Coupe de France Coupe de France

Word fan van Coupe de France!
Facebook
RSS Feed van Coupe de France Download kalender van Coupe de France

Bourg-Péronnas - Marseille ()

   Einde 
73

Gele kaart voor Adama Sarr

89

Doelpunt van Clinton NJie


Jouw oordeel?
81

Doelpunt van Kostantinos Mitroglou


Jouw oordeel?
71

Doelpunt van Lucas Ariel Ocampos


Jouw oordeel?
48

Doelpunt van Lucas Ariel Ocampos


Jouw oordeel?

RUST
Bourg-Péronnas - Marseille: 0-5

Speel even voor coach. Wie zou jij vervangen?Klik op het rode pijltje naast de speler die je zou vervangen. Klik op het groene pijltje naast de speler die je zou inbrengen.
Wat vind je van de match? Laat het weten in de Reacties.

40

Doelpunt van Kostantinos Mitroglou


Jouw oordeel?
20

Doelpunt van Kostantinos Mitroglou


Jouw oordeel?
16

Doelpunt van Lucas Ariel Ocampos


Jouw oordeel?
13

Doelpunt van Dimitri Payet


Jouw oordeel?
10

Doelpunt van Luiz Gustavo


Jouw oordeel?
1

Bourg-Péronnas-Marseille: 0-0

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Live

Jupiler Pro LeagueUnibet
 14:30 Anderlecht Anderlecht - Club Brugge Club Brugge
2.80 3.45 2.50
 18:00 KRC Genk KRC Genk - Antwerp Antwerp
1.69 3.75 5.50
 20:00 Sint-Truiden Sint-Truiden - Charleroi Charleroi
2.20 3.50 3.30
1e klasse BUnibet
 16:00 Tubeke Tubeke - OH Leuven OH Leuven
2.70 3.25 2.45
BundesligaBetfirst
 15:30 Hannover 96 Hannover 96 - Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
4.55 3.90 1.80
 18:00 Borussia Dortmund Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
1.87 3.95 4.15
Premier LeagueBetfirst
 15:05 Arsenal Arsenal - Southampton Southampton
1.53 4.55 6.55
 15:05 Manchester United Manchester United - Liverpool FC Liverpool FC
3.15 3.50 2.35
Ligue 1Betfirst
 15:00 Montpellier Montpellier - Reims Reims
2.30 3.00 3.60
 15:00 Nantes Nantes - Bordeaux Bordeaux
2.00 3.35 4.10
 15:00 Toulouse Toulouse - Caen Caen
1.87 3.50 4.50
 17:00 Rennes Rennes - Marseille Marseille
2.90 3.30 2.50
 21:00 Monaco Monaco - Lyon Lyon
3.25 3.55 2.20
Serie ABetfirst
 12:30 Sampdoria Sampdoria - Cagliari Cagliari
1.80 3.60 4.85
 15:00 Bologna Bologna - Juventus Juventus
7.50 4.35 1.48
 15:00 Chievo Chievo - Genoa Genoa
3.40 3.30 2.30
 15:00 Sassuolo Sassuolo - SPAL SPAL
2.00 3.45 3.95
 18:00 Parma Parma - Napoli Napoli
7.75 4.55 1.45
 20:30 Fiorentina Fiorentina - Inter Milaan Inter Milaan
2.80 3.20 2.75
Nederlandse EredivisieBetfirst
 12:15 ADO Den Haag ADO Den Haag - Ajax Ajax
13.00 7.25 1.19
 14:30 PSV PSV - Feyenoord Feyenoord
1.57 4.50 5.25
 14:30 Emmen Emmen - Vitesse Vitesse
4.00 3.60 1.91
 16:45 Willem II Willem II - AZ Alkmaar AZ Alkmaar
5.55 4.30 1.57
Primeira LigaBetfirst
 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara - Nacional Nacional
2.15 3.50 3.35
 18:30 Boavista Boavista - Rio Ave Rio Ave
2.25 3.30 3.40
Scottish Premier LeagueBetfirst
 13:15 Hamilton Academical Hamilton Academical - Rangers FC Rangers FC
 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow - Motherwell Motherwell
Primera DivisionBetfirst
 12:00 CD Leganés CD Leganés - Valencia CF Valencia CF
2.80 3.05 2.80
 16:15 Atlético Madrid Atlético Madrid - Villarreal Villarreal
1.56 4.05 6.85
 18:30 Valladolid Valladolid - Real Betis Real Betis
2.65 3.20 2.90
 20:45 Levante Levante - Real Madrid Real Madrid
6.00 4.70 1.51
2. BundesligaBetfirst
 13:30 Jahn Regensburg Jahn Regensburg - Hamburger SV Hamburger SV
3.00 3.45 2.35
 13:30 Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue - MSV Duisburg MSV Duisburg
2.25 3.15 3.40
 13:30 1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg - Padernborn 07 Padernborn 07
2.70 3.45 2.50
League CupBetfirst
 17:30 Chelsea Chelsea - Manchester City Manchester City
5.45 4.40 1.56
Serie BBetfirst
 21:00 Livorno Livorno - Venezia Venezia
2.35 2.85 3.40
Eerste DivisieBetfirst
 14:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
1.87 3.75 3.75
Segunda LigaBetfirst
 12:15 Benfica Benfica - CD Cova Piedade CD Cova Piedade
1.45 4.15 7.00
 12:15 SC Farense SC Farense - Paços de Ferreira Paços de Ferreira
4.95 3.35 1.77
 16:00 Arouca Arouca - Porto Porto
1.95 3.35 4.00
 16:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC - Braga Braga
2.10 3.15 3.65
 18:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães - Varzim Varzim
2.20 3.10 3.45
 21:00 Estoril Estoril - Aca.Coimbra Aca.Coimbra
2.05 3.15 3.80
Segunda DivisionBetfirst
 12:00 Sporting Gijon Sporting Gijon - Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
1.61 3.70 6.05
 16:00 Almeria Almeria - Córdoba CF Córdoba CF
1.61 3.80 6.15
 18:00 Malaga Malaga - Deportivo Deportivo
2.60 2.85 3.20
 18:00 Lugo Lugo - Elche CF Elche CF
2.25 3.10 3.45
 20:00 Extremadura UD Extremadura UD - Numancia Numancia
2.40 3.00 3.25

