Vriendschappelijk Vriendschappelijk

Word fan van Vriendschappelijk!
Facebook
RSS Feed van Vriendschappelijk Download kalender van Vriendschappelijk

Hechtel - Lommel SK ()

Kies jouw voorkeur
Hechtel
Neutraal
Lommel SK
50%50%

Onderlinge duels

Prono

Hechtel wint Gelijk Lommel SK wint
0 0 0
Populairste
Kalender / Voetbaluitslagen
06/06 20:45 België België 3-0 Egypte Egypte België - Egypte
11/06 20:45 België België 4-1 Costa Rica Costa Rica België - Costa Rica
16/06 18:00 Groen Rood Katelijne Groen Rood Katelijne 0-10 KV Mechelen KV Mechelen Groen Rood Katelijne - KV Mechelen
20/06 19:30 KSK Heist KSK Heist 2-3 KV Mechelen KV Mechelen KSK Heist - KV Mechelen
22/06 18:00 RWDM RWDM 0-1 Anderlecht Anderlecht RWDM - Anderlecht
22/06 19:00 KFC Heist KFC Heist 0-11 Club Brugge Club Brugge KFC Heist - Club Brugge
22/06 19:00 Racing Club Gent Racing Club Gent 0-8 AA Gent AA Gent Racing Club Gent - AA Gent
23/06 17:30 KVE Drongen KVE Drongen 1-3 AA Gent AA Gent KVE Drongen - AA Gent
23/06 18:00 Eppegem FC Eppegem FC 0-7 KV Mechelen KV Mechelen Eppegem FC - KV Mechelen
23/06 19:00 Bissegem Bissegem 1-9 KV Kortrijk KV Kortrijk Bissegem - KV Kortrijk
23/06 19:00 KSK Heist KSK Heist 1-1 Anderlecht Anderlecht KSK Heist - Anderlecht
23/06 19:00 Hoogstraten Hoogstraten 1-5 Antwerp Antwerp Hoogstraten - Antwerp
23/06 19:00 Vrasene Vrasene 0-4 Waasland-Beveren Waasland-Beveren Vrasene - Waasland-Beveren
23/06 19:00 FCB Sprimont FCB Sprimont 2-5 Standard Standard FCB Sprimont - Standard
23/06 19:00? Wellen Wellen 0-6 Sint-Truiden Sint-Truiden Wellen - Sint-Truiden
24/06 19:00? Dottignies Dottignies 0-3 Moeskroen Moeskroen Dottignies - Moeskroen
26/06 19:00 Mandel United Mandel United 0-2 KV Kortrijk KV Kortrijk Mandel United - KV Kortrijk
26/06 19:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke Geannuleerd Zulte Waregem Zulte Waregem KRC Harelbeke - Zulte Waregem
26/06 19:00? Herk Sport Hasselt Herk Sport Hasselt 0-6 Sint-Truiden Sint-Truiden Herk Sport Hasselt - Sint-Truiden
26/06 19:30 Lochristi Lochristi 1-9 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Lochristi - Sporting Lokeren
27/06 19:00 Waremme Waremme 3-3 Standard Standard Waremme - Standard
27/06 19:00 Zwevezele Zwevezele 1-2 KV Oostende KV Oostende Zwevezele - KV Oostende
27/06 19:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 0-2 Sint-Truiden Sint-Truiden Thes Sport Tessenderlo - Sint-Truiden
27/06 19:00 Brasschaat KFC Brasschaat KFC 1-4 Antwerp Antwerp Brasschaat KFC - Antwerp
27/06 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 1-2 KV Mechelen KV Mechelen Cercle Brugge - KV Mechelen
27/06 19:00? Bregel Sport Bregel Sport 0-10 KRC Genk KRC Genk Bregel Sport - KRC Genk
27/06 19:30 FCB Sprimont FCB Sprimont 1-2 Eupen Eupen FCB Sprimont - Eupen
27/06 19:30 Svelta Melsele Svelta Melsele 0-6 Waasland-Beveren Waasland-Beveren Svelta Melsele - Waasland-Beveren
28/06 19:00 Havelse Havelse 0-1 Union SG Union SG Havelse - Union SG
29/06 18:00 Anderlecht Anderlecht 2-2 PAOK PAOK Anderlecht - PAOK
