Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Ufa - Niedercorn Progres ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 6794

Beoordeel

Ufa   Niedercorn Progres
Aleksandr Belenov -
Cătălin Carp -
Bojan Jokic -
Ionuţ Nedelcearu -
Jemal Tabidze -
Denis Toumassian -
Ivan Oblyakov   64'   83' -
Vero Salatic   45' -
Ondřej Vaněk -
Dmitry Zhivoglyadov -
Sylvester Igboun   38' -
Kehinde Abdul Feyi Fatai   83' -
 
Sebastian Flauss -
Marvin Da Graca   87' -
Jordan Gobron   72' -
Tim Hall   23' -
Metin Karayer   79' -
Yann Matias Marques -
Mario Mutsch   58' -
Emmanuel Françoise   71' -
Olivier Thill   80' -
Mayron De Almeida -
Aleksandr Karapetyan -
Yannick Bastos   71' -
Romeu Freitas Torres   79' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

87   Gele kaart voor Marvin Da Graca
83   Ivan Oblyakov
Kehinde Abdul Feyi Fatai
80   Doelpunt van Olivier Thill
79   Metin Karayer
Romeu Freitas Torres
72   Gele kaart voor Jordan Gobron
71   Emmanuel Françoise
Yannick Bastos
64   Doelpunt van Ivan Oblyakov
58   Gele kaart voor Mario Mutsch
45   Gele kaart voor Vero Salatic
38   Doelpunt van Sylvester Igboun
23   Gele kaart voor Tim Hall
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
07/08 18:00 Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan 0-0 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Pyunik Yerevan - Mac. Tel-Aviv
09/08 16:00 Ufa Ufa 2-1 Niedercorn Progres Niedercorn Progres Ufa - Niedercorn Progres
09/08 18:00 Spartaks Spartaks 0-1 Suduva Suduva Spartaks - Suduva
09/08 18:00 Alashkert Alashkert 0-2 CFR Cluj CFR Cluj Alashkert - CFR Cluj
09/08 18:00 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 1-4 Atalanta Atalanta Hapoel Haifa - Atalanta
09/08 19:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 4-0 Dinamo Brest Dinamo Brest Apollon Limassol - Dinamo Brest
09/08 19:00 Illychivets Illychivets 1-3 Bordeaux Bordeaux Illychivets - Bordeaux
09/08 19:00 Sturm Graz Sturm Graz 0-2 AEK Larnaca AEK Larnaca Sturm Graz - AEK Larnaca
09/08 19:00 Torpedo Torpedo 5-2 Kukësi Kukësi Torpedo - Kukësi
09/08 19:00 Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 2-2 Apoel Nicosia Apoel Nicosia Hapoel Be'er Sheva - Apoel Nicosia
09/08 19:00 Trencín Trencín 4-0 Feyenoord Feyenoord Trencín - Feyenoord
09/08 19:00 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1-0 Valur Valur Sheriff Tiraspol - Valur
09/08 19:00 Sigma Olomouc Sigma Olomouc 2-0 Kairat Kairat Sigma Olomouc - Kairat
09/08 19:00 Ludogorets Ludogorets 1-0 Zrinjski Zrinjski Ludogorets - Zrinjski
09/08 19:00 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 4-0 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg Dinamo Minsk - Zenit St Petersburg
09/08 19:20 Bialystok Bialystok 0-1 KAA Gent KAA Gent Bialystok - KAA Gent
09/08 19:45 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 1-2 Partizan Belgrado Partizan Belgrado FC Nordsjælland - Partizan Belgrado
09/08 19:45 CSKA Sofia CSKA Sofia 1-2 FC København FC København CSKA Sofia - FC København
09/08 20:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 4-0 Luzern Luzern Olympiakos Piraeus - Luzern
09/08 20:00 KRC Genk KRC Genk 2-0 Lech Poznan Lech Poznan KRC Genk - Lech Poznan
09/08 20:00 Besiktas Besiktas 1-0 LASK Linz LASK Linz Besiktas - LASK Linz
09/08 20:00 Istanbul BB Istanbul BB 0-0 Burnley Burnley Istanbul BB - Burnley
