Serie B

Word fan van Serie B!
Facebook
RSS Feed van Serie B Download kalender van Serie B

Avellino - Frosinone ()

Beoordeel

Avellino   Frosinone
Luca Lezzerini -
Lorenzo Laverone -
Riccardo Marchizza -
Marco Migliorini   57' -
Pierre-Yves Ngawa -
Carlo De Risio -
Francesco Di Tacchio -
Salvatore Molina -
Armando Vajushi   82' -
Raul Jose Asencio Moraes   63' -
Luigi Castaldo   71' -
Anton Krešić   57' -
Davide Gavazzi   63' -
Leonardo Morosini   82' -
 
Francesco Bardi   46' -
Nicolo Brighenti   72' -
Luka Krajnc -
Emanuele Terranova -
Andrea Beghetto -
Raman Chibsah   89': ASSIST -
Moussa Saib Kone   84': ASSIST -
Raffaele Maiello -
Camillo Ciano -
Federico Dionisi   84'   87' -
Luca Paganini   90'   89' -
Mauro Vigorito   46' -
Matteo Ciofani   87' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
01/05 20:00? Brescia Brescia - Ascoli Ascoli Brescia - Ascoli
01/05 20:00? Crotone Crotone - Benevento Benevento Crotone - Benevento
01/05 20:00? Perugia Perugia - Cittadella Cittadella Perugia - Cittadella
01/05 20:00? Carpi Carpi - Cremonese Cremonese Carpi - Cremonese
01/05 20:00? Calcio Padova Calcio Padova - Lecce Lecce Calcio Padova - Lecce
01/05 20:00? Hellas Verona Hellas Verona - Livorno Livorno Hellas Verona - Livorno
01/05 20:00? Foggia Foggia - Salernitana Salernitana Foggia - Salernitana
01/05 20:00? Palermo Palermo - Spezia Spezia Palermo - Spezia
01/05 20:00? Cosenza Cosenza - Venezia Venezia Cosenza - Venezia
Stand
  Ploeg G P
1. Palermo Palermo 15 30
2. Brescia Brescia 15 27
3. Lecce Lecce 16 26
4. Pescara Pescara 16 26
5. Hellas Verona Hellas Verona 15 25
6. Cittadella Cittadella 15 25
7. Benevento Benevento 15 22
8. Perugia Perugia 15 22
9. Spezia Spezia 15 21
Topschutters
  Speler Goals
1. Brescia Donnarumma 14
2. Pescara Mancuso 9
3. Benevento Coda 7
4. Lecce La Mantia 6
5. Lecce Simone 6
6. Palermo Nestorovski 6
7. Vido 6
8. Lecce Mancosu 5
9. Salernitana Bocalon 5