Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Huesca - Barcelona ()

Beoordeel

Huesca   Barcelona
Alejandro Remiro Gargallo -
Jair Amador Silos -
Rajko Brežančić -
Jorge Pulido Mayoral -
David Ferreiro Quiroga   52'   64': ASSIST -
Moisés Gómez Bordonado -
Alexander David González Sibulo   32' -
Gonzalo Julián Melero Manzanares   60'   80' -
Lluis Sastre Reus -
Luis Ezequiel Ávila   69'   60': ASSIST   64'   88' -
Luis Eduardo Delgado Pacheco   75' -
Alvaro Vadillo Cifuente   80' -
Juan José Camacho Barnola   88' -
 
Alberto Vara Lara -
David Costas Cordal   12' -
Marc Cucurella Saseta -
José Antonio Martínez Gil   78' -
Sergi Palencia Hurtado   74' -
Carles Aleña Castillo   90+4'   57': PENALTY -
Christian Rivera Hernández   90+1' -
Iñigo Ruiz de Galarreta Etxeberria   64' -
Marc Cardona Rovira -
Matías Nahuel Leiva -
Ramón Rodríguez Jiménez   81' -
Marcus McGuane   64' -
Carles Pérez Sayol   74' -
Abel Ruiz Ortega   81' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
19/04 21:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-4 Malaga Malaga AD Alcorcon - Malaga
20/04 16:00 Lugo Lugo 1-2 Granada Granada Lugo - Granada
20/04 18:00 Albacete Albacete 4-2 UD Las Palmas UD Las Palmas Albacete - UD Las Palmas
20/04 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0-0 Sporting Gijon Sporting Gijon Gimnàstic Tarragona - Sporting Gijon
20/04 20:00 Real Mallorca Real Mallorca 2-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Real Mallorca - Rayo Majadahonda
21/04 02:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 1-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Real Zaragoza - Reus Deportiu
21/04 12:00 Cádiz CF Cádiz CF 2-1 Numancia Numancia Cádiz CF - Numancia
21/04 16:00 Deportivo Deportivo 1-2 Extremadura UD Extremadura UD Deportivo - Extremadura UD
21/04 18:00 Real Oviedo Real Oviedo 3-3 Córdoba CF Córdoba CF Real Oviedo - Córdoba CF
21/04 20:00 Tenerife Tenerife 1-3 Almeria Almeria Tenerife - Almeria
22/04 21:00 Elche CF Elche CF 1-2 Osasuna Osasuna Elche CF - Osasuna
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 35 70
2. Granada Granada 35 64
3. Albacete Albacete 35 64
4. Cádiz CF Cádiz CF 35 59
5. Real Mallorca Real Mallorca 35 58
6. Malaga Malaga 35 58
7. Deportivo Deportivo 35 54
8. Sporting Gijon Sporting Gijon 35 53
9. Real Oviedo Real Oviedo 35 53
10. Almeria Almeria 35 52
11. AD Alcorcon AD Alcorcon 35 47
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Deportivo González Casín 15
2. Almeria Candela 14
3. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 13
4. UD Las Palmas Castro Martín 12
5. Ruibal García 11
6. Albacete Bela 11
7. Osasuna Torres Morales 11
8. Osasuna Villar Vázquez 11
9. Córdoba CF Piovaccari 11
10. Real Mallorca JúniorWakalibille 11