Coupe de France Coupe de France

Word fan van Coupe de France!
Facebook
RSS Feed van Coupe de France Download kalender van Coupe de France

Epinal - Marseille ()

Onbekend
Toeschouwers: 6912
   Einde 
90+3

Doelpunt van Morgan Sanson


Jouw oordeel?
73

Doelpunt van Valère Germain


Jouw oordeel?

RUST
Epinal - Marseille: 0-0

Speel even voor coach. Wie zou jij vervangen?Klik op het rode pijltje naast de speler die je zou vervangen. Klik op het groene pijltje naast de speler die je zou inbrengen.
Wat vind je van de match? Laat het weten in de Reacties.

44

Gele kaart voor Aymen Abdennour

10

Gele kaart voor Yohan Bai

1

Epinal-Marseille: 0-0

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Live

Jupiler Pro LeagueUnibet
 18:00 Eupen Eupen - Zulte Waregem Zulte Waregem
2.55 3.65 2.65
 20:00 Cercle Brugge Cercle Brugge - KV Oostende KV Oostende
2.15 3.45 3.50
 20:00 Waasland-Beveren Waasland-Beveren - KV Kortrijk KV Kortrijk
3.50 3.50 2.10
 20:30 Moeskroen Moeskroen - Sporting Lokeren Sporting Lokeren
1.71 3.80 5.15
1e klasse BUnibet
 17:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk - Roeselare Roeselare
1.62 3.70 4.80
 20:30 KV Mechelen KV Mechelen - Union SG Union SG
1.51 3.85 5.60
BundesligaBetfirst
 15:30 Bayern München Bayern München - Hertha Berlin Hertha Berlin
1.19 7.00 17.75
 15:30 1. FSV Mainz 05 1. FSV Mainz 05 - FC Schalke 04 FC Schalke 04
2.85 3.35 2.55
 15:30 Freiburg Freiburg - FC Augsburg FC Augsburg
2.25 3.40 3.40
 15:30 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach - VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
1.87 3.60 4.45
 18:30 Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf - 1.FC Nürnberg 1.FC Nürnberg
1.87 3.60 4.55
Premier LeagueBetfirst
 13:30 Burnley Burnley - Tottenham Tottenham
5.50 3.75 1.74
 16:00 Bournemouth Bournemouth - Wolverhampton Wolverhampton
2.85 3.40 2.60
 16:00 Newcastle United Newcastle United - Huddersfield Town Huddersfield Town
1.87 3.50 4.95
 18:30 Leicester City Leicester City - Crystal Palace Crystal Palace
2.25 3.40 3.50
Ligue 1Betfirst
 17:00 PSG PSG - Nîmes Olympique Nîmes Olympique
1.22 7.00 12.50
 20:00 Amiens Amiens - Nice Nice
2.75 3.00 2.90
 20:00 Guingamp Guingamp - Angers Angers
2.50 3.15 3.05
Serie ABetfirst
 15:00 Torino Torino - Atalanta Atalanta
3.25 3.35 2.30
 20:30 Frosinone Frosinone - AS Roma AS Roma
6.25 4.65 1.51
Nederlandse EredivisieBetfirst
 18:30 Utrecht Utrecht - Excelsior Excelsior
1.32 5.45 8.75
 19:45 Zwolle Zwolle - De Graafschap De Graafschap
1.53 4.25 6.10
 19:45 Fortuna Sittard Fortuna Sittard - Heerenveen Heerenveen
2.85 3.70 2.30
 20:45 NAC NAC - FC Groningen FC Groningen
3.45 3.50 2.10
Primeira LigaBetfirst
 16:30 Feirense Feirense - Moreirense Moreirense
3.70 3.25 2.15
 19:00 Portimonense Portimonense - CD Aves CD Aves
2.05 3.55 3.70
 21:30 Vitória Setúbal Vitória Setúbal - Vitória Guimarães Vitória Guimarães
3.35 3.05 2.40
Scottish Premier LeagueBetfirst
 16:00 St Johnstone FC St Johnstone FC - Aberdeen Aberdeen
 16:00 Hearts Hearts - Saint Mirren Saint Mirren
 16:00 Livingston Livingston - Kilmarnock Kilmarnock
Primera DivisionBetfirst
 13:00 Getafe Getafe - Rayo Vallecano Rayo Vallecano
1.77 3.60 5.20
 16:15 Sevilla Sevilla - Barcelona Barcelona
3.60 3.85 2.00
 18:30 Alaves Alaves - Celta De Vigo Celta De Vigo
2.35 3.35 3.20
 20:45 Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao - SD Eibar SD Eibar
2.10 3.30 3.85
2. BundesligaBetfirst
 13:00 1. FC Köln 1. FC Köln - Sandhausen Sandhausen
1.41 4.65 7.50
 13:00 FC St. Pauli FC St. Pauli - FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt 04
2.40 3.15 3.10
 13:00 Darmstadt 98 Darmstadt 98 - Dynamo Dresden Dynamo Dresden
2.45 3.15 3.05
 13:00 VfL Bochum VfL Bochum - Holstein Kiel Holstein Kiel
2.40 3.35 2.95
The ChampionshipBetfirst
 16:00 Birmingham City Birmingham City - Blackburn Blackburn
 16:00 Brentford Brentford - Hull City Hull City
 16:00 Leeds United Leeds United - Bolton Wanderers Bolton Wanderers
 16:00 Middlesbrough Middlesbrough - QPR QPR
 16:00 Millwall Millwall - Preston North End Preston North End
 16:00 Norwich City Norwich City - Bristol City Bristol City
 16:00 Reading Reading - Rotherham United Rotherham United
 16:00 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday - Swansea Swansea
 16:00 Stoke City Stoke City - Aston Villa Aston Villa
 16:00 Wigan Wigan - Ipswich Town Ipswich Town
 18:30 West Bromwich West Bromwich - Sheffield United Sheffield United
Serie BBetfirst
 15:00 Cremonese Cremonese - Ascoli Ascoli
2.00 2.95 4.45
 15:00 Perugia Perugia - Cosenza Cosenza
1.87 3.10 4.75
 15:00 Brescia Brescia - Crotone Crotone
1.87 3.25 4.65
 15:00 Cittadella Cittadella - Lecce Lecce
2.20 3.05 3.55
 15:00 Pescara Pescara - Calcio Padova Calcio Padova
1.87 3.10 4.80
 15:00 Carpi Carpi - Spezia Spezia
3.70 3.10 2.10
 18:00 Foggia Foggia - Benevento Benevento
2.80 2.95 2.65
Segunda LigaBetfirst
 12:00 FC Famalicao FC Famalicao - CD Mafra CD Mafra
 16:00 Oliveirense Oliveirense - Leixões Leixões
 18:00 Penafiel Penafiel - Sporting Covilhã Sporting Covilhã
Scottish ChampionshipBetfirst
 16:00 Ayr United Ayr United - Dunfermline Dunfermline
 16:00 Inverness C.T. Inverness C.T. - Greenock Morton FC Greenock Morton FC
 16:00 Falkirk Falkirk - Dundee United Dundee United
 16:00 Partick Thistle Partick Thistle - Ross County FC Ross County FC
 16:00 Queen of the South Queen of the South - Alloa Athletic Alloa Athletic
Segunda DivisionBetfirst
 16:00 Albacete Albacete - Real Oviedo Real Oviedo
2.20 3.05 3.65
 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona - Cádiz CF Cádiz CF
4.15 2.95 2.10
 20:00 AD Alcorcon AD Alcorcon - UD Las Palmas UD Las Palmas
2.25 2.95 3.70
 20:30 Osasuna Osasuna - Real Zaragoza Real Zaragoza
1.71 3.50 5.35

