Champions League Champions League

Word fan van Champions League!
Facebook
RSS Feed van Champions League Download kalender van Champions League

Valur - Rosenborg BK ()

Onbekend
Toeschouwers: 1088

Beoordeel

Valur   Rosenborg BK
Anton Ari Einarsson -
Bjarni Ólafur Eiríksson -
Sigurdur Egill Lárusson -
Birkir Már Sævarsson -
Eidur Aron Sigurbjörnsson   84' -
Arnar Sveinn Geirsson -
Haukur Páll Sigurdsson -
Kristinn Freyr Sigurdsson -
Ólafur Karl Finsen   74' -
Gudjón Pétur Lýdsson   74' -
Kristinn Ingi Halldórsson   85' -
 
André Hansen -
Vegar Eggen Hedenestad   41' -
Even Hovland -
Birger Meling -
Tore Reginiussen -
Erlend Dahl Reitan -
Mike Jensen -
Anders Trondsen -
Nicklas Bendtner -
Erik Botheim   64' -
Marius Lundemo   41' -
Alexander Toft Søderlund   64' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
10/07 17:30 Torpedo Torpedo 2-1 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol Torpedo - Sheriff Tiraspol
10/07 17:30 Flora Tallin Flora Tallin 1-4 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva Flora Tallin - Hapoel Be'er Sheva
10/07 18:00 Alashkert Alashkert 0-3 Celtic Glasgow Celtic Glasgow Alashkert - Celtic Glasgow
10/07 18:00 F91 Dudelange F91 Dudelange 1-1 FC Fehérvár FC Fehérvár F91 Dudelange - FC Fehérvár
10/07 20:15 Shkendija 79 Shkendija 79 5-0 The New Saints The New Saints Shkendija 79 - The New Saints
10/07 20:45 Drita Drita 0-3 Malmö FF Malmö FF Drita - Malmö FF
10/07 20:45 Cork City Cork City 0-1 Legia Warschau Legia Warschau Cork City - Legia Warschau
11/07 16:00 Astana Astana 1-0 Sutjeska Sutjeska Astana - Sutjeska
11/07 18:00 Spartaks Spartaks 0-0 Rode Ster Belgrado Rode Ster Belgrado Spartaks - Rode Ster Belgrado
11/07 18:00 Suduva Suduva 3-1 Apoel Nicosia Apoel Nicosia Suduva - Apoel Nicosia
11/07 18:00 Spartak Trnava Spartak Trnava 1-0 Zrinjski Zrinjski Spartak Trnava - Zrinjski
11/07 19:00 Ludogorets Ludogorets 7-0 Crusaders Crusaders Ludogorets - Crusaders
11/07 19:00 Kukësi Kukësi 0-0 Valetta Valetta Kukësi - Valetta
11/07 20:00 Olimpija Olimpija 0-1 FK Qarabağ FK Qarabağ Olimpija - FK Qarabağ
11/07 22:00 Valur Valur 1-0 Rosenborg BK Rosenborg BK Valur - Rosenborg BK
17/07 18:00 HJK HJK 3-1 Víkingur Víkingur HJK - Víkingur
Topschutters

Geen doelpunten