Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Sporting Gijon - AD Alcorcon ()

Beoordeel

Sporting Gijon   AD Alcorcon
Diego Mariño -
. Alex -
Federico Barba -
Jordi Calavera Espinach   54'   55' -
Sergio Álvarez Díaz -
Ismael Lopez Blanco -
Rubén García Santos   83' -
Alejandro Bergantinos Garcia -
Carlos Carmona Bonet   49' -
Carlos Castro García   49': ASSIST   64' -
Michael Nicolás Santos Rosadilla   89' -
Juan Rodríguez Martínez   55' -
Jonathan Rodríguez Menéndez   64' -
Moisés Gómez Bordonado   83' -
 
Casto Espinosa Barriga -
David Fernandez Cortazar -
Laureano Sanabria Ruiz -
César Soriano Ferrero   26' -
Albert Dorca Maso   24': OWNGOAL -
Álvaro Peña Herrero -
Marco Sangalli Fuentes   23'   46' -
Daniel Toribio Gutiérrez   56' -
Alvaro Jimenez Candela -
Jonathan Pereira Rodríguez -
Hugo Alvarez Quintas   26' -
Mateo Ezequiel García   46' -
Borja Domínguez Domínguez   56' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
20/01 19:00? Almeria Almeria - Cádiz CF Cádiz CF Almeria - Cádiz CF
20/01 19:00? Osasuna Osasuna - Real Mallorca Real Mallorca Osasuna - Real Mallorca
20/01 19:00? Malaga Malaga - Lugo Lugo Malaga - Lugo
20/01 19:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - UD Las Palmas UD Las Palmas Reus Deportiu - UD Las Palmas
20/01 19:00? Granada Granada - Elche CF Elche CF Granada - Elche CF
20/01 19:00? Numancia Numancia - Córdoba CF Córdoba CF Numancia - Córdoba CF
20/01 19:00? Sporting Gijon Sporting Gijon - AD Alcorcon AD Alcorcon Sporting Gijon - AD Alcorcon
20/01 19:00? Deportivo Deportivo - Albacete Albacete Deportivo - Albacete
20/01 19:00? Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda - Real Zaragoza Real Zaragoza Rayo Majadahonda - Real Zaragoza
20/01 19:00? Extremadura UD Extremadura UD - Real Oviedo Real Oviedo Extremadura UD - Real Oviedo
20/01 19:00? Tenerife Tenerife - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Tenerife - Gimnàstic Tarragona
Stand
  Ploeg G P
1. Malaga Malaga 9 22
2. Granada Granada 9 20
3. Deportivo Deportivo 9 18
4. AD Alcorcon AD Alcorcon 9 18
5. UD Las Palmas UD Las Palmas 9 15
6. Real Mallorca Real Mallorca 9 14
7. Almeria Almeria 9 13
8. Albacete Albacete 9 13
9. Numancia Numancia 9 13
10. Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 9 12
11. Sporting Gijon Sporting Gijon 9 12
Topschutters

Geen doelpunten