Epinal

Olivier Robin    
Loïc Meyer    
Driss Trichard    
Désiré Segbé Azankpo    
Rafael Mazzei Ribeiro Chagas    
Jérémias Tango    
Nestor Boyou Kodjia    
Steve Mathot    
Mohamed Labhiri   82    
Yohan Bai   10   75    
Bank
Abdoulaye Niang   65    
Abdoulaye Niang   65    
Boubacar Fofana   75    
Omar Konté   82    
Hugo Lambert    
Théo Gazagnes    
Mike Cestor    
Xavier Collin  

Marseille

Yohann Pelé    
Lucas Ariel Ocampos    
Maxime Lopez    
Franck Zambo    
Morgan Sanson   90+3    
Aymen Abdennour   44    
Jorge Pires da Fonseca Rolando    
Henri Bedimo    
Bouna Sarr    
Kostantinos Mitroglou   71    
Yusuf Sari   61    
Bank
Florian Thauvin   61    
Valère Germain   73   71    
Hiroki Sakai    
Clinton NJie    
Christopher Rocchia    
Boubacar Kamara    
Florian Escales    
Rudi Garcia  
Kalender / Voetbaluitslagen
22/01 18:30 Andrézieux Andrézieux 1-2 Lyon-Duchère Lyon-Duchère Andrézieux - Lyon-Duchère
22/01 18:30 Villefranche Villefranche 2-0 Les Herbiers Les Herbiers Villefranche - Les Herbiers
22/01 18:30 Nancy Nancy 1-2 nv Guingamp Guingamp Nancy - Guingamp
22/01 18:30 Toulouse Toulouse P4-4  Reims Reims Toulouse - Reims
22/01 21:00 Sète Sète 0-1 Lille OSC Lille OSC Sète - Lille OSC
22/01 21:00 Monaco Monaco 1-3 Metz Metz Monaco - Metz
23/01 18:30 Saint-Etienne Saint-Etienne 3-6 Dijon Dijon Saint-Etienne - Dijon
23/01 18:30 Viry-Châtillon Viry-Châtillon 0-6 Caen Caen Viry-Châtillon - Caen
23/01 18:30 St-Pryvé St-Hilaire St-Pryvé St-Hilaire 0-2 Rennes Rennes St-Pryvé St-Hilaire - Rennes
23/01 18:30 Marignane Gignac Marignane Gignac  0-0P Iris Club de Croix Iris Club de Croix Marignane Gignac - Iris Club de Croix
23/01 18:30 Bergerac Bergerac 2-3 nv Orléans Orléans Bergerac - Orléans
23/01 21:05 PSG PSG 2-0 Strasbourg Strasbourg PSG - Strasbourg
24/01 18:00 Bastia Bastia 2-1 Noisy-le-Grand Noisy-le-Grand Bastia - Noisy-le-Grand
24/01 18:00 Vitré Vitré 3-0 Le Havre Le Havre Vitré - Le Havre
24/01 21:00 Amiens Amiens 0-2 Lyon Lyon Amiens - Lyon
02/02 15:00 Sannois-Saint-Gratien Sannois-Saint-Gratien 0-1 Nantes Nantes Sannois-Saint-Gratien - Nantes
Topschutters
  Speler Goals
1. Créteil Pouye 5
2. Martigues Julienne 5
3. Dijon Sliti 4
4. Le Havre Thiaré 4
5. Orléans Perrin 4
6. Illzach Modenheim Diallo 3
7. Virton Bru 3
8. Stade Brestois Charbonnier 3
9. Cholet N'Diasse Sarr 3
10. Dijon Tavares 3