Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Sevilla - Osasuna ()

Beoordeel

Sevilla   Osasuna
Juan Soriano Oropesa -
Borja San Emeterio Díaz -
José Joaquín Matos García -
Federico San Emeterio Díaz -
Yan Brice Eteki   74' -
Alejandro Pozo Pozo   63' -
Francisco José Sánchez Rodríguez   36' -
José Alonso Alonso Lara -
Juan Berrocal González   69' -
Marc Gual Huguet   63' -
David Carmona Sierra   69' -
Giorgi Aburjania   74' -
 
Sergio Herrera Pirón -
Manuel Castellano Castro   55': ASSIST -
Carlos Clerc Martinez   86' -
Unai García Lugea -
Sanjuré Oier -
Joaquín Arzura -
Lucas Torro Marset -
Enrique Barja Afonso -
David Rodriguez Sánchez   55'   70' -
Francisco Jimenez Tejada Xisco -
Robert Ibañez Castro   53' -
Enrique González Casín   70' -
Cayetano Bartolomé Bonnin Vázquez   86' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
20/01 19:00? Almeria Almeria - Cádiz CF Cádiz CF Almeria - Cádiz CF
20/01 19:00? Osasuna Osasuna - Real Mallorca Real Mallorca Osasuna - Real Mallorca
20/01 19:00? Malaga Malaga - Lugo Lugo Malaga - Lugo
20/01 19:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - UD Las Palmas UD Las Palmas Reus Deportiu - UD Las Palmas
20/01 19:00? Granada Granada - Elche CF Elche CF Granada - Elche CF
20/01 19:00? Numancia Numancia - Córdoba CF Córdoba CF Numancia - Córdoba CF
20/01 19:00? Sporting Gijon Sporting Gijon - AD Alcorcon AD Alcorcon Sporting Gijon - AD Alcorcon
20/01 19:00? Deportivo Deportivo - Albacete Albacete Deportivo - Albacete
20/01 19:00? Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda - Real Zaragoza Real Zaragoza Rayo Majadahonda - Real Zaragoza
20/01 19:00? Extremadura UD Extremadura UD - Real Oviedo Real Oviedo Extremadura UD - Real Oviedo
20/01 19:00? Tenerife Tenerife - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Tenerife - Gimnàstic Tarragona
Stand
  Ploeg G P
1. Malaga Malaga 10 22
2. AD Alcorcon AD Alcorcon 10 21
3. Granada Granada 10 20
4. Deportivo Deportivo 10 19
5. UD Las Palmas UD Las Palmas 10 18
6. Real Mallorca Real Mallorca 10 15
7. Real Oviedo Real Oviedo 10 15
8. Almeria Almeria 10 14
9. Albacete Albacete 10 14
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 10 13
11. Numancia Numancia 10 13
Topschutters

Geen doelpunten