Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

La Hoya Lorca - Numancia ()

Beoordeel

La Hoya Lorca   Numancia
Francisco Ramón Dorronsoro Sánchez -
Antonio José López Martínez -
Francisc Pablo Cruz Torres -
Carlos González Pena   46'   61': ASSIST -
Carlos Pomares Rayo -
Federico Darío José Vega   90' -
Fernando García Puchades   53'   61' -
Tomislav Gomelt   75' -
Javier Muñoz Jiménez -
Alberto Noguera Ripoll   90+5' -
Daniel Ojeda   83' -
Didier Digard   75' -
Deshorn Brown   83' -
Carlos Carbonell Gil   90' -
 
Aitor Fernández Abarisketa -
Daniel Pedro Calvo Sanromán -
Saúl García Cabrero -
Carlos Gutiérrez González   45': OWNGOAL -
Unai Medina Pérez   66': ASSIST -
Pape Maly Diamanka   79' -
Inigo Perez Soto -
Marc Mateu Sanjuán -
Pablo Valcarce Vidal   65' -
Manuel Del Moral Fernández Manu   66' -
Higinio Marín Escavy   75' -
Daniel Nieto Vela   65' -
Guillermo Fernández Hierro   75' -
Pere Milla Peña   79' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
19/05 20:00? Albacete Albacete - Granada Granada Albacete - Granada
19/05 20:00? Real Oviedo Real Oviedo - Numancia Numancia Real Oviedo - Numancia
19/05 20:00? Reus Deportiu Reus Deportiu - Malaga Malaga Reus Deportiu - Malaga
19/05 20:00? Lugo Lugo - Deportivo Deportivo Lugo - Deportivo
19/05 20:00? Real Mallorca Real Mallorca - Almeria Almeria Real Mallorca - Almeria
19/05 20:00? UD Las Palmas UD Las Palmas - Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda UD Las Palmas - Rayo Majadahonda
19/05 20:00? Elche CF Elche CF - Tenerife Tenerife Elche CF - Tenerife
19/05 20:00? Córdoba CF Córdoba CF - Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Córdoba CF - Gimnàstic Tarragona
19/05 20:00? Cádiz CF Cádiz CF - Osasuna Osasuna Cádiz CF - Osasuna
19/05 20:00? AD Alcorcon AD Alcorcon - Extremadura UD Extremadura UD AD Alcorcon - Extremadura UD
19/05 20:00? Real Zaragoza Real Zaragoza - Sporting Gijon Sporting Gijon Real Zaragoza - Sporting Gijon
Stand
  Ploeg G P
1. Malaga Malaga 6 15
2. UD Las Palmas UD Las Palmas 6 14
3. Albacete Albacete 6 12
4. Granada Granada 6 11
5. AD Alcorcon AD Alcorcon 6 11
6. Deportivo Deportivo 6 11
7. Real Mallorca Real Mallorca 6 10
8. Real Oviedo Real Oviedo 6 9
9. Real Zaragoza Real Zaragoza 6 8
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 6 8
11. Reus Deportiu Reus Deportiu 6 8
Topschutters

Geen doelpunten