Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Beoordeel

Albacete   Granada
Bartolomeu Nadal Mesquida -
Álvaro Arroyo Martínez -
Mickael Gaffour   55' -
Jesús María Herrero Gómez   54' -
David Morillas Jiménez -
Esteban Ariel Saveljich -
Ion Erice Dominguez -
Daniel Jose Rodríguez Vázquez   17' -
Néstor Susaeta Jaurrieta   51': ASSIST   71' -
Jérémie Bela   80' -
Aridane Jesus Santana Cabrera   17': ASSIST   51' -
César de la Hoz López   71' -
Francisco José Perdomo Borges   80' -
 
Javier Varas -
(José Manuel Flores Moreno ) Chico -
Víctor David Díaz Miguel -
Alejandro Martinez Sanchez   49' -
Matthieu Saunier   33' -
Javier Espinosa   56' -
Pierre Kunde Malong -
Sergio Fernando Peña Flores -
Alberto Martin Romo Garcia Adamez   59'   77' -
Pedro Antonio Sánchez Moñino -
Rey Manaj   44'   64' -
Adrian Ramos   89'   56' -
José Luis Moreno Barroso   64' -
Antonio José Rodríguez Díaz   77' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
19/01 16:00 Almeria Almeria - Cádiz CF Cádiz CF Almeria - Cádiz CF
19/01 18:00 Numancia Numancia - Córdoba CF Córdoba CF Numancia - Córdoba CF
19/01 18:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda - Real Zaragoza Real Zaragoza Rayo Majadahonda - Real Zaragoza
19/01 20:30 Reus Deportiu Reus Deportiu - UD Las Palmas UD Las Palmas Reus Deportiu - UD Las Palmas
19/01 20:30 Malaga Malaga - Lugo Lugo Malaga - Lugo
20/01 12:00 Osasuna Osasuna - Real Mallorca Real Mallorca Osasuna - Real Mallorca
20/01 16:00 Sporting Gijon Sporting Gijon - AD Alcorcon AD Alcorcon Sporting Gijon - AD Alcorcon
20/01 18:00 Deportivo Deportivo - Albacete Albacete Deportivo - Albacete
20/01 18:00 Tenerife Tenerife - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Tenerife - Gimnàstic Tarragona
20/01 20:00 Extremadura UD Extremadura UD - Real Oviedo Real Oviedo Extremadura UD - Real Oviedo
21/01 21:00 Granada Granada - Elche CF Elche CF Granada - Elche CF
Stand
  Ploeg G P
1. Granada Granada 21 40
2. Malaga Malaga 21 39
3. Albacete Albacete 21 39
4. Deportivo Deportivo 21 36
5. AD Alcorcon AD Alcorcon 21 35
6. Osasuna Osasuna 21 35
7. Cádiz CF Cádiz CF 21 33
8. Real Mallorca Real Mallorca 21 33
9. Real Oviedo Real Oviedo 21 30
10. Almeria Almeria 21 29
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 21 28
Topschutters

Geen doelpunten