29/06 19:00 Avanti Stekene Avanti Stekene 0-1 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Avanti Stekene - Sporting Lokeren
29/06 19:00? Dikkelvenne Dikkelvenne 0-4 AA Gent AA Gent Dikkelvenne - AA Gent
29/06 19:30 Mandel United Mandel United 0-5 KV Oostende KV Oostende Mandel United - KV Oostende
30/06 15:00 Hechtel Hechtel 0-12 Lommel SK Lommel SK Hechtel - Lommel SK
30/06 16:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 7-0 Nielse SV Nielse SV KFCO Beerschot-Wilrijk - Nielse SV
30/06 16:00 Geluwe Geluwe 1-11 KV Kortrijk KV Kortrijk Geluwe - KV Kortrijk
30/06 17:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 1-4 AA Gent AA Gent KFC Merelbeke - AA Gent
30/06 18:00 Houtvenne Houtvenne 0-5 Westerlo Westerlo Houtvenne - Westerlo
30/06 18:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 0-5 KRC Genk KRC Genk Thes Sport Tessenderlo - KRC Genk
30/06 18:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 0-2 Charleroi Charleroi Cercle Brugge - Charleroi
30/06 19:00 Standard Standard 1-2 Nancy Nancy Standard - Nancy
30/06 19:00 SK Ronse SK Ronse 0-2 Moeskroen Moeskroen SK Ronse - Moeskroen
30/06 19:00 Petegem S. Petegem S. 1-4 Zulte Waregem Zulte Waregem Petegem S. - Zulte Waregem
30/06 19:00 KM Torhout KM Torhout 0-6 Club Brugge Club Brugge KM Torhout - Club Brugge
30/06 19:30 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 1-3 Waasland-Beveren Waasland-Beveren SK Sint-Niklaas - Waasland-Beveren
01/07 16:00 KVV Zelzate KVV Zelzate 0-6 Sporting Lokeren Sporting Lokeren KVV Zelzate - Sporting Lokeren
03/07 17:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 2-3 FC Nordsjælland FC Nordsjælland KFCO Beerschot-Wilrijk - FC Nordsjælland
03/07 19:00 Westerlo Westerlo 2-1 Charleroi Charleroi Westerlo - Charleroi
04/07 18:00 Ross County FC Ross County FC 0-2 Sint-Truiden Sint-Truiden Ross County FC - Sint-Truiden
04/07 18:00 MSV Duisburg MSV Duisburg 1-2 Antwerp Antwerp MSV Duisburg - Antwerp
04/07 18:00 Zeeuwse selectie Zeeuwse selectie 0-0 KV Oostende KV Oostende Zeeuwse selectie - KV Oostende
04/07 18:30 Steaua Boekarest Steaua Boekarest 1-1 Club Brugge Club Brugge Steaua Boekarest - Club Brugge
04/07 19:00 KSK Heist KSK Heist 1-2 Lommel SK Lommel SK KSK Heist - Lommel SK
04/07 19:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 0-0 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Cercle Brugge - Sporting Lokeren
05/07 16:00 Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten 0-5 KRC Genk KRC Genk Verenigde Arabische Emiraten - KRC Genk
06/07 15:00 Roeselare Roeselare 1-1 Anderlecht Anderlecht Roeselare - Anderlecht
06/07 16:00 Waasland-Beveren Waasland-Beveren 1-2 Cercle Brugge Cercle Brugge Waasland-Beveren - Cercle Brugge
06/07 18:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde 1-3 AA Gent AA Gent SV Oudenaarde - AA Gent
06/07 18:00 VV Bruse Boys VV Bruse Boys 0-14 KV Oostende KV Oostende VV Bruse Boys - KV Oostende
06/07 19:00 OH Leuven OH Leuven 3-1 Sint-Truiden Sint-Truiden OH Leuven - Sint-Truiden
