Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

ÍBV - Sarpsborg 08 ()

Onbekend
Toeschouwers: 673

Beoordeel

ÍBV   Sarpsborg 08
Halldór Páll Geirsson -
David Atkinson -
Yvan Erichot   15' -
Kaj Leo í Bartalsstovu -
Felix Örn Fridriksson   85' -
Sindri Snær Magnússon   45+11' -
Gunnar Heidar Thorvaldsson   76' -
Atli Arnarson   63' -
Priestley Griffiths   45+9' -
Dagur Hilmarsson -
Shahab Zahedi   87' -
Sigurður Arnar Magnússon   15' -
Jonathan Franks   63' -
Ágúst Leó Björnsson   76' -
 
Aslak Falch -
Joonas Tamm -
Joachim Thomassen -
Matti Lund Lund-Nielsen   85' -
Amin Soleiman Askar   90+4' -
Ole Jørgen Halvorsen   45+10'   90+1' -
Tobias Heintz   76' -
Patrick Mortensen   66' -
Kristoffer Zachariassen -
Harmeet Singh   71' -
Kristoffer Knudsen Larsen   76' -
Mohammed Usman Edu   85' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

45+9   Gele kaart voor Priestley Griffiths
90+4   Doelpunt van Amin Soleiman Askar
90+1   Doelpunt van Ole Jørgen Halvorsen
87   Gele kaart voor Shahab Zahedi
85   Gele kaart voor Felix Örn Fridriksson
85   Matti Lund Lund-Nielsen
Mohammed Usman Edu
76   Tobias Heintz
Kristoffer Knudsen Larsen
76   Gunnar Heidar Thorvaldsson
Ágúst Leó Björnsson
66   Doelpunt van Patrick Mortensen
63   Atli Arnarson
Jonathan Franks
59   Doelpunt van
45+11   Gele kaart voor Sindri Snær Magnússon
45+10   Gele kaart voor Ole Jørgen Halvorsen
45+9   Gele kaart voor Priestley David Keithly
15   Yvan Erichot
Sigurður Arnar Magnússon
Kalender / Voetbaluitslagen
10/07 18:00 Samtredia Samtredia 0-1 FC Tobol FC Tobol Samtredia - FC Tobol
11/07 15:30 FC Banants FC Banants 1-2 FK Sarajevo FK Sarajevo FC Banants - FK Sarajevo
11/07 17:30 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 2-1 Honved Boedapest Honved Boedapest Rabotnicki Skopje - Honved Boedapest
11/07 17:45 FC Vaduz FC Vaduz 1-0 Levski Sofia Levski Sofia FC Vaduz - Levski Sofia
11/07 18:00 KÍ 1-2 Žalgiris Žalgiris KÍ - Žalgiris
11/07 18:00 Fola Esch Fola Esch 0-0 Prishtina Prishtina Fola Esch - Prishtina
11/07 20:45 Glenavon Glenavon 2-1 Molde FK Molde FK Glenavon - Molde FK
12/07 16:00 Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan 1-0 Vardar Vardar Pyunik Yerevan - Vardar
12/07 16:45 FK Ventspils FK Ventspils 5-0 Luftëtari Gjirokastër Luftëtari Gjirokastër FK Ventspils - Luftëtari Gjirokastër
12/07 17:00 Chikhura Chikhura 0-0 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem Chikhura - Beitar Jerusalem
12/07 17:30 Partizani Tirana Partizani Tirana 0-1 Maribor NK Maribor NK Partizani Tirana - Maribor NK
12/07 17:30 Rudar Velenje Rudar Velenje 7-0 Tre Fiori Tre Fiori Rudar Velenje - Tre Fiori
12/07 18:00 Levadia Tallinn Levadia Tallinn 0-1 Dundalk Dundalk Levadia Tallinn - Dundalk
12/07 18:00 Balzan Balzan 4-1 Inter Baku Inter Baku Balzan - Inter Baku
12/07 18:00 Trans Narva Trans Narva 0-2 Zeljeznicar Zeljeznicar Trans Narva - Zeljeznicar
12/07 18:00 Ilves Ilves 0-1 Slavia Sofia Slavia Sofia Ilves - Slavia Sofia
12/07 18:00 KuPS KuPS 0-1 FC København FC København KuPS - FC København
12/07 18:00 Qäbälä Qäbälä 0-2 Niedercorn Progres Niedercorn Progres Qäbälä - Niedercorn Progres
12/07 18:00 Trakai Trakai 0-0 Irtysh Pavlodar Irtysh Pavlodar Trakai - Irtysh Pavlodar
12/07 18:00 FC Lahti FC Lahti 0-3 FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur FC Lahti - FH Hafnarfjordur
12/07 18:05 Liepāja Liepāja 0-3 BK Häcken BK Häcken Liepāja - BK Häcken
12/07 19:00 Milsami Orhei Milsami Orhei 2-4 Slovan Bratislava Slovan Bratislava Milsami Orhei - Slovan Bratislava
12/07 19:00 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 2-1 Laçi Laçi Anorthosis Famagusta - Laçi
12/07 19:00 Connah's Quay Connah's Quay 1-3 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk Connah's Quay - Shakhtyor Soligorsk
12/07 19:00 Neftçi Neftçi 3-1 Ujpest Ujpest Neftçi - Ujpest
12/07 19:00 Stumbras Stumbras 1-0 Apollon Limassol Apollon Limassol Stumbras - Apollon Limassol
