1e klasse B 1e klasse B

Word fan van 1e klasse B!
Facebook
RSS Feed van 1e klasse B Download kalender van 1e klasse B

OH Leuven - KFCO Beerschot-Wilrijk ()

Kard. Mercierlaan 46, 3001 Heverlee
Toeschouwers: 4943

Beoordeel

OH Leuven   KFCO Beerschot-Wilrijk
Kawin Thamsatchanan -
Benjamin Boulenger -
Kenneth Schuermans -
Derrick Tshimanga   65' -
Joeri Dequevy   60'   68' -
Julien Gorius -
David Hubert -
Samy Kehli -
Aristide Simon Pierre Diedhiou   72' -
Nikola Storm -
Jarno Libert -
Jenthe Mertens   65' -
Daan Vekemans   68' -
Daan Vekemans   68' -
Jovan Kostovski   87'   72' -
 
Rafael Romo -
Joren Dom -
Tom Pietermaat   76' -
Denys Prychynenko   66' -
Arjan Swinkels -
Jan Van Den Bergh -
Hernan Losada   69' -
Alexander Maes   46' -
Tom Van Hyfte -
Erwin Hoffer   46' -
Euloge Placca Fessou -
Jimmy De Jonghe   46' -
Kule Mbombo   46' -
Collins Tanor   76' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen
16/02 20:30 Lierse SK Lierse SK 1-2 Roeselare Roeselare Facebook Lierse SK - Roeselare
17/02 17:00 Union SG Union SG 1-1 Cercle Brugge Cercle Brugge Facebook Union SG - Cercle Brugge
17/02 20:30 OH Leuven OH Leuven 1-1 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Facebook OH Leuven - KFCO Beerschot-Wilrijk
18/02 16:00 Westerlo Westerlo 0-0 Tubeke Tubeke Facebook Westerlo - Tubeke
Stand
  Ploeg G P
1. Cercle Brugge Cercle Brugge 14 27
2. Lierse SK Lierse SK 14 22
3. OH Leuven OH Leuven 14 21
4. Union SG Union SG 14 18
5. KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 14 17
6. Westerlo Westerlo 14 15
7. Roeselare Roeselare 14 14
8. Tubeke Tubeke 14 13
Topschutters
  Speler Goals
1. Cercle Brugge Mercier 10
2. OH Leuven Casagolda 10
3. OH Leuven Aguemon 10
4. Lierse SK Yagan 10
5. Tubeke Stevance 10
6. KFCO Beerschot-Wilrijk Losada 9
7. KFCO Beerschot-Wilrijk Placca Fessou 9
8. Cercle Brugge Cardona 7