06/07 19:00? Waasland-Beveren Waasland-Beveren 1-0 Moeskroen Moeskroen Waasland-Beveren - Moeskroen
06/07 19:00? Tubeke Tubeke 1-1 Charleroi Charleroi Tubeke - Charleroi
07/07 16:00 Anderlecht Anderlecht 5-3 PSV PSV Anderlecht - PSV
07/07 18:00 Club Brugge Club Brugge 3-1 Verenigde Arabische Emiraten Verenigde Arabische Emiraten Club Brugge - Verenigde Arabische Emiraten
07/07 18:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 0-1 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Zulte Waregem - Sporting Lokeren
07/07 18:00 RFC Wetteren RFC Wetteren 1-6 AA Gent AA Gent RFC Wetteren - AA Gent
07/07 19:00 Hamme VW Hamme VW 0-3 KV Mechelen KV Mechelen Hamme VW - KV Mechelen
07/07 19:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 1-5 Lommel SK Lommel SK Spouwen-Mopertingen - Lommel SK
07/07 19:30 Eupen Eupen 1-0 Alemannia Aachen Alemannia Aachen Eupen - Alemannia Aachen
08/07 18:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 1-0 Standard Standard KFCO Beerschot-Wilrijk - Standard
08/07 18:00 Osnabrück U19 Osnabrück U19 0-1 Antwerp Antwerp Osnabrück U19 - Antwerp
08/07 19:00 KRC Genk KRC Genk 4-1 Valenciennes Valenciennes KRC Genk - Valenciennes
10/07 15:00 Eupen Eupen 1-1 Köln II Köln II Eupen - Köln II
10/07 17:00 RKC RKC 1-3 Zulte Waregem Zulte Waregem RKC - Zulte Waregem
10/07 18:00 Al Kharitiyath Al Kharitiyath 0-1 Westerlo Westerlo Al Kharitiyath - Westerlo
11/07 16:00 Charleroi Charleroi 1-0 Valenciennes Valenciennes Charleroi - Valenciennes
11/07 18:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 1-3 Cercle Brugge Cercle Brugge Bor. Mönchengladbach - Cercle Brugge
11/07 19:00 Westerlo Westerlo Geannuleerd Sporting Lokeren Sporting Lokeren Westerlo - Sporting Lokeren
11/07 19:00 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 0-2 KV Oostende KV Oostende Hapoel Haifa - KV Oostende
11/07 19:00 Hamme VW Hamme VW Geannuleerd Moeskroen Moeskroen Hamme VW - Moeskroen
11/07 19:00? Union SG Union SG 0-2 KV Mechelen KV Mechelen Union SG - KV Mechelen
12/07 18:00 OH Leuven OH Leuven 1-1 Astra Giurgiu Astra Giurgiu OH Leuven - Astra Giurgiu
12/07 18:00 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 0-8 Sint-Truiden Sint-Truiden Spouwen-Mopertingen - Sint-Truiden
12/07 18:00 AA Gent AA Gent 1-1 PAOK PAOK AA Gent - PAOK
12/07 19:00 Roeselare Roeselare 1-1 KV Kortrijk KV Kortrijk Roeselare - KV Kortrijk
13/07 16:00 FC Saarbrücken FC Saarbrücken 1-0 Tubeke Tubeke FC Saarbrücken - Tubeke
13/07 18:00 Boluspor Boluspor 2-2 Westerlo Westerlo Boluspor - Westerlo
13/07 18:00 Mainz 05 II Mainz 05 II 2-0 Charleroi Charleroi Mainz 05 II - Charleroi
13/07 19:30 Ajax Ajax 1-3 Anderlecht Anderlecht Ajax - Anderlecht
14/07 14:30 AA Gent AA Gent 1-1 Willem II Willem II AA Gent - Willem II
14/07 15:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-0 Sporting Lokeren Sporting Lokeren AZ Alkmaar - Sporting Lokeren
14/07 16:00 SK Deinze SK Deinze 1-2 KV Mechelen KV Mechelen SK Deinze - KV Mechelen
