Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

CSKA Sofia - FC København ()

Betfirst
Bulgarskia Armia
Onbekend Bulevard Dragan Tzankov 3, 1504 Sofia 0
Toeschouwers: 18100

Beoordeel

CSKA Sofia   FC København
Vytautas Cerniauskas -
Bozhidar Chorbadzhiyski   41'   41' -
Steven Fernandes Pereira -
Boris Sekulić -
Janio Bikel Figueiredo Silva   90+2' -
Ruben Rafael De Melo Silva Pinto   73' -
Angel Lyaskov   54' -
Tiago Filipe Sousa Nóbrega Rodrigues   44' -
Kiril Despodov   78' -
Edwin Gyasi   37' -
Maurides Roque Junior   15' -
Jorge Fernando Barbosa Intima   37' -
Aleksandar Dyulgerov   44' -
Valentin Antov   78' -
 
Jesse Joronen -
Andreas Bjelland   45+2' -
Nicolai Møller Boilesen -
Sotirios Papagiannopoulos -
Peter Svarrer Ankersen -
José Carlos Gonçalves Rodrigues -
Nikolaj Thomsen   62' -
Rasmus Falk Jensen   34'   76' -
Viktor Fischer -
Kenan Kodro   66'   74': PENALTY -
Dame N'Doye -
Denis Vavro   64'   45+2' -
Robert Skov   62' -
Jan Gregus   76' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

