albacete 26 49
2. Malaga Malaga 26 48
3. Osasuna Osasuna 26 48
4. Granada Granada 26 47
5. Deportivo Deportivo 26 47
6. Real Oviedo Real Oviedo 26 42
7. Cádiz CF Cádiz CF 26 41
8. Real Mallorca Real Mallorca 26 40
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 26 38
10. Almeria Almeria 26 37
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 26 37