09/08 20:00 Olimpija Olimpija 3-0 HJK HJK Olimpija - HJK
09/08 20:00 Vitesse Vitesse 0-1 FC Basel FC Basel Vitesse - FC Basel
09/08 20:30 Zorya Zorya 1-1 Braga Braga Zorya - Braga
09/08 20:45 Spartak Subotica Spartak Subotica 0-2 Brøndby IF Brøndby IF Spartak Subotica - Brøndby IF
09/08 20:45 Hajduk Split Hajduk Split 0-0 Steaua Boekarest Steaua Boekarest Hajduk Split - Steaua Boekarest
09/08 20:45 Hibernian Hibernian 0-0 Molde FK Molde FK Hibernian - Molde FK
09/08 20:45 The New Saints The New Saints 0-2 FC Midtjylland FC Midtjylland The New Saints - FC Midtjylland
09/08 20:45 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 1-1 Rijeka Rijeka Sarpsborg 08 - Rijeka
09/08 20:45 Rangers FC Rangers FC 3-1 Maribor NK Maribor NK Rangers FC - Maribor NK
09/08 20:45 Cork City Cork City 0-2 Rosenborg BK Rosenborg BK Cork City - Rosenborg BK
09/08 21:00 Legia Warschau Legia Warschau 1-2 F91 Dudelange F91 Dudelange Legia Warschau - F91 Dudelange
09/08 21:05 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2-1 Rapid Wien Rapid Wien Slovan Bratislava - Rapid Wien
09/08 21:45 Sevilla Sevilla 1-0 Žalgiris Žalgiris Sevilla - Žalgiris
16/08 18:30 CS U Craiova CS U Craiova 1-1 RB Leipzig RB Leipzig CS U Craiova - RB Leipzig
Stand Betfirst
  Groep A G P
1. Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 6 13
2. FC Zürich FC Zürich 6 10
3. AEK Larnaca AEK Larnaca 6 5
4. Ludogorets Ludogorets 6 4
  Groep B G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 6 18
2. Celtic Glasgow Celtic Glasgow 6 9
3. RB Leipzig RB Leipzig 6 7
4. Rosenborg BK Rosenborg BK 6 1
  Groep C G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 6 11
2. Slavia Praha Slavia Praha 6 10
3. Bordeaux Bordeaux 6 7
4. FC København FC København 6 5
  Groep D G P
1. Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 6 14
2. Fenerbahçe Fenerbahçe 6 8
3. Spartak Trnava Spartak Trnava 6 7
4. Anderlecht Anderlecht 6 3
  Groep E G P
1. Arsenal Arsenal 6 16
2. Sporting Lissabon Sporting Lissabon 6 13
3. Vorskla Poltava Vorskla Poltava 6 3
4. FK Qarabag FK Qarabag 6 3
  Groep F G P
1. Real Betis Real Betis 6 12
2. Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 6 10
3. AC Milan AC Milan 6 10
4. F91 Dudelange F91 Dudelange 6 1
  Groep G G P
1. Rapid Wien Rapid Wien 6 10
2. Villarreal Villarreal 6 10
3. Rangers FC Rangers FC 6 6
4. Spartak Moskou Spartak Moskou 6 5
  Groep H G P
1. Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 6 18
2. Lazio Lazio 6 9
3. Apollon Limassol Apollon Limassol 6 7
4. Marseille Marseille 6 1
  Groep I G P
1. KRC Genk KRC Genk 6 11
2. Malmö FF Malmö FF 6 9
3. Besiktas Besiktas 6 7
4. Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 6 5
  Groep J G P
1. Sevilla Sevilla 6 12
2. Krasnodar Krasnodar 6 12
3. Standard Standard 6 10
4. Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor 6 1
  Groep K G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 6 11
2. Rennes Rennes 6 9
3. Astana Astana 6 8
4. Jablonec 97 Jablonec 97 6 5
  Groep L G P
1. Chelsea Chelsea 6 16
2. Bate Borisov Bate Borisov 6 9
3. FC Fehérvár FC Fehérvár 6 7
4. PAOK PAOK 6 3
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Chelsea Giroud 10
2. Sevilla Ben Yedder 10
3. KRC Genk Samatta 9
4. Sevilla Sarabia 8
5. Eintracht Frankfurt Jovic 8
6. Trickovski 8
7. Red Bull Salzburg Dabbur 8
8. KRC Genk Trossard 8
9. Start Akinyemi 7
10. AGF Mortensen 7