Bourg-Péronnas

Nicolas Saint-Ruf    
Pape Abdou Paye    
Guillaume Heinry    
Youssou N'Diaye    
Grégoire Amiot    
Yoann Court    
Jimmy Nirlo    
Yanis Merdji   79    
Kevin Koubemba   65    
Jordan Pierre Charles   57    
Bank
Aurélien Faivre   57    
Adama Sarr   73   65    
Fabien Tchenkoua   79    
Antoine Ponroy    
Quentin Martin    
Thomas Gamiette    
Hervé Della Maggiore  

Marseille

Adil Rami    
Bouna Sarr    
Lucas Ariel Ocampos   16   48   71    
Maxime Lopez    
Steve Mandanda    
Dimitri Payet   13    
Kostantinos Mitroglou   20   40   81    
Aymen Abdennour   5    
Jordan Amavi   66    
Luiz Gustavo   10   54    
Bank
Boubacar Kamara   54    
Henri Bedimo   66    
Yusuf Sari   71    
Hiroki Sakai    
Morgan Sanson    
Jorge Pires da Fonseca Rolando    
Yohann Pelé    
Rudi Garcia  
Kalender / Voetbaluitslagen
05/02 18:30 Iris Club de Croix Iris Club de Croix 0-3 Dijon Dijon Iris Club de Croix - Dijon
05/02 18:30 Metz Metz 0-1 Orléans Orléans Metz - Orléans
05/02 18:30 Nantes Nantes 2-0 Toulouse Toulouse Nantes - Toulouse
05/02 21:00 Bastia Bastia  2-2P Caen Caen Bastia - Caen
06/02 18:30 Villefranche Villefranche 0-3 nv PSG PSG Villefranche - PSG
06/02 18:30 Vitré Vitré 3-2 Lyon-Duchère Lyon-Duchère Vitré - Lyon-Duchère
06/02 21:05 Rennes Rennes 2-1 Lille OSC Lille OSC Rennes - Lille OSC
07/02 21:00 Guingamp Guingamp 1-2 Lyon Lyon Guingamp - Lyon
Topschutters
  Speler Goals
1. Créteil Pouye 5
2. Martigues Julienne 5
3. Dijon Sliti 4
4. Le Havre Thiaré 4
5. Orléans Perrin 4
6. Illzach Modenheim Diallo 3
7. Virton Bru 3
8. Stade Brestois Charbonnier 3
9. Cholet N'Diasse Sarr 3
10. Dijon Tavares 3