Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Levadia Tallinn - Dundalk ()

Onbekend
Toeschouwers: 1343

Beoordeel

Levadia Tallinn   Dundalk
Sergei Lepmets -
Igor Dudarev -
Markus Jürgenson   90+2' -
Dmitriy Kruglov -
Maksim Podholjuzin -
Roman Debelko -
Aime Marcelin Gando Biala   56' -
Rasmus Peetson   67' -
Yuriy Tkachuk -
Nikita Andreev   90+1' -
Jevgeni Harin   75' -
Pavel Marin   69'   56' -
Muamer Svraka   67' -
Mark Oliver Roosnupp   75' -
 
Gary Rogers -
Sean Gannon -
Brain Gartland -
Sean Hoare -
Dane Massey   71' -
Dylan Connolly   53'   88' -
Jamie McGrath   81' -
Chris Shields -
Robbie Benson -
Michael Duffy   90+4' -
Patrick Hoban -
Krisztián Adorján   81' -
John Mountney   88' -
Ronan Murray   90+4' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

90+4   Michael Duffy
Ronan Murray
90+2   Gele kaart voor Markus Jürgenson
90+1   Gele kaart voor Nikita Andreev
88   Dylan Connolly
John Mountney
81   Jamie McGrath
Krisztián Adorján
75   Jevgeni Harin
Mark Oliver Roosnupp
71   Gele kaart voor Dane Massey
69   Gele kaart voor Pavel Marin
67   Rasmus Peetson
Muamer Svraka
56   Aime Marcelin Gando Biala
Pavel Marin
53   Doelpunt van Dylan Connolly
Kalender / Voetbaluitslagen
10/07 18:00 Samtredia Samtredia 0-1 FC Tobol FC Tobol Samtredia - FC Tobol
11/07 15:30 FC Banants FC Banants 1-2 FK Sarajevo FK Sarajevo FC Banants - FK Sarajevo
11/07 17:30 Rabotnicki Skopje Rabotnicki Skopje 2-1 Honved Boedapest Honved Boedapest Rabotnicki Skopje - Honved Boedapest
11/07 17:45 FC Vaduz FC Vaduz 1-0 Levski Sofia Levski Sofia FC Vaduz - Levski Sofia
11/07 18:00 KÍ 1-2 Žalgiris Žalgiris KÍ - Žalgiris
11/07 18:00 Esch Fola Esch Fola 0-0 Prishtina Prishtina Esch Fola - Prishtina
11/07 20:45 Glenavon Glenavon 2-1 Molde FK Molde FK Glenavon - Molde FK
12/07 16:00 Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan 1-0 Vardar Vardar Pyunik Yerevan - Vardar
12/07 16:45 FK Ventspils FK Ventspils 5-0 Luftëtari Gjirokastër Luftëtari Gjirokastër FK Ventspils - Luftëtari Gjirokastër
12/07 17:00 Chikhura Chikhura 0-0 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem Chikhura - Beitar Jerusalem
12/07 17:30 Partizani Tirana Partizani Tirana 0-1 Maribor NK Maribor NK Partizani Tirana - Maribor NK
12/07 17:30 Rudar Velenje Rudar Velenje 7-0 Tre Fiori Tre Fiori Rudar Velenje - Tre Fiori
12/07 18:00 Levadia Tallinn Levadia Tallinn 0-1 Dundalk Dundalk Levadia Tallinn - Dundalk
12/07 18:00 Balzan Balzan 4-1 Inter Baku Inter Baku Balzan - Inter Baku
12/07 18:00 Trans Narva Trans Narva 0-2 Zeljeznicar Zeljeznicar Trans Narva - Zeljeznicar
12/07 18:00 Ilves Ilves 0-1 Slavia Sofia Slavia Sofia Ilves - Slavia Sofia
12/07 18:00 KuPS KuPS 0-1 FC København FC København KuPS - FC København
12/07 18:00 Qäbälä Qäbälä 0-2 Niedercorn Progres Niedercorn Progres Qäbälä - Niedercorn Progres
12/07 18:00 Trakai Trakai 0-0 Irtysh Pavlodar Irtysh Pavlodar Trakai - Irtysh Pavlodar
12/07 18:00 FC Lahti FC Lahti 0-3 FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur FC Lahti - FH Hafnarfjordur
12/07 18:05 Liepāja Liepāja 0-3 BK Häcken BK Häcken Liepāja - BK Häcken
12/07 19:00 Milsami Orhei Milsami Orhei 2-4 Slovan Bratislava Slovan Bratislava Milsami Orhei - Slovan Bratislava
12/07 19:00 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 2-1 Laçi Laçi Anorthosis Famagusta - Laçi
12/07 19:00 Connah's Quay Connah's Quay 1-3 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk Connah's Quay - Shakhtyor Soligorsk
12/07 19:00 Neftçi Neftçi 3-1 Ujpest Ujpest Neftçi - Ujpest
12/07 19:00 Stumbras Stumbras 1-0 Apollon Limassol Apollon Limassol Stumbras - Apollon Limassol
12/07 19:00 Derry City Derry City 0-2 Dinamo Minsk Dinamo Minsk Derry City - Dinamo Minsk
12/07 19:00 Ferencváros Ferencváros 1-1 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Ferencváros - Mac. Tel-Aviv
12/07 19:00 Petrocub Petrocub 1-1 Osijek Osijek Petrocub - Osijek
12/07 19:45 CSKA Sofia CSKA Sofia 1-0 Riga Riga CSKA Sofia - Riga
12/07 20:00 Onbekend 0-3 Kairat Kairat Onbekend - Kairat
12/07 20:00 ÍBV ÍBV 0-4 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 ÍBV - Sarpsborg 08
12/07 20:00 Racing Union Racing Union 0-2 Viitorul Constanta Viitorul Constanta Racing Union - Viitorul Constanta
12/07 20:00 B36 Torshavn B36 Torshavn 0-0 Mladost Mladost B36 Torshavn - Mladost
12/07 20:00 Siroki Brijeg Siroki Brijeg 2-2 Domžale Domžale Siroki Brijeg - Domžale
12/07 20:05 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 0-1 AIK AIK Shamrock Rovers - AIK
12/07 20:15 Rudar Chernogoria Rudar Chernogoria 0-3 Partizan Belgrado Partizan Belgrado Rudar Chernogoria - Partizan Belgrado
12/07 20:30 Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica 0-2 Trencín Trencín Buducnost Podgorica - Trencín
12/07 20:45 Spartak Subotica Spartak Subotica 1-1 Coleraine Coleraine Spartak Subotica - Coleraine
12/07 20:45 Lech Poznan Lech Poznan 2-0 Gandzasar Gandzasar Lech Poznan - Gandzasar
12/07 20:45 Cliftonville Cliftonville 0-1 FC Nordsjælland FC Nordsjælland Cliftonville - FC Nordsjælland
12/07 20:45 Rangers FC Rangers FC 2-0 Shkupi Shkupi Rangers FC - Shkupi
12/07 20:45 Hibernian Hibernian 6-1 NSI NSI Hibernian - NSI
12/07 21:00 DAC DAC 1-1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi DAC - Dinamo Tbilisi
12/07 21:00 Radnicki Nis Radnicki Nis 4-0 Gzira United Gzira United Radnicki Nis - Gzira United
12/07 22:00 Stjarnan Stjarnan 3-0 Nomme Kalju Nomme Kalju Stjarnan - Nomme Kalju
19/07 19:00 Olimpia Olimpia - Górnik Zabrze Górnik Zabrze Olimpia - Górnik Zabrze
Topschutters

Geen doelpunten