14/07 16:00 KRC Genk KRC Genk 5-2 Moeskroen Moeskroen KRC Genk - Moeskroen
14/07 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 4-1 Standard Standard Celtic Glasgow - Standard
14/07 18:00 Kontich FC Kontich FC 0-14 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Kontich FC - KFCO Beerschot-Wilrijk
14/07 18:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 2-3 Monaco Monaco Cercle Brugge - Monaco
14/07 18:30 Club Brugge Club Brugge 3-1 Hapoel Haifa Hapoel Haifa Club Brugge - Hapoel Haifa
14/07 19:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-4 KV Oostende KV Oostende Zulte Waregem - KV Oostende
14/07 19:00? Lommel SK Lommel SK 0-1 Sint-Truiden Sint-Truiden Lommel SK - Sint-Truiden
14/07 19:00? Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade Geannuleerd Westerlo Westerlo Roda JC Kerkrade - Westerlo
15/07 12:00 Antwerp Antwerp 3-1 PAOK PAOK Antwerp - PAOK
15/07 12:00 Eupen Eupen 3-2 Olympiakos Olympiakos Eupen - Olympiakos
15/07 13:00 KRC Genk KRC Genk 6-1 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen KRC Genk - Spouwen-Mopertingen
15/07 13:00 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 1-1 Waasland-Beveren Waasland-Beveren KFCO Beerschot-Wilrijk - Waasland-Beveren
17/07 19:00 Zulte Waregem Zulte Waregem 1-1 Hapoel Haifa Hapoel Haifa Zulte Waregem - Hapoel Haifa
17/07 19:30 KV Oostende KV Oostende 2-3 Roeselare Roeselare KV Oostende - Roeselare
18/07 18:30 Olympiakos Olympiakos 1-1 Sint-Truiden Sint-Truiden Olympiakos - Sint-Truiden
18/07 19:00 AA Gent AA Gent 1-0 PEC Zwolle PEC Zwolle AA Gent - PEC Zwolle
18/07 19:00 Lommel SK Lommel SK 2-1 Sporting Lokeren Sporting Lokeren Lommel SK - Sporting Lokeren
18/07 19:00 Tubeke Tubeke 0-1 Standard Standard Tubeke - Standard
18/07 19:00 Charleroi Charleroi 2-2 Dijon Dijon Charleroi - Dijon
18/07 19:00? Dessel Sport Dessel Sport 0-1 Westerlo Westerlo Dessel Sport - Westerlo
18/07 19:00? Club Brugge Club Brugge 0-0 KV Mechelen KV Mechelen Club Brugge - KV Mechelen
18/07 19:00? Union SG Union SG Geannuleerd Sint-Truiden Sint-Truiden Union SG - Sint-Truiden
18/07 19:30 Rupel Boom Rupel Boom 1-0 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Rupel Boom - KFCO Beerschot-Wilrijk
19/07 19:00? SV Oudenaarde SV Oudenaarde 1-0 Moeskroen Moeskroen SV Oudenaarde - Moeskroen
19/07 19:30 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 1-1 KV Kortrijk KV Kortrijk KFCO Beerschot-Wilrijk - KV Kortrijk
20/07 18:00 Cercle Brugge Cercle Brugge 2-2 Boulogne Boulogne Cercle Brugge - Boulogne
20/07 18:00 KV Oostende KV Oostende 0-1 Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb KV Oostende - Lokomotiva Zagreb
20/07 19:30 Moeskroen Moeskroen 1-0 Sint-Truiden Sint-Truiden Moeskroen - Sint-Truiden
20/07 19:30 Westerlo Westerlo 2-2 Anderlecht Anderlecht Westerlo - Anderlecht
21/07 14:00 VFL Osnabrück VFL Osnabrück 0-0 Union SG Union SG VFL Osnabrück - Union SG
21/07 15:00 Knokke Knokke 3-2 Roeselare Roeselare Knokke - Roeselare
21/07 16:00 Waasland-Beveren Waasland-Beveren 3-0 KV Mechelen KV Mechelen Waasland-Beveren - KV Mechelen
