Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Leonesa - La Hoya Lorca ()

Beoordeel

Leonesa   La Hoya Lorca
Jorge Palatsi Gallego -
Isaac Carcelén Valencia -
Iván Garrido González   43' -
Gianni Zuiverloon   68' -
Yeray González Luis   77' -
Thierry Rua Moutinho   67' -
Mario Ortiz Ruiz   80' -
Josep Señé Escudero   69'   88': ASSIST -
Rodrigo Lozano   60' -
Iker Guarrotxena Vallejo   46' -
Sergio Marcos González   88'   67' -
Ariday Cabrera Suárez   68' -
 
Francisco Ramón Dorronsoro Sánchez -
Marcus Holgersson   64' -
Francisc Pablo Cruz Torres -
Carlos González Pena   43' -
Carlos Pomares Rayo -
Emmanuel Apeh   73' -
Fernando García Puchades -
Aly Malle   33'   79' -
Javier Muñoz Jiménez   90+5'   58': PENALTY -
Manuel Onwu Villafranca -
Abel Gómez Moreno   90+2'   73' -
Miguel Ángel Merentiel Serrano   79' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

90+5   Gele kaart voor Javier Muñoz Jiménez
90+2   Gele kaart voor Abel Gómez Moreno
88   Doelpunt van Sergio Marcos González (Josep Señé Escudero)
80   Gele kaart voor Mario Ortiz Ruiz
77   Gele kaart voor Yeray González Luis
79   Aly Malle
Miguel Ángel Merentiel Serrano
73   Emmanuel Apeh
Abel Gómez Moreno
69   Doelpunt van Josep Señé Escudero
68   Gianni Zuiverloon
Ariday Cabrera Suárez
67   Thierry Rua Moutinho
Sergio Marcos González
64   Gele kaart voor Marcus Holgersson
60   Gele kaart voor Rodrigo Lozano
58   Doelpunt van Javier Muñoz Jiménez
43   Gele kaart voor Carlos González Pena
43   Gele kaart voor Iván Garrido González
33   Gele kaart voor Aly Malle
Kalender / Voetbaluitslagen
20/01 19:00? Almeria Almeria - Cádiz CF Cádiz CF Almeria - Cádiz CF
20/01 19:00? Osasuna Osasuna - Real Mallorca Real Mallorca Osasuna - Real Mallorca
20/01 19:00? Malaga Malaga - Lugo Lugo Malaga - Lugo
20/01 19:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - UD Las Palmas UD Las Palmas Reus Deportiu - UD Las Palmas
20/01 19:00? Granada Granada - Elche CF Elche CF Granada - Elche CF
20/01 19:00? Numancia Numancia - Córdoba CF Córdoba CF Numancia - Córdoba CF
20/01 19:00? Sporting Gijon Sporting Gijon - AD Alcorcon AD Alcorcon Sporting Gijon - AD Alcorcon
20/01 19:00? Deportivo Deportivo - Albacete Albacete Deportivo - Albacete
20/01 19:00? Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda - Real Zaragoza Real Zaragoza Rayo Majadahonda - Real Zaragoza
20/01 19:00? Extremadura UD Extremadura UD - Real Oviedo Real Oviedo Extremadura UD - Real Oviedo
20/01 19:00? Tenerife Tenerife - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Tenerife - Gimnàstic Tarragona
Stand
  Ploeg G P
1. Malaga Malaga 9 22
2. Granada Granada 9 20
3. Deportivo Deportivo 9 18
4. AD Alcorcon AD Alcorcon 9 18
5. UD Las Palmas UD Las Palmas 9 15
6. Real Mallorca Real Mallorca 9 14
7. Almeria Almeria 9 13
8. Albacete Albacete 9 13
9. Numancia Numancia 9 13
10. Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 9 12
11. Sporting Gijon Sporting Gijon 9 12
Topschutters

Geen doelpunten