Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Sporting Gijon - AD Alcorcon ()

Beoordeel

Sporting Gijon   AD Alcorcon
Diego Mariño -
. Alex -
Federico Barba -
Jordi Calavera Espinach   54'   55' -
Sergio Álvarez Diaz -
Ismael Lopez Blanco -
Rubén García Santos   83' -
Alejandro Bergantinos Garcia -
Carlos Carmona Bonet   49' -
Carlos Castro García   49': ASSIST   64' -
Michael Nicolás Santos Rosadilla   89' -
Juan Rodríguez Martínez   55' -
Jonathan Rodríguez Menéndez   64' -
Moisés Gómez Bordonado   83' -
 
Casto Espinosa Barriga -
David Fernandez Cortazar -
Laureano Sanabria Ruiz -
César Soriano Ferrero   26' -
Albert Dorca Maso   24': OWNGOAL -
Álvaro Peña Herrero -
Marco Sangalli Fuentes   23'   46' -
Daniel Toribio Gutiérrez   56' -
Alvaro Jimenez Candela -
Jonathan Pereira Rodríguez -
Hugo Alvarez Quintas   26' -
Mateo Ezequiel García   46' -
Borja Domínguez Domínguez   56' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
12/01 21:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2-2 Real Oviedo Real Oviedo Rayo Vallecano - Real Oviedo
13/01 16:00 Barcelona Barcelona 0-1 Valladolid Valladolid Barcelona - Valladolid
13/01 18:00 Almeria Almeria 1-1 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Almeria - Gimnàstic Tarragona
13/01 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 3-0 AD Alcorcon AD Alcorcon Sporting Gijon - AD Alcorcon
13/01 20:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 0-1 Lugo Lugo Reus Deportiu - Lugo
13/01 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 1-0 Tenerife Tenerife Real Zaragoza - Tenerife
14/01 12:00 Huesca Huesca 2-1 Numancia Numancia Huesca - Numancia
14/01 16:00 Cádiz CF Cádiz CF 2-0 Córdoba CF Córdoba CF Cádiz CF - Córdoba CF
14/01 18:00 Leonesa Leonesa 2-1 La Hoya Lorca La Hoya Lorca Leonesa - La Hoya Lorca
14/01 18:00 Albacete Albacete 2-1 Granada Granada Albacete - Granada
14/01 20:00 Sevilla Sevilla 0-1 Osasuna Osasuna Sevilla - Osasuna
Stand
  Ploeg G P
1. Sporting Gijon Sporting Gijon 35 64
2. Rayo Vallecano Rayo Vallecano 35 64
3. Huesca Huesca 35 62
4. Numancia Numancia 35 57
5. Cádiz CF Cádiz CF 35 57
6. Real Oviedo Real Oviedo 35 56
7. Real Zaragoza Real Zaragoza 35 55
8. Granada Granada 35 54
9. Tenerife Tenerife 35 52
10. Osasuna Osasuna 35 52
11. Valladolid Valladolid 35 51
Topschutters

Geen doelpunten