21/07 16:00 KV Oostende KV Oostende Geannuleerd OFI Kreta OFI Kreta KV Oostende - OFI Kreta
21/07 17:30 Cercle Brugge Cercle Brugge 1-2 Reims Reims Cercle Brugge - Reims
21/07 18:00 Anderlecht Anderlecht 3-2 Rennes Rennes Anderlecht - Rennes
21/07 18:00 KRC Genk KRC Genk 4-0 Olympiakos Olympiakos KRC Genk - Olympiakos
21/07 18:00 KV Kortrijk KV Kortrijk 1-2 Metz Metz KV Kortrijk - Metz
21/07 18:00 OH Leuven OH Leuven 0-2 AA Gent AA Gent OH Leuven - AA Gent
21/07 18:00 Charleroi Charleroi 2-2 Nice Nice Charleroi - Nice
21/07 19:00 Oosterzonen Oosterzonen Geannuleerd Westerlo Westerlo Oosterzonen - Westerlo
21/07 19:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen 0-1 Lommel SK Lommel SK Patro Eisden Maasmechelen - Lommel SK
21/07 19:00 FCV Dender EH FCV Dender EH Geannuleerd Union SG Union SG FCV Dender EH - Union SG
21/07 19:30 Eupen Eupen 2-0 Tubeke Tubeke Eupen - Tubeke
22/07 14:30 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1-0 Zulte Waregem Zulte Waregem AZ Alkmaar - Zulte Waregem
22/07 16:00 KSK Heist KSK Heist 1-3 KRC Genk KRC Genk KSK Heist - KRC Genk
22/07 16:00 Sporting Lokeren Sporting Lokeren 0-1 Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb Sporting Lokeren - Lokomotiva Zagreb
22/07 16:00 Panathinaikos Panathinaikos 1-2 Antwerp Antwerp Panathinaikos - Antwerp
23/07 20:30 AA Gent AA Gent 1-0 Strasbourg Strasbourg AA Gent - Strasbourg
24/07 18:00 Amiens Amiens 3-2 Tubeke Tubeke Amiens - Tubeke
24/07 19:00 KRC Harelbeke KRC Harelbeke 0-5 KV Kortrijk KV Kortrijk KRC Harelbeke - KV Kortrijk
25/07 18:30 Al Nasr Al Nasr 1-3 KV Mechelen KV Mechelen Al Nasr - KV Mechelen
25/07 19:00 Lierse SK Lierse SK 0-1 Westerlo Westerlo Lierse SK - Westerlo
25/07 19:30 FCV Dender EH FCV Dender EH 0-2 OH Leuven OH Leuven FCV Dender EH - OH Leuven
26/07 19:00? FCB Sprimont FCB Sprimont Geannuleerd Charleroi Charleroi FCB Sprimont - Charleroi
27/07 19:00 Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo 1-2 Lommel SK Lommel SK Thes Sport Tessenderlo - Lommel SK
27/07 19:00? Olympic Charleroi Olympic Charleroi Geannuleerd Union SG Union SG Olympic Charleroi - Union SG
27/07 19:30 Gent Ladies Gent Ladies 6-1 Club Brugge B Club Brugge B Gent Ladies - Club Brugge B
27/07 19:30 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 0-0 Aris Saloniki Aris Saloniki KFCO Beerschot-Wilrijk - Aris Saloniki
27/07 19:30 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 1-2 OH Leuven OH Leuven Eendracht Aalst - OH Leuven
28/07 12:00 KV Mechelen KV Mechelen 1-0 Willem II Willem II KV Mechelen - Willem II
28/07 15:00 Anderlecht Anderlecht 0-0 Lille OSC Lille OSC Anderlecht - Lille OSC
28/07 16:00 Göztepe Göztepe 1-1 Union SG Union SG Göztepe - Union SG
28/07 16:00 Crawley Town Crawley Town 1-1 Roeselare Roeselare Crawley Town - Roeselare
28/07 18:00 Waremme Waremme Geannuleerd Tubeke Tubeke Waremme - Tubeke
28/07 18:00 NAC NAC Geannuleerd Lommel SK Lommel SK NAC - Lommel SK