12/07 19:00 Derry City Derry City 0-2 Dinamo Minsk Dinamo Minsk Derry City - Dinamo Minsk
12/07 19:00 Ferencváros Ferencváros 1-1 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Ferencváros - Mac. Tel-Aviv
12/07 19:00 Petrocub Petrocub 1-1 Osijek Osijek Petrocub - Osijek
12/07 19:45 CSKA Sofia CSKA Sofia 1-0 Riga Riga CSKA Sofia - Riga
12/07 20:00 Engordany Engordany 0-3 Kairat Kairat Engordany - Kairat
12/07 20:00 ÍBV ÍBV 0-4 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 ÍBV - Sarpsborg 08
12/07 20:00 Racing Union Racing Union 0-2 Viitorul Constanta Viitorul Constanta Racing Union - Viitorul Constanta
12/07 20:00 B36 Torshavn B36 Torshavn 0-0 Mladost Mladost B36 Torshavn - Mladost
12/07 20:00 Siroki Brijeg Siroki Brijeg 2-2 Domžale Domžale Siroki Brijeg - Domžale
12/07 20:05 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 0-1 AIK AIK Shamrock Rovers - AIK
12/07 20:15 Rudar Chernogoria Rudar Chernogoria 0-3 Partizan Belgrado Partizan Belgrado Rudar Chernogoria - Partizan Belgrado
12/07 20:30 Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica 0-2 Trencín Trencín Buducnost Podgorica - Trencín
12/07 20:45 Spartak Subotica Spartak Subotica 1-1 Coleraine Coleraine Spartak Subotica - Coleraine
12/07 20:45 Lech Poznan Lech Poznan 2-0 Gandzasar Gandzasar Lech Poznan - Gandzasar
12/07 20:45 Cliftonville Cliftonville 0-1 FC Nordsjælland FC Nordsjælland Cliftonville - FC Nordsjælland
12/07 20:45 Rangers FC Rangers FC 2-0 Shkupi Shkupi Rangers FC - Shkupi
12/07 20:45 Hibernian Hibernian 6-1 NSI NSI Hibernian - NSI
12/07 21:00 DAC DAC 1-1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi DAC - Dinamo Tbilisi
12/07 21:00 Radnicki Nis Radnicki Nis 4-0 Gzira United Gzira United Radnicki Nis - Gzira United
12/07 22:00 Stjarnan Stjarnan 3-0 Nomme Kalju Nomme Kalju Stjarnan - Nomme Kalju
19/07 19:00 Olimpia Olimpia 1-1 Górnik Zabrze Górnik Zabrze Olimpia - Górnik Zabrze
Stand
  Groep A G P
1. Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 1 3
2. FC Zürich FC Zürich 1 3
3. Ludogorets Ludogorets 1 0
4. AEK Larnaca AEK Larnaca 1 0
  Groep B G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 1 3
2. Celtic Glasgow Celtic Glasgow 1 3
3. RB Leipzig RB Leipzig 1 0
4. Rosenborg BK Rosenborg BK 1 0
  Groep C G P
1. Slavia Praha Slavia Praha 1 3
2. FC København FC København 1 1
3. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 1 1
4. Bordeaux Bordeaux 1 0
  Groep D G P
1. Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 1 3
2. Spartak Trnava Spartak Trnava 1 3
3. Anderlecht Anderlecht 1 0
4. Fenerbahçe Fenerbahçe 1 0
  Groep E G P
1. Arsenal Arsenal 1 3
2. Sporting Lissabon Sporting Lissabon 1 3
3. Vorskla Poltava Vorskla Poltava 1 0
4. FK Qarabag FK Qarabag 1 0
  Groep F G P
1. AC Milan AC Milan 1 3
2. Real Betis Real Betis 1 1
3. Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 1 1
4. F91 Dudelange F91 Dudelange 1 0
  Groep G G P
1. Rapid Wien Rapid Wien 1 3
2. Villarreal Villarreal 1 1
3. Rangers FC Rangers FC 1 1
4. Spartak Moskou Spartak Moskou 1 0
  Groep H G P
1. Lazio Lazio 1 3
2. Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 1 3
3. Apollon Limassol Apollon Limassol 1 0
4. Marseille Marseille 1 0
  Groep I G P
1. Besiktas Besiktas 1 3
2. KRC Genk KRC Genk 1 3
3. Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 1 0
4. Malmö FF Malmö FF 1 0
  Groep J G P
1. Sevilla Sevilla 1 3
2. Krasnodar Krasnodar 1 3
3. Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor 1 0
4. Standard Standard 1 0
  Groep K G P
1. Rennes Rennes 1 3
2. Astana Astana 1 1
3. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 1 1
4. Jablonec 97 Jablonec 97 1 0
  Groep L G P
1. Bate Borisov Bate Borisov 1 3
2. Chelsea Chelsea 1 3
3. PAOK PAOK 1 0
4. FC Fehérvár FC Fehérvár 1 0
Topschutters
  Speler Goals
1. Start Akinyemi 7
2. KRC Genk Samatta 7
3. Molde FK Hestad 7
4. Sevilla Sarabia 6
5. Domžale Mance 6
6. KRC Genk Trossard 6
7. Trickovski 6
8. FC København Kodro 5
9. Mac. Tel-Aviv Atar 5
10. Dinamo Minsk Nikolić 5