66   Gele kaart voor Kenan Kodro
90+2   Gele kaart voor Janio Bikel Figueiredo Silva
78   Kiril Despodov
Valentin Antov
76   Rasmus Falk Jensen
Jan Gregus
74   Doelpunt van Kenan Kodro
73   Gele kaart voor Ruben Rafael De Melo Silva Pinto
64   Doelpunt van Denis Vavro
62   Nikolaj Thomsen
Robert Skov
54   Gele kaart voor Angel Lyaskov
45+2   Andreas Bjelland
Denis Vavro
44   Tiago Filipe Sousa Nóbrega Rodrigues
Aleksandar Dyulgerov
41   Rode kaart voor Bozhidar Chorbadzhiyski
37   Edwin Gyasi
Jorge Fernando Barbosa Intima
34   Gele kaart voor Rasmus Falk Jensen
15   Doelpunt van Maurides Roque Junior
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
07/08 18:00 Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan 0-0 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Pyunik Yerevan - Mac. Tel-Aviv
09/08 16:00 Ufa Ufa 2-1 Niedercorn Progres Niedercorn Progres Ufa - Niedercorn Progres
09/08 18:00 Spartaks Spartaks 0-1 Suduva Suduva Spartaks - Suduva
09/08 18:00 Alashkert Alashkert 0-2 CFR Cluj CFR Cluj Alashkert - CFR Cluj
09/08 18:00 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 1-4 Atalanta Atalanta Hapoel Haifa - Atalanta
09/08 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 4-0 Dinamo Brest Dinamo Brest Apollon Limassol - Dinamo Brest
09/08 19:00 Illychivets Illychivets 1-3 Bordeaux Bordeaux Illychivets - Bordeaux
09/08 19:00 Sturm Graz Sturm Graz 0-2 AEK Larnaca AEK Larnaca Sturm Graz - AEK Larnaca
09/08 19:00 Torpedo Torpedo 5-2 Kukësi Kukësi Torpedo - Kukësi
09/08 19:00 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 2-2 Apoel Nicosia Apoel Nicosia Hapoel Be'er Sheva - Apoel Nicosia
09/08 19:00 Trencín Trencín 4-0 Feyenoord Feyenoord Trencín - Feyenoord
09/08 19:00 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1-0 Valur Valur Sheriff Tiraspol - Valur
09/08 19:00 Sigma Olomouc Sigma Olomouc 2-0 Kairat Kairat Sigma Olomouc - Kairat
09/08 19:00 Ludogorets Ludogorets 1-0 Zrinjski Zrinjski Ludogorets - Zrinjski
09/08 19:00 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 4-0 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg Dinamo Minsk - Zenit St Petersburg
09/08 19:20 Bialystok Bialystok 0-1 KAA Gent KAA Gent Bialystok - KAA Gent
09/08 19:45 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 1-2 Partizan Belgrado Partizan Belgrado FC Nordsjælland - Partizan Belgrado
09/08 19:45 CSKA Sofia CSKA Sofia 1-2 FC København FC København CSKA Sofia - FC København
09/08 20:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 4-0 Luzern Luzern Olympiakos Piraeus - Luzern
09/08 20:00 KRC Genk KRC Genk 2-0 Lech Poznan Lech Poznan KRC Genk - Lech Poznan
09/08 20:00 Besiktas Besiktas 1-0 LASK Linz LASK Linz Besiktas - LASK Linz
09/08 20:00 Istanbul BB Istanbul BB 0-0 Burnley Burnley Istanbul BB - Burnley
09/08 20:00 Olimpija Olimpija 3-0 HJK HJK Olimpija - HJK
09/08 20:00 Vitesse Vitesse 0-1 FC Basel FC Basel Vitesse - FC Basel
09/08 20:30 Zorya Zorya 1-1 Braga Braga Zorya - Braga
09/08 20:45 Spartak Subotica Spartak Subotica 0-2 Brøndby IF Brøndby IF Spartak Subotica - Brøndby IF
09/08 20:45 Hajduk Split Hajduk Split 0-0 Steaua Boekarest Steaua Boekarest Hajduk Split - Steaua Boekarest
09/08 20:45 Hibernian Hibernian 0-0 Molde FK Molde FK Hibernian - Molde FK
09/08 20:45 The New Saints The New Saints 0-2 FC Midtjylland FC Midtjylland The New Saints - FC Midtjylland
09/08 20:45 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 1-1 Rijeka Rijeka Sarpsborg 08 - Rijeka
09/08 20:45 Rangers FC Rangers FC 3-1 Maribor NK Maribor NK Rangers FC - Maribor NK
09/08 20:45 Cork City Cork City 0-2 Rosenborg BK Rosenborg BK Cork City - Rosenborg BK
09/08 21:00 Legia Warschau Legia Warschau 1-2 F91 Dudelange F91 Dudelange Legia Warschau - F91 Dudelange
09/08 21:05 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2-1 Rapid Wien Rapid Wien Slovan Bratislava - Rapid Wien
09/08 21:45 Sevilla Sevilla 1-0 Žalgiris Žalgiris Sevilla - Žalgiris
16/08 18:30 CS U Craiova CS U Craiova 1-1 RB Leipzig RB Leipzig CS U Craiova - RB Leipzig
Stand Betfirst
  Groep A G P
1. Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 6 13
2. FC Zürich FC Zürich 6 10
3. AEK Larnaca AEK Larnaca 6 5
4. Ludogorets Ludogorets 6 4
  Groep B G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 6 18
2. Celtic Glasgow Celtic Glasgow 6 9
3. RB Leipzig RB Leipzig 6 7
4. Rosenborg BK Rosenborg BK 6 1
  Groep C G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 6 11
2. Slavia Praha Slavia Praha 6 10
3. Bordeaux Bordeaux 6 7
4. FC København FC København 6 5
  Groep D G P
1. Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 6 14
2. Fenerbahçe Fenerbahçe 6 8
3. Spartak Trnava Spartak Trnava 6 7
4. Anderlecht Anderlecht 6 3
  Groep E G P
1. Arsenal Arsenal 6 16
2. Sporting Lissabon Sporting Lissabon 6 13
3. Vorskla Poltava Vorskla Poltava 6 3
4. FK Qarabag FK Qarabag 6 3
  Groep F G P
1. Real Betis Real Betis 6 12
2. Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 6 10
3. AC Milan AC Milan 6 10
4. F91 Dudelange F91 Dudelange 6 1
  Groep G G P
1. Rapid Wien Rapid Wien 6 10
2. Villarreal Villarreal 6 10
3. Rangers FC Rangers FC 6 6
4. Spartak Moskou Spartak Moskou 6 5
  Groep H G P
1. Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 6 18
2. Lazio Lazio 6 9
3. Apollon Limassol Apollon Limassol 6 7
4. Marseille Marseille 6 1
  Groep I G P
1. KRC Genk KRC Genk 6 11
2. Malmö FF Malmö FF 6 9
3. Besiktas Besiktas 6 7
4. Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 6 5
  Groep J G P
1. Sevilla Sevilla 6 12
2. Krasnodar Krasnodar 6 12
3. Standard Standard 6 10
4. Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor 6 1
  Groep K G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 6 11
2. Rennes Rennes 6 9
3. Astana Astana 6 8
4. Jablonec 97 Jablonec 97 6 5
  Groep L G P
1. Chelsea Chelsea 6 16
2. Bate Borisov Bate Borisov 6 9
3. FC Fehérvár FC Fehérvár 6 7
4. PAOK PAOK 6 3
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Chelsea Giroud 10
2. Sevilla Ben Yedder 10
3. KRC Genk Samatta 9
4. Sevilla Sarabia 8
5. Eintracht Frankfurt Jovic 8
6. Trickovski 8
7. Red Bull Salzburg Dabbur 8
8. KRC Genk Trossard 8
9. Start Akinyemi 7
10. AGF Mortensen 7