28/07 18:00? OH Leuven OH Leuven 0-1 Standard Standard OH Leuven - Standard
29/07 16:30 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 8-0 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem Famkes Westhoek Diksmuide Merkem KRC Genk Ladies - Famkes Westhoek Diksmuide Merkem
30/07 19:30 Onbekend 0-2 Onbekend Onbekend - Onbekend
31/07 19:30 SK Londerzeel SK Londerzeel 1-0 KV Mechelen KV Mechelen SK Londerzeel - KV Mechelen
01/08 20:00 Gent Ladies Gent Ladies 8-0 Fémina White Star Fémina White Star Gent Ladies - Fémina White Star
02/08 18:00 Anderlecht Anderlecht 19-1 Famkes Westhoek Diksmuide Merkem C Famkes Westhoek Diksmuide Merkem C Anderlecht - Famkes Westhoek Diksmuide Merkem C
04/08 19:00? Standard de Liège Standard de Liège 2-2 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach Standard de Liège - Bor. Mönchengladbach
05/08 14:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies 6-1 Fémina White Star Fémina White Star KRC Genk Ladies - Fémina White Star
08/08 19:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 3-1 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies Bor. Mönchengladbach - KRC Genk Ladies
11/08 15:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 0-3 Dames OHL Dames OHL Eendracht Aalst - Dames OHL
11/08 15:00 Lille OSC Lille OSC 2-1 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies Lille OSC - KRC Genk Ladies
11/08 19:00? Standard de Liège Standard de Liège 1-2 Dijon Dijon Standard de Liège - Dijon
12/08 15:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach 0-6 Gent Ladies Gent Ladies Bor. Mönchengladbach - Gent Ladies
15/08 13:00 Gent Ladies Gent Ladies 1-0 Arras Arras Gent Ladies - Arras
15/08 19:00? Standard de Liège Standard de Liège 0-1 Metz (W) Metz (W) Standard de Liège - Metz (W)
15/08 20:00 SG Essen Schönebeck (D) SG Essen Schönebeck (D) 5-1 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies SG Essen Schönebeck (D) - KRC Genk Ladies
17/08 20:00 Gent Ladies Gent Ladies 5-3 Lille OSC Lille OSC Gent Ladies - Lille OSC
18/08 15:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies - PEC Zwolle PEC Zwolle KRC Genk Ladies - PEC Zwolle
18/08 19:00? Heerenveen Heerenveen - Standard de Liège Standard de Liège Heerenveen - Standard de Liège
22/08 15:00 Heerenveen Heerenveen - Gent Ladies Gent Ladies Heerenveen - Gent Ladies
24/08 20:00 KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies - Barendrecht Barendrecht KRC Genk Ladies - Barendrecht
25/08 15:00 België België - Gent Ladies Gent Ladies België - Gent Ladies
31/08 19:00 PSV / Eindhoven PSV / Eindhoven - KRC Genk Ladies KRC Genk Ladies PSV / Eindhoven - KRC Genk Ladies
31/08 19:00? PEC Zwolle PEC Zwolle - Standard de Liège Standard de Liège PEC Zwolle - Standard de Liège
Topschutters
  Speler Goals
1. Istanbul BB Višća 3
2. Shanghai SIPG Wu 3
3. PSG Mbappe Lottin 3
4. Everton Tosun 3
5. Barcelona Messi 3
6. Bayern München Lewandowski 3
7. Fulham Mitrovic 3
8. Harbour View Vassell 2
9. Heerenveen Zeneli 2
10. West Ham Utd